Treść opublikowana przez piotrek83
-
pomysł na biznes, współpraca -- sklep myśliwski --
Hodowców gołębi, nie gołębiarzy wrrrrr?....
-
Jakie ledy rejestracja tył?
Mozesz podac numery tych ori LEDów? Jestes pewien, ze w b7 nie wywali bledu zarowki?
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Osram cool blue intense zalozone. Roznica w stosunku do philipsow niezauwazalna tak jak myslalem, swiatlo jest biale, widocznosc w nocy i na mokrym identyczna. Philipsy jedynie maja lekko bardziej zabarwiona na niebiesko banke, ale tak jak pisalem roznicy po zaswieceniu zadnej. Zobaczymy teraz jak z trwaloscia bedzie, bo tak jak pisalem poprzednie philipsy wytrzymaly rok na trybie skandynawskim (odpalanie samochodu na wlaczonych swiatlach). Chcialbym jedynie jeszcze raz podkreslic, reklamowanego tak bardzo efektu xenonu zarowno w phillipsach blue vision ultra jak i osram cool blue intense NIE DOSWIADCZYCIE:wink:
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Non problemo:wink: Gratulacje:decayed: I jak, zadowolony?
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Mi akurat trafilo wczoraj jedna H7 Philips Blue Vision Ultra. Wytzymaly ponad rok, swiatlo z xenonem ma malo wspolnego, ale nie jest zolte, tylko daje ladne biale swiatlo. W nocy widac swietnie. Jutro maja dotrzec zamowione nowe Osram Cool Blue Intense (nie bralem hyper, bo ponoc jest masakra na mokrym.... No i homologacji brak). Porownam jutro kolor swiatla philipsa i osram bo teoretycznie osram jest 4200k, philips 4000k... Powinno byc porownywalnie bialo;)
-
Regeneracja czy wymiana maglownicy na nową?
Mi we Wrocku panowie ogarneli za niecale 4 godzinki cala sprawe i po klopocie;) ...takze chyba glupota jest odsylanie i czekanie, skoro wiekszosc firm ma cos na podmianke a twoja regenruja pozniej.
-
Polecane opony zimowe
Hmmm... Jeszcze w Vectrze jezdzilem na Alpinach i rewelacja, moze malo mieska mialy uzywki albo guma juz stara...
-
audi a4 B7 chromowane nakładki na halogeny
No to Krzysiek teraz Ciebie bedziemy meczyli o fotorelacje z zakladania i efektu jak juz bedziesz mial na miejscu. Ciekaw jestem jak to sie montuje... zamiast starych nakladek w kolorze nadwozia czy moze na to co jest obecnie. No i jeszcze jedno czy trzeba demontowac zderzak:wink:
-
Problem z al" Pakietem chrom
Brrrr.... Az mnie zatrzeslo:decayed: A co do tematu jezeli chromy byly na plastiku to smialo zmywaczem, nic sie nie stanie:wink:
-
Zmiana koloru nadwozia po przez oklejenie folią SOTT.
Kolego jaki jest tak zupelnie orientacyjny koszt oklejenia b7 w sedanie folia czarny mat? (Sorry za OT)
-
audi a4 B7 chromowane nakładki na halogeny
Lopezzz masz autko w wersji S-Line???
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Nie ma problemu, jak bede wiedzial to pomoge:wink: Aha gdybys chcial instrukcje PL to moge Ci podeslac, tylko podaj maila na priv, bo w zestawie jest tylko angielska.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
No to gratulacje, frajda bedzie napewno:wink: Tylko podpowiedź, koniecznie czarny kabelek do masy podlacz, bo bez tego niezahula, no i pedrive'a pakuj do USB na wlaczonym zestawie bo tez go nie wykryje.
-
śruba zabezpieczająca POMOCY
Dlatego zrezygnowalem z tych pseudo zabezpieczen, bo najwiecej wlasnie klopotow sprawiaja wlascicielowi... Jak nie masz karteczki z kodem to bedzie lipa, ale tak jak ktos wspomnial, magicy sie tym zajma, bodajze przewiercic srube trzeba i wkrecic cos na kontre.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
No w sumie tez sie dziwie, jezeli to ma byc tylko muzyka z tel. Kupujesz Wejście wtyczka adapter AUX Audi Skoda Seat VW (3574173983) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. za 12PLN i po klopocie. Tylko jaka jest jakosc dzwieku, nie mam pojecia.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Heh jeszcze nie probowalem, wrzuce jakies mp3 na tel. i jak przetestuje dzisiaj dam znac. No i przetestowane, ten sam numer puszczany z usb i z xperii przez BT brzmi identycznie, takze pod tym wzgledem mozesz byc tez spokojny:decayed: Jedyna uwaga bo nie moglem nic odtworzyc przez BT jest taka, ze w momencie odtwarzania muzyki z tel. Pendrive musi byc fizycznie wyjety z portu USB.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Heh jeszcze nie probowalem, wrzuce jakies mp3 na tel. i jak przetestuje dzisiaj dam znac.
-
Pytanie dotyczące mocy w 1.9 TDI 115-130 KM
Spokojnie ok 150KM bezpiecznie mozna wyciagnac programem, polecam z doswiadczenia, calkiem inne auto:wink:
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Jest tylko kabelek trzeba dokupic AUX IN cable for Gateway Lite and Gateway Lite BT ...hmmm tylko po co skoro przez BT mozna odtwarzac muzyke z tel.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
No zalezy od funduszy i potrzeb. Densiona za 399 masz z bluetooth za 299 wersja bez BT. A ta chinszczyzna z 2 aukcji niewiele ma wspolnego z Blaupunktem, takze brawa dla sprzedawcy za marketing:facepalm: a czy idzie podlaczyc pod niego galaxy3???? Spokooojnie kazdy telefon z BT pod niego podlaczysz, dziala to na zasadzie zestawu sluchawkowego czy glosnomowiacego. Znajdujesz urzadzenie, parujesz sie z nim po wpisaniu 8888 i zabawki od tej chwili sie pamietaja, takze zawsze po wejsciu do auta (pod warunkiem ze w tel. masz wlaczony bt) odbierasz rozmowy przez radio. to wiem,,,,,,,,,,ale chodzi mi czy z telef tez będzie można odtwarzac muze,bo czasami lacze się z ,,openfm,, Czyli A2DP, znalazlem liste kompatybilnosci z lutego i SIII jest przetestowana, wiec na 100% powinno hulać. http://www.dension.com/sites/default/files/phone-compatibility/gateway_lite_bt_phone_compatibility_04_02_2013.pdf
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
No zalezy od funduszy i potrzeb. Densiona za 399 masz z bluetooth za 299 wersja bez BT. A ta chinszczyzna z 2 aukcji niewiele ma wspolnego z Blaupunktem, takze brawa dla sprzedawcy za marketing:facepalm: a czy idzie podlaczyc pod niego galaxy3???? Spokooojnie kazdy telefon z BT pod niego podlaczysz, dziala to na zasadzie zwyklego zestawu sluchawkowego czy glosnomowiacego. Znajdujesz urzadzenie, parujesz sie z nim po wpisaniu 8888 i zabawki od tej chwili sie pamietaja, takze zawsze po wejsciu do auta (pod warunkiem ze w tel. masz wlaczony bt) odbierasz rozmowy przez radio.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
W dension lite BT kompletnie zero szumow, masa dokrecona do karoserii.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
No zalezy od funduszy i potrzeb. Densiona za 399 masz z bluetooth za 299 wersja bez BT. A ta chinszczyzna z 2 aukcji niewiele ma wspolnego z Blaupunktem, takze brawa dla sprzedawcy za marketing:facepalm:
-
Polecane opony zimowe
UG8 rewelka, przejezdzilem jak narazie na nich jeden sezon, ale jestem w 100% zadowolony, kleja sie do kazdej powierzchni. Ja jezdze na 205/55/16.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Piotrek, jak zmienisz radio to będziesz mógł z kierownicy odbierać i odrzucać rozmowy Ściągnij sobie ze strony najnowsze oprogramowanie Mam też tego densiona i polecałem go już kilka razy Concerta z b7 juz zakupilem u Siemiana, teraz czekam na przesylke ...a no wlasnie, bede mial mojego na sprzedaz, jakby ktos potrzebowal to priv:decayed: A odbieranie i odrzucanie rozmow to nast. I poprz. Utwor na kierownicy tak? Tez na serio moge kazdemu polecic, oplacalo sie troche wiecej kasy wylozyc niz na yatoura.