Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. a na jakiej hamowni to było mierzone?
  2. z jakiej racji? Bo Cuber nie wrócił z wakacji
  3. Panowie, wiecie coś na temat komisu w Jaworniku Jania Autohaus? Jadę oglądać tam auto i chce wybadać ich wcześniej.
  4. @PABLO jak będzie z ramkami srebrnymi dla mnie, udało by cie sie na spota jutro je zorganizować?
  5. Jak dla mnie jak na serie 177 to mod po wywaleniu DPF na 204 PS troche słaby :/ niuton max jeszcze OK, ale moc powinna oscylować wokół 220-230PS i niuton bardziej mógłby być rozciągnięty. Tak sie robi te auta. Jeżeli oczywiście mówimy tu o E60 ? Chyba że chciałeś lajtowy program, ale jeśli tak to niuton nie jest lajtowy;)
  6. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ty juz sie uspokój
  7. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Biore je w takim razie bo w dobrej walucie są a podobają mi się. dobrze by było wiedzieć jeszcze czy obciążone auto przyjmie takie koło ... Dzięki panowie za info
  8. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Myślę że Kaju pomimo jazdy po prostym odcinku również musiał kilka razy skręcić
  9. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a jak sie jeździło na takim kole ? Nie rzucało po drodze? a samo koło do B8 będzie pasiło na oko ?
  10. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przy 8,5J to już tylko 245 wchodzi w grę bo 225 to juz komedia sie robi. Oversize konkret... Ja mam zawias standard, więc moze łatwiej będzie zmieścić ją. Wiem że Miron chyba na czymś podobnym rozmiarowo jeździł.
  11. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przymiarka, ale bez gumy;) a to robi różnice;)
  12. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, będzie pasiło to koło do B8? ET 29 8,5J, 18". Chodzi mi o aspekt wizualny i techniczny.
  13. Panowie co powiecie na felgę 8T0601025E z A5 do B8 ? Z jakimi gumami lepiej będzie wyglądała? Marka i rozmiar
  14. Przymierzam sie do zakupu 18" od A5, podoba mi sie ten wzór, myślicie że ładnie siądzie? :> 8T0601025E ET29, 8,5J R 18, jakie buty najlepiej by do niej podeszły żeby ładnie wyglądały? 245/40 ?
  15. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    temat hamuca postojowego powoli ogarniam. Okazało się że jedno z mocowań silniczka się urwało i przez to silniczek puszczał przez oring wode do mechanizmu a poza tym chodził nie do końca w osi z tłoczkiem ale dosłownie minimalnie. Ale wystarczyło to żeby obrobił się wielowspust na tłoczku i silniczek obracał się już sam a nie z tłoczkiem dlatego poźniej był ten dzwięk cykania silniczka po wyłączeniu auta. Udało się zwolnić go, z ręki uruchomilem wymuszenie otwarcia kilka razy i za każdym dociskałem mocno silniczek i za którymś załapał i cofnął klocki. Teraz trzeba w dobrej kasie znaleźć zacisk kpl. dzięki za podpowiedzi! Opcja ze zwieraniem klem by nie zadziałała bo problem był typowo mechaniczny...
  16. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jeszcze nie bo po południu bede miał dostepne auto. ale sprawdzę i dam znać.
  17. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie rozdrabniając sie oczywiście przód też robic od razu pod S4
  18. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    procedury nie sprawdzałem bo nie miałem czasu z rana. Ona jest w OUTPUT TESTS? Można sam silniczek wymienić czy trzeba cały zacisk?
  19. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tylko jeden prawy, lewy normalnie odbija. Dziwne jest to że prawy po zgaszeniu auta wydaje dziwny dzwięk przez 5 sek jakby brzeczenie/cykanie. Dobrze rozumiem że elektryczny hamulec nie ma nic wspólnego z hydraulicznym jeśli chodzi obieg płynu hamulcowego? Nożny hamulce będzie działał dalej normalnie prawda?
  20. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wtrdy powinien hamulec odpuścić na tyle by dało się jechać czy całkiem sie zwolni? Możesz mi w ogóle powiedziec jak technicznie to działa że ma się hamulec zwolnić? Kolejność odpinania klem ma znaczenie? Dzięki
  21. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a możesz przybliżyć co się wtedy stanie? Bo nie za bardzo rozumiem co moze się stac jak w instalacji nie będzie prądu..Troche się obawiam takiej operacji żeby choinka na desce później sie nie zaświeciła:/
  22. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ET jest typowe od A4 B8 bo to z niej jest koło. Prośba/ pytanie z innej beczki, dziś nie mogłem odjechać autem z garażu bo zablkowało ręczny hamulec z prawej strony, wywaliło błędy takie 2 Faults Found: 02427 - Brake Disk Rear Right; Not Reached 000 - - - MIL ON Freeze Frame: Fault Status: 11100000 Fault Priority: 1 Fault Frequency: 2 Reset counter: 183 Mileage: 208410 km Time Indication: 0 Date: 2014.08.08 Time: 08:04:44 Freeze Frame: Voltage: 13.50 V Count: 1 Speed: 0.0 km/h Hex Value: 0x0260 Hex Value: 0x0008 Hex Value: 0x1008 01314 - Engine Control Module 013 - Check DTC Memory - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00101101 Fault Priority: 4 Fault Frequency: 2 Reset counter: 209 Mileage: 207457 km Time Indication: 0 Date: 2014.08.02 Time: 14:11:37 Freeze Frame: Voltage: 12.50 V Count: 58 Speed: 0.0 km/h Hex Value: 0x0263 Hex Value: 0x0001 Hex Value: 0x1010 Macie może jakieś typy co będzie do zrobienia? Sprawa ciężka troche bo nawet nie da się podjechać nigdzie:/ Dzięki z góry za pomoc! Pozdro
  23. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    @darecy jaki masz budżet? Ja też szukam dla siebie 18" i wpadła mi w oko taka, ale poluje na nią w lepszej kasie. http://allegro.pl/felga-audi-a4-b8-8k0-18-oryginal-8k0601025ap-i4465381147.html
  24. dzięki za spota koledzy!
  25. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Grześ, a czego Ty nie masz do B8 ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.