Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piotrek83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piotrek83

  1. Od zrobienia prawka co pół roku zmieniales auto??? Wooow tez tak chce:decayed:
  2. No wlasnie z PL jest problem:kwasny:
  3. Może być INGLISZ? CONCERT INSTRUKCJA
  4. Zrób koniecznie jakąś fotkę jak juz nakładki będa siedziały na miejscu
  5. Ja zalewam zawsze rozowym borygo (tak tradycyjnie:decayed:)
  6. Hehe uwierz, ze nie potrzeba mi german style na zime:wink: ...a tak poza tym to profil 55 na 205 oponce nigdy nie bedzie wygladal jak żukowe kółeczka.
  7. Wszystko ladnie pieknie pod warunkiem ze macie oryginalny lakier, bo jak bylo malowano po dzwonie to nie ma szans na poprawki oryginalem z ASO. Lepiej dorobic puszeczke w lakierni;)
  8. Ale jaka satysfakcja z wlasnego dziela, to sie ceni:wink:
  9. Tylko i wylacznie TRW... Kiedys kupowalem Ferodo, ale niestety zaczynaja piszczec jak szalone po jakims tam przebiegu. Firma sie zepsula bo kiedys byly naprawde dobre.
  10. Ja mam na zime stalowki o szerokosci 6 cali i tez pasuja na 205/55/16 wiec luzik
  11. Najlepiej kupuj z jedna mocna dioda SMD, te ktore maja kilka smiesznych diodek szybka sie psuja... Wiem z doswiadczenia:kwasny:
  12. Ciekawy bajer, szczegolnie w czarnym autku z pakietem chrom... Hmmm trzeba pomyslec:wink:
  13. RNS SUPER ale żona by mnie z domu wygoniła i musiał bym spac z RNSem podziamga i przestanie a radość wielka Heh zalezy od kobity, niektóre to zawziete bestie
  14. Z tego co mi wiadomo nie ma szans:wink:
  15. Haha mozna i 16cm zapodac, tylko wtedy ze 150 zlociszy nie jego;p
  16. Kup sama podstawe PODSTAWA MAGNETYCZNA MAGNES DV ML-145 ML145 SIRIO (3596641221) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  17. O to chodzi? Osłona silnika skrzyni + SPINKI Audi A4 B6 B7 KPL! (3542526359) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  18. No niestety... Dziala jedynie regulacja glosnosci, no nic pozostaje szukanie concerta z b7, a moje trzeba bedzie sprzedac chociaz zal bo jest w ladnym stanie i ciekawe czy w takim samym uda sie dorwac.
  19. No to babka niezle szpony miala + ADHD chyba. A co do tematu tez mam obdrapana i troszke krzywo wycieta pod tempomat. Od roku szukam na allegro tez w jasnym szarym kolorze, ale jest nie do dostania... Nowy dol w ASO ok 170zl.
  20. U mnie spalanie z ostatnich 6tys. km na FISie wyszło 6,4l:wink: Ogólnie trasa mieszana 15km do pracy. Na trasie z autostrada do 6l. Ogólnie trasa 5 z małymi groszami. Zejść w trasie poniżej 5 da sie spokojnie,ale kto lubi emerycką jazde:decayed:
  21. To jest A4 B6, tu nie ma takich opcji. -- Pozdrawiam. Sławek Ups sorry nie popatrzylem, ze nitroo ma b6:facepalm:
  22. Kolego było o kodowaniu na1 stronie A do autora postu sprawdź sobie jeszcze z innego poziomu możliwość wyświetlania radyjka na FIS. Wchodzisz w ustawienia komputera pokładowego (manetka wycieraczek) i sprawdz tam czy masz ustawione wyswietlanie radia.
  23. ...przy domu, tys. litrow.... hmmmmm mam nadzieje, ze nie czerwona ropa:wink:??!
  24. Głośniki przód kostka B, wzmak + tył kostka C.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.