Treść opublikowana przez edraven
-
Bmw 525D Seria Ok 177Km
a na jakiej hamowni to było mierzone?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z jakiej racji? Bo Cuber nie wrócił z wakacji
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, wiecie coś na temat komisu w Jaworniku Jania Autohaus? Jadę oglądać tam auto i chce wybadać ich wcześniej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
@PABLO jak będzie z ramkami srebrnymi dla mnie, udało by cie sie na spota jutro je zorganizować?
-
Bmw 525D Seria Ok 177Km
Jak dla mnie jak na serie 177 to mod po wywaleniu DPF na 204 PS troche słaby :/ niuton max jeszcze OK, ale moc powinna oscylować wokół 220-230PS i niuton bardziej mógłby być rozciągnięty. Tak sie robi te auta. Jeżeli oczywiście mówimy tu o E60 ? Chyba że chciałeś lajtowy program, ale jeśli tak to niuton nie jest lajtowy;)
-
B8 TrOOOOp
ty juz sie uspokój
-
B8 TrOOOOp
Biore je w takim razie bo w dobrej walucie są a podobają mi się. dobrze by było wiedzieć jeszcze czy obciążone auto przyjmie takie koło ... Dzięki panowie za info
-
B8 TrOOOOp
Myślę że Kaju pomimo jazdy po prostym odcinku również musiał kilka razy skręcić
-
B8 TrOOOOp
a jak sie jeździło na takim kole ? Nie rzucało po drodze? a samo koło do B8 będzie pasiło na oko ?
-
B8 TrOOOOp
Przy 8,5J to już tylko 245 wchodzi w grę bo 225 to juz komedia sie robi. Oversize konkret... Ja mam zawias standard, więc moze łatwiej będzie zmieścić ją. Wiem że Miron chyba na czymś podobnym rozmiarowo jeździł.
-
B8 TrOOOOp
Przymiarka, ale bez gumy;) a to robi różnice;)
-
B8 TrOOOOp
Panowie, będzie pasiło to koło do B8? ET 29 8,5J, 18". Chodzi mi o aspekt wizualny i techniczny.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Panowie co powiecie na felgę 8T0601025E z A5 do B8 ? Z jakimi gumami lepiej będzie wyglądała? Marka i rozmiar
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Przymierzam sie do zakupu 18" od A5, podoba mi sie ten wzór, myślicie że ładnie siądzie? :> 8T0601025E ET29, 8,5J R 18, jakie buty najlepiej by do niej podeszły żeby ładnie wyglądały? 245/40 ?
-
B8 TrOOOOp
temat hamuca postojowego powoli ogarniam. Okazało się że jedno z mocowań silniczka się urwało i przez to silniczek puszczał przez oring wode do mechanizmu a poza tym chodził nie do końca w osi z tłoczkiem ale dosłownie minimalnie. Ale wystarczyło to żeby obrobił się wielowspust na tłoczku i silniczek obracał się już sam a nie z tłoczkiem dlatego poźniej był ten dzwięk cykania silniczka po wyłączeniu auta. Udało się zwolnić go, z ręki uruchomilem wymuszenie otwarcia kilka razy i za każdym dociskałem mocno silniczek i za którymś załapał i cofnął klocki. Teraz trzeba w dobrej kasie znaleźć zacisk kpl. dzięki za podpowiedzi! Opcja ze zwieraniem klem by nie zadziałała bo problem był typowo mechaniczny...
-
B8 TrOOOOp
jeszcze nie bo po południu bede miał dostepne auto. ale sprawdzę i dam znać.
-
B8 TrOOOOp
nie rozdrabniając sie oczywiście przód też robic od razu pod S4
-
B8 TrOOOOp
procedury nie sprawdzałem bo nie miałem czasu z rana. Ona jest w OUTPUT TESTS? Można sam silniczek wymienić czy trzeba cały zacisk?
-
B8 TrOOOOp
Tylko jeden prawy, lewy normalnie odbija. Dziwne jest to że prawy po zgaszeniu auta wydaje dziwny dzwięk przez 5 sek jakby brzeczenie/cykanie. Dobrze rozumiem że elektryczny hamulec nie ma nic wspólnego z hydraulicznym jeśli chodzi obieg płynu hamulcowego? Nożny hamulce będzie działał dalej normalnie prawda?
-
B8 TrOOOOp
Wtrdy powinien hamulec odpuścić na tyle by dało się jechać czy całkiem sie zwolni? Możesz mi w ogóle powiedziec jak technicznie to działa że ma się hamulec zwolnić? Kolejność odpinania klem ma znaczenie? Dzięki
-
B8 TrOOOOp
a możesz przybliżyć co się wtedy stanie? Bo nie za bardzo rozumiem co moze się stac jak w instalacji nie będzie prądu..Troche się obawiam takiej operacji żeby choinka na desce później sie nie zaświeciła:/
-
B8 TrOOOOp
ET jest typowe od A4 B8 bo to z niej jest koło. Prośba/ pytanie z innej beczki, dziś nie mogłem odjechać autem z garażu bo zablkowało ręczny hamulec z prawej strony, wywaliło błędy takie 2 Faults Found: 02427 - Brake Disk Rear Right; Not Reached 000 - - - MIL ON Freeze Frame: Fault Status: 11100000 Fault Priority: 1 Fault Frequency: 2 Reset counter: 183 Mileage: 208410 km Time Indication: 0 Date: 2014.08.08 Time: 08:04:44 Freeze Frame: Voltage: 13.50 V Count: 1 Speed: 0.0 km/h Hex Value: 0x0260 Hex Value: 0x0008 Hex Value: 0x1008 01314 - Engine Control Module 013 - Check DTC Memory - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00101101 Fault Priority: 4 Fault Frequency: 2 Reset counter: 209 Mileage: 207457 km Time Indication: 0 Date: 2014.08.02 Time: 14:11:37 Freeze Frame: Voltage: 12.50 V Count: 58 Speed: 0.0 km/h Hex Value: 0x0263 Hex Value: 0x0001 Hex Value: 0x1010 Macie może jakieś typy co będzie do zrobienia? Sprawa ciężka troche bo nawet nie da się podjechać nigdzie:/ Dzięki z góry za pomoc! Pozdro
-
B8 TrOOOOp
@darecy jaki masz budżet? Ja też szukam dla siebie 18" i wpadła mi w oko taka, ale poluje na nią w lepszej kasie. http://allegro.pl/felga-audi-a4-b8-8k0-18-oryginal-8k0601025ap-i4465381147.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za spota koledzy!
-
B8 TrOOOOp
Grześ, a czego Ty nie masz do B8 ??