Treść opublikowana przez edraven
-
Dwumas, poduszka czy cokolwiek innego ? Problem
Za 5 lat będzie się mówić "nie ma to jak stare dobre B8" więc ja bym nie demonizował... jak rzeźnik jeździł autem to można i 5 dwumasów zajechać w B6 przez 200k.
-
B8 TrOOOOp
Pany, uważajcie na czyszczenie klimy w B8 wszelkimi piankami psikanymi na wentylator nawiewu bo syf który pianka rozpuszcza spływa prosto na silnik nawiewu i później blokuje szczotki. Tak se uwaliłem silnik nawiewu, ale wymiana szczotek i przeczyszczenie dało radę. Więcej nie użyję!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: iiiii hahaha patataj
-
B8 TrOOOOp
A może dało by się podpiąć je pod ściemniacz podświetlenia w zegarach? tylko w którym miejscu to wpiąć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- B8 TrOOOOp
jak masz bixa to nie będzie to M ka na 100% także nawet nie musisz lukać. dzięki.- B8 TrOOOOp
Mody do 200PLN sie nie liczą jako mody @dawidg2 jeśli masz bixa to nie sprawdzaj bo na pewno nie masz M ki. dzieki- B8 TrOOOOp
OK, czyli zrobiłeś coś podobnego, ale gasły ci nogi jak zamknąłeś wrota bo podsufitka też gaśnie, prawda? I już nie kodowałeś tego bo podsufitka świeciła się bez regulacji oświetlenia z MMI? @dawidg2 A mógłbyś sprawdzić u siebie? Bo jeśli "M" fabrycznie ma to znaczy że się da zakodować. Masz bixa? Bo jak masz to na pewno nie masz M ki. Dzięki!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki panowie za spota- B8 TrOOOOp
Panowie, szukam kogoś z MCE 8K0 907 063M, wiem że darecy ma/miał takie, więc jak czytasz to odezwij się chcę wiedzieć czy montował ktos qq1 do tego MCE bo wstępnie dowiedziałem się że nie można, ale chce rozwiać wątpliwości na 100%.- Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Ehhhh, czyli tylko ryzyk fizyk, albo wymiana MCE:/ Rzuce temat do kogoś kto ma MCE z Mką na końcu i może na farta spróbuje;) Dzięki!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widzę że w temacie ramek który jest założony sprzedaje dalej srebrne więc pewnie mu się trafiają. Jak będziesz się z nim widział to zagadaj do niego o srebrne to będę się na nie pisał.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Srebrnych już od wieków nie ma:decayed: A co, nie schodziły??:> Nawet nie ma ich u jarko ? Przeciez nadal pisze że można kupic u Ciebie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo, będziesz miał ramki? Chętnie przytulę srebrne- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bede brał vaga, do zo..- Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
A da się jakoś sprawdzić fizycznie np po wyglądzie gniazda w MCE czy będzie obsługiwało qq1?- Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
niestety z końcówką M więc wychodzi że qq1 bye bye- Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Panowie, czy lista MCE obsługujących QQ1 z pierwszego postu jest aktualna ?- B8 TrOOOOp
A da się gdzies znaleźć jakie oporności on powinien mieć? wyjmę go i sprawdzę miernikiem. Sam wentylator podepnę pod aku i powinien hulać, prawda?- B8 TrOOOOp
Sprawdziłem bezpieczniki, on jest po lewej stronie deski słupek ST2 pozycja 8 ? Zgadza się? To jest bezpiecznik sterownika dmuchawy... Zauważyłem jeszcze że dmuchawa potrafi wstać na chwilę, ale dosłownie na chwilę, po czym dead- B8 TrOOOOp
Panowie, mieliście kiedyś problem z niezałączającym się wentylatorem nawiewu? Dzisiaj miałem taki problem, klapy nawiewów działają, tyle że nie wieje. Podpiąłem VCDSa i dwa błędy, 01273 - Fresh Air Blower (V2) 009 - Open or Short to Ground - Intermittent 01844 - Control Module for Fresh Air Blower (J126) 014 - Defective - Intermittent Obstawiam padnięty wentylator, bo jakies 2 tygodnie temu wpsikałem w niego preparat do odgrzybiania i mam wrażenie że od tego mogło mu sie pogorszyć bo pianka była na bazie wody:facepalm: Wentylator nie jest drogi więc tragedii nie ma, ale pytanie czy to jest to a nie np sterownik? Macie jakies pomysły na diagnozę przed pruciem wentylatora?- Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek
DZięki za info, jakieś małe światełko w tunelu jeszcze się tli że uda się tego bixa po kosztach zrobic Ustawiać to trzeba mechanicznie czy VAGiem na zasadzie ustawiania zasięgu?- Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek
A jest sens w takim razie robić bez samopoziomu i bez elektrycznej regulacji? Znacie kogoś kto tak jeździ już dłuższy czas?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany, ile w KR krzyczą za zdjęcie ochrony komponentu? I gdzie najlepiej to robić?- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Może dzięki temu będą świecić jak trza i doświetlanie będzie miało sens bo teraz to:facepalm: podpina się je P&P? Żarówka od razu out i LED ?? - B8 TrOOOOp