Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. Też sobie zmodze takie :] Dawaj kreski z hamowni.
  2. ...i gruba kapusta z reklam i widowni rzędu 10 mln.
  3. I jak z tym skrzypieniem?
  4. Myśle ze Grzesiek ma auto w takiej konfiguracji w jakiej jeszcze żadne z fabryki nie zostało wypuszczone...pełna opcja do kwadratu
  5. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    że się tak podepnę, czy jest jakaś znana wam zasadnicza różnica między sprzęgłami obu firm?
  6. Nie wiem czy testowałeś swojego na V max, ale mój przy tej mocy więcej jak 235 nie poszedł, ale za to przyspieszenie miodzio :] Niuton robi robote! Jak przyjdzie czas na charatanie DPF to popracujemy nad rozciągnięciem krzywej momentu.
  7. Gratulacje z zakupu! Bezawaryjności życzę! Fura w Blacku ładnie pasię się Wywal chromy z zewnątrz całkiem i będzie git.
  8. No no...do A piontki ładnie siadnie Ale cena miazga, trzeba polować to urwałby myślę że nawet 2k za taki setup. Pytanie z innej beki, czemu posty naliczają mi się jakoś leniwie? Piszę 4 posty a nalicza się 1, innym razem piszę 2 i tez nalicza się 1. Nigdy sie nie zdarzyło żeby 1 napisany = 1 naliczony.
  9. jeżeli u Bełta jest za 50 złociszy to nie ma sensu zamawiać zamiennika tylko wziąć ori. Jak będzie znacznie drożej to zamówię. Poza tym jednak nie myliłem się aż tak bardzo jak myślałem;) bo znalazłem jeszcze to.. http://allegro.pl/zel-do-sensora-sensor-w-plynie-sensor-tack-i4552434545.html Dostałem czujnik który ma powierzchnię delikatnie porysowaną, myślicie że mogą być jakieś problemy z odpaleniem tego?
  10. Kerczi, ja dopiero skumałem że ten żel to jest płytka żelowa a nie żel aplikowany pod czujnik
  11. Kerczi, gdzie to kupić? mówisz o żelu 3M? Rozmawiałem ostatnio o tym Gabrielem i doszliśmy do wniosku że w sumie żel do włosów to samo by zrobił ale to już by było za duże przegięcie;)
  12. Panowie do montazu czujnika deszczu i zmierzchu ten żel jest potrzebny dokładnie taki jak aso sprzedaje czy moze to byc coś "alternatywnego" ?? Jesli ktoś z KR ma coś takiego, albo komus zostało to chętnie przytulę za odpowiednia gratyfikację
  13. Będzie pasować. Ja mam takie koło. Rozstaw, otwór to samo, różnica tylko w ET Zobacz sobie post mirona odnośnie takiego koła. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/257198-temat-odnosnie-kol-do-b8/ Koło jest to samo do wszystkich B8 i innego nie uzywaj. zmienic trzeba wkład z pianki i plastiki.
  14. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    o temacie słyszałem, ale w słupkach przy bagażniku. Podobno dosyc popularne w pierwszych rocznikach. Nie znam szczegółów odnośnie walki z tym...
  15. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a czego byś sie obawiał najbardziej?
  16. lampe pewnie trzeba rozkleić a później skleić, więc masakreiszyn.
  17. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany, mam okazje kupić w dobrych $$ fotele full skóra sline, ale troche sie obawiam jak się jeździ szczególnie w lecie na takich stołkach.Tyłek się nie ślizga, plecy nie pocą w długiej trasie? Macie jakieś doświadczenia?
  18. dwie wchodzą. Swoją drogą mieliście kiedyś myśl żeby zmodzić taką lampę tak, żeby świecący pasek miał mniejszą szerokość. Teraz ma ok 3-3,5 cm, gdyby miał 2 cm wyglądał by dużo lepiej. Tylko jak to ładnie zrobić?
  19. nice gdzie kupiłes ledy? nie ma błedów?
  20. Wykres I fota z hamowni Uprzedzam pytania, nie jest to hamownia MAHA czy coś podobnego tylko liczona i budowana od podstaw przez kolegę w Koszalinie Wykresy są różne bo testowaliśmy różne warianty zrobienia tego softu stanęło jednak na standardowej metodzie czyli dzwignięcie ciśnienia na turbo, dawki, limitery dymienia, momentu i parę innych parametrów. Właściwy wykres po sofcie to ten oczywiście z największymi wartościami, a przed modem ten z najniższymi. Przed mapowaniem hamownia wypluła 144KM i 330Nm Po mapowaniu 176KM i 412Nm up Wpadły mi dosyć okazyjnie graty do PDC na przód i tył więc niedługo będzie rezanko O ile graty przyjdą Przy okazji dorezamy czujnik światła, deszczu i włącznik świateł i będzie Comming Home leaving home :] A w planie jeszcze qq1 w wersji custom bez wpinania do MCE bo moje nie ogarnia tematu
  21. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    moim zdaniem to siatka od b7, i to jest odpowiedz na wszystkie pytania. moze jest jakas litera jeszcze przy numerze? Siatka nie powiina miec numeru zaczynajacego sie od 8k0xxxxx?
  22. Rozumiem że lewą stroną? i pewnie słupkiem środkowym w dół i progiem?
  23. OK, czyli na zakończeniu słupka trzeba ich szukać!, dzięki! a orientujesz sie jak ida do tylnego oświetlenia?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.