Treść opublikowana przez edraven
-
[B8 CAGA] Czarna B8 Skraba
Też sobie zmodze takie :] Dawaj kreski z hamowni.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
...i gruba kapusta z reklam i widowni rzędu 10 mln.
-
Skrzypienie podczas wciskania i puszczania pedału sprzęgła
I jak z tym skrzypieniem?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Myśle ze Grzesiek ma auto w takiej konfiguracji w jakiej jeszcze żadne z fabryki nie zostało wypuszczone...pełna opcja do kwadratu
-
B8 TrOOOOp
że się tak podepnę, czy jest jakaś znana wam zasadnicza różnica między sprzęgłami obu firm?
-
Eric Draven's A4 B8 2.0 CAGA 176PS
Nie wiem czy testowałeś swojego na V max, ale mój przy tej mocy więcej jak 235 nie poszedł, ale za to przyspieszenie miodzio :] Niuton robi robote! Jak przyjdzie czas na charatanie DPF to popracujemy nad rozciągnięciem krzywej momentu.
-
2,0 CAHA, 208KM, 2011r, Black
Gratulacje z zakupu! Bezawaryjności życzę! Fura w Blacku ładnie pasię się Wywal chromy z zewnątrz całkiem i będzie git.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No no...do A piontki ładnie siadnie Ale cena miazga, trzeba polować to urwałby myślę że nawet 2k za taki setup. Pytanie z innej beki, czemu posty naliczają mi się jakoś leniwie? Piszę 4 posty a nalicza się 1, innym razem piszę 2 i tez nalicza się 1. Nigdy sie nie zdarzyło żeby 1 napisany = 1 naliczony.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeżeli u Bełta jest za 50 złociszy to nie ma sensu zamawiać zamiennika tylko wziąć ori. Jak będzie znacznie drożej to zamówię. Poza tym jednak nie myliłem się aż tak bardzo jak myślałem;) bo znalazłem jeszcze to.. http://allegro.pl/zel-do-sensora-sensor-w-plynie-sensor-tack-i4552434545.html Dostałem czujnik który ma powierzchnię delikatnie porysowaną, myślicie że mogą być jakieś problemy z odpaleniem tego?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi, ja dopiero skumałem że ten żel to jest płytka żelowa a nie żel aplikowany pod czujnik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi, gdzie to kupić? mówisz o żelu 3M? Rozmawiałem ostatnio o tym Gabrielem i doszliśmy do wniosku że w sumie żel do włosów to samo by zrobił ale to już by było za duże przegięcie;)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie do montazu czujnika deszczu i zmierzchu ten żel jest potrzebny dokładnie taki jak aso sprzedaje czy moze to byc coś "alternatywnego" ?? Jesli ktoś z KR ma coś takiego, albo komus zostało to chętnie przytulę za odpowiednia gratyfikację
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Będzie pasować. Ja mam takie koło. Rozstaw, otwór to samo, różnica tylko w ET Zobacz sobie post mirona odnośnie takiego koła. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/257198-temat-odnosnie-kol-do-b8/ Koło jest to samo do wszystkich B8 i innego nie uzywaj. zmienic trzeba wkład z pianki i plastiki.
-
B8 TrOOOOp
o temacie słyszałem, ale w słupkach przy bagażniku. Podobno dosyc popularne w pierwszych rocznikach. Nie znam szczegółów odnośnie walki z tym...
-
B8 TrOOOOp
a czego byś sie obawiał najbardziej?
-
[B8 CAGA] Czarna B8 Skraba
lampe pewnie trzeba rozkleić a później skleić, więc masakreiszyn.
-
B8 TrOOOOp
Pany, mam okazje kupić w dobrych $$ fotele full skóra sline, ale troche sie obawiam jak się jeździ szczególnie w lecie na takich stołkach.Tyłek się nie ślizga, plecy nie pocą w długiej trasie? Macie jakieś doświadczenia?
-
[B8 CAGA] Czarna B8 Skraba
dwie wchodzą. Swoją drogą mieliście kiedyś myśl żeby zmodzić taką lampę tak, żeby świecący pasek miał mniejszą szerokość. Teraz ma ok 3-3,5 cm, gdyby miał 2 cm wyglądał by dużo lepiej. Tylko jak to ładnie zrobić?
-
[B8 CAGA] Czarna B8 Skraba
nice gdzie kupiłes ledy? nie ma błedów?
-
Eric Draven's A4 B8 2.0 CAGA 176PS
Wykres I fota z hamowni Uprzedzam pytania, nie jest to hamownia MAHA czy coś podobnego tylko liczona i budowana od podstaw przez kolegę w Koszalinie Wykresy są różne bo testowaliśmy różne warianty zrobienia tego softu stanęło jednak na standardowej metodzie czyli dzwignięcie ciśnienia na turbo, dawki, limitery dymienia, momentu i parę innych parametrów. Właściwy wykres po sofcie to ten oczywiście z największymi wartościami, a przed modem ten z najniższymi. Przed mapowaniem hamownia wypluła 144KM i 330Nm Po mapowaniu 176KM i 412Nm up Wpadły mi dosyć okazyjnie graty do PDC na przód i tył więc niedługo będzie rezanko O ile graty przyjdą Przy okazji dorezamy czujnik światła, deszczu i włącznik świateł i będzie Comming Home leaving home :] A w planie jeszcze qq1 w wersji custom bez wpinania do MCE bo moje nie ogarnia tematu
-
Jak są przeprowadzone przewodu oświetlenia sufitu?
dzieki za info:)
-
B8 TrOOOOp
moim zdaniem to siatka od b7, i to jest odpowiedz na wszystkie pytania. moze jest jakas litera jeszcze przy numerze? Siatka nie powiina miec numeru zaczynajacego sie od 8k0xxxxx?
-
Jak są przeprowadzone przewodu oświetlenia sufitu?
Rozumiem że lewą stroną? i pewnie słupkiem środkowym w dół i progiem?
-
Jak są przeprowadzone przewodu oświetlenia sufitu?
OK, czyli na zakończeniu słupka trzeba ich szukać!, dzięki! a orientujesz sie jak ida do tylnego oświetlenia?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry