Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. MCE u mnie podejdzie, więc tylko lampy, ochrona komponentu i kablozja. A orientujesz się czy da się silniczek od ustawiania lamp zwykłych podpiąć pod lampy z bixem? CZyli wariant tymczasowy do czasu zrobienia samopoziomu...
  2. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Im dłużej siedzę na tym forum tym więcej ciekawych wątków odkrywam:D I dzisiaj odkryłem np Troop B8 albo jak kto woli B8 Troop Nie było mnie tu jeszcze więc witam wszystkich maniaków
  3. Nie tak drogo czyli?? chcę się zorientować czy przy dzisiejszych cenach części kwota 1000-1200PLN wystarczy chcąc zrobić to bez sprysków i poziomowania? Bo od tego uzależniam inwestycje w standardowe oświetlenie
  4. Miałem wrażenie że chcieliście jeszcze dzisiaj...wróóóóóć wczoraj... dobić do 100000 postów
  5. Co ty zrobisz jak wyjdzie B9 ? Nowe pole do rezania
  6. Czy rzeczywiście przejście z H7 na bixa jest taką przepaścią ?? Ile bixy total wyszły? H7 Osram Hype Blue daje przyzwoitą ilość swiatła? H11 led Cree doświetla lepiej niż zwykłe halo?
  7. a jakie może mieć do tego podstawy? jeżeli już ktoś to diagnosta. Swoją drogą ledy troche w przepisach są ominięte i niedługo może dojść do tego że rzeczywiście zaczną swiecić lepiej jak zwykłe a przepisy nie będą nadążać za techniką.
  8. to już kumam o co chodzi. Zakodowalem już to u siebie a różni się czymś notbremsblinken od adaptacyjnego światła hamowania kodowanego jak niżej np w Q7 stemei.de .VCDS Codierungen .Codierungsservice .Webdesign - Stefan Meier - Adaptives Bremslicht - VCDS Codierungen, Webdesign
  9. właśnie o taką opinię mi chodzi:) Miałes takiego leda jako H7? Problem jest taki że nie znam dobrze świecącej białym światłem żarówki H7, a na takiej mi zależy. Ktos ma inne doświadczenia z ledami na H7?
  10. Badał ktoś temat adaptacyjnych świateł stopu nazwanych enigmatycznie w Gebelsowie jako "notbremsblinken" Nie rozumiem czy jest to przygaszanie światła stopu w nocy i mocniejsze swiecenie w słoneczny dzień? Czy może mocniejsze świecenie jak mocniej cisniejsz hamulec?
  11. Odgrzeję temat:D Przymierzam się do zmiany żarówek P13W na ledy, ale przy okazji może jeszcze by wpadły żarówki led H11 w lampe przeciwmgielną i H7 LED jako krótkie/drogowe oświetlenie. Czy ktoś robił tego ostatniego moda? Jak to świeci? Nie chcę robić sztuki dla sztuki tylko dostać na prawdę dobre oświetlenie z H7. Coś poradzicie? 2x7.5W Cree Q5 H7 Led Bulb Light Car Fog Light Head Light Lens Build In Chip White TK0273-in Light Source from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com
  12. chyba za spocika;) również dziękuję
  13. Cześć Jaki będzie u ciebie koszt części jak niżej? -Motul XCLean 8100+ 5+1L -filtr oleju, powietrza do A4 B8 2.0 TDI CAGA Avant DZięki za info. Pozdrawiam
  14. Na forum są informacje od kolegów którzy robili upgrade 3G low. Chcę wiedzieć czy przy 3G high wszystko idzie dokładnie tak jak w manualu na forum. Czy są npna sieci uwalonemapy do 3G high?
  15. Podepnę sie pod temat, orientuje się ktoś czy są jakies triki przy updacie map dla MMI 3G High (oczywiście poza instrukcją która jest w necie i aktywacją) . Zrobiłem juz update softu MMI do wersji K0257 i teraz pozostaje update map, ale chce wcześniej zasięgnąć jak najwięcej opinii. Wiem że dla niektórych z was to jest know how, ale moze mimo to coś poradzicie?
  16. Panowie, robił ktos w B8 aktualizacje map w MMI 3G (HDD) wg tego manuala? http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/aktualizacja-mmi-3g-wersje-basic-high-327463/#post4241401 Da rade wszystko ogarnąć bez sensacji? Zrobiłem aktualizacje softu na razie a dalej troche się cykam
  17. Siema:hi: Do zobaczenia na spocie
  18. Panowie, robił ktoś z was moda w B8 polegającego na zmianie żarówek dziennych w lampach (bez xenona) na ledy P13W ?
  19. Proszę o sprawdzenie logów. Auto ewidentnie ma problem pomimo że logi wyglądaja moim zdaniem OK. Przy wysokich prędkościach 150 w górę wpada w notlauf, co niestety przy robieniu logów się nie zdazyło. Turbo pompuje ładnie z delikatną tendencją do przeładowania, ale na pewno nie na tyle dużą by miało sie odłączać. Ja osobiście stawiam na serwomotor regulatora od zmiennej geometrii. Błędy odczytane ze stera poniżej. Jakie jest wasze zdanie? Dzięki za pomoc! Address 01: Engine Labels: Redir Fail! Control Module Part Number: 8E0 910 401 F HW: 8E0 907 401 AJ Component and/or Version: 3.0L V6TDI G000AG 0040 Software Coding: 0011171 Work Shop Code: WSC 06325 000 00000 VCID: 224B0C03FD3A2A0EA27-8077 2 Faults Found: 013128 - Control Circuit for Controller for Turbocharger 1 (J724) P3348 - 004 - Electrical Malfunction - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100100 Fault Priority: 0 Fault Frequency: 9 Reset counter: 255 Time Indication: 0 Freeze Frame: RPM: 2940 /min Torque: 440.7 Nm Speed: 171.4 km/h Temperature: 82.8°C Duty Cycle: 52.5 % Voltage: 13.91 V Duty Cycle: 12.2 % 000565 - Boost Pressure P0235 - 001 - Regulation Range not Reached - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00110001 Fault Priority: 0 Fault Frequency: 4 Reset counter: 255 Time Indication: 0 Freeze Frame: RPM: 2919 /min Torque: 284.7 Nm Speed: 169.1 km/h Absolute Pres.: 1785.0 mbar Absolute Pres.: 1336.2 mbar Mass Air / Rev.: 646.3 mg/str Temperature: 31.5°C VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  20. Orientuje sie ktoś gdzie koduje się przełączanie dziennych świateł z mmi? Wczoraj chcialem sobie porezać ale wyszło z tego tyle że CAR menu pozbyło się możliwości przełączania świateł dziennych z mmi. Dzieki Znalezione, Zielone menu-> CAR->carmenuoperation-> suwak exteriorlights z 6 na 5 ale konia z rzędem temu co mi powiem co ja zrobiłem że zadziałało:facepalm:
  21. Mam garść pytań Czy ktoś z was używa VCDS 12.12 ? Chciałem zapytać czy macie w nim dostęp do podpowiedzi kodowania np w modułach HVAC, NAvigation, CEntral Electr, Airbags, Can gateway, Abs Brakes u mnie ich nie ma i zastanawiam się czy w tej wersji nie powinny być obowiązkowo? U mnie same gołe bity do odznaczania. Zawartość katalogu labels ma znaczenie tutaj? Można uzupełniać ten katalog? Kolejne moje pytanie (może troche lamerskie ale czy kodowanie z innego auta z grupy VW podchodzi do każdego innego z VW jeśli tylko samochód posiada odpowiednie moduły? Dzięki!
  22. Koledzy znacie kogoś kto w KR ogarnie w dobrej kasie PDC przód i tył w B8? Oczywiście poza Navipolem bo u nich ta przyjemność 2k

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.