Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. edraven odpowiedział(a) na adameksc temat w Audi A4 B8
    Nie odpowiedzieliście koledze na pierwsze pytanie na które odpowiedź równiez mnie interesuje. Da sie zakodować EPB żeby automatycznie sie zaciągał po wyłączeniu zapłonu?
  2. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to nie dziwie się skoro nówka sztuka 500 pln, to jak rąbną 2 i sprzedadzą za 300 pln a roboty na 2 minuty max. Swiat sie zmienia i juz sie nie opyla kół kraść bo za cięzkie tylko lepiej kratki
  3. TO powinno zabanglać. Obędzie się bez rzeźby.
  4. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Masakroza jakaś, leci vilagetuningiem z daleka...
  5. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No coś Ty, jeszcze ma KEYLESSGO i czujnik deszczu i zmierzchu Przynajmniej tak pan pisze...
  6. Jeżeli nowe fotele maja dokładnie te same funkcje to wystarczy skasować blędy z poduszek. Odłączasz je na wyłączonym zapłonie i tak samo podpinasz, później kasujesz błąd poduszek. Z którego roku masz nowe stołki?
  7. edraven odpowiedział(a) na szanel temat w Audi A4 B8
    nic nie wyje więc stawiam że tak. Panowie macie jakieś pomysły? Bo mi się skończyły:/ Zmienione gumki na tłoczkach, wyczyszczone i nasmarowane prowadnice. Problem ten sam czyli ocieranie klocka o tarcze co objawia się zmianą jej koloru na ciemnoszarą no i oczywiście spalanie. Koło nie obróci się o 360 stopni przy jednym rozpędzeniu. po wyłączeniu silnika EPB i rozruszaniu zacisku koło chodzi OK. Ponowne podpięcie silnika przywraca opór na tarczy... Poradzicie coś? up. Wymieniony ponownie zacisk, dalej hamulec ręczny nie odbija do końca. Po zwolnieniu go nie mozna rozkręcic koła żeby zrobiło więcej niz jeden obrót. może ktoś walczył juz z takim problemem? kodowanie, software w sterowniku ? a może mechanika?
  8. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A myślicie że dlaczego zaczynam od stołka żony
  9. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wydaje mi sie to jeszcze trudniejsze, tyle że nie będzie lutowane tylko dodatkowa wtyczka.
  10. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak od strony fotela wtykę zmieniam, dlatego właśnie tą zmieniam a nie szukam tej od podłogi
  11. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Masz na myśli rozpiete wtyczki. Od któregoś konkretnego zacząć? Relacja po niedzieli bo wtyczki dopiero wyślą jutro.
  12. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Łyso będzie jak rozpier..le moje prawie nowki fotele Grzegorz, a ty jak taką robote byś zrobił? Za kupieniem na szrocie wtyczki przemawia fakt, że obcięcie obecnej skróci kable i będzie problem po dołożeniu nowej wtyczki z długością a wolałbym nie naciągac wtyczki od poduszki :/
  13. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sam mnie nastraszyłeś, a teraz mowisz że panikuje ...że oporność...że lutownica...że zapalnik
  14. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    może cięzko będzie wam uwierzyć, ale przedlift ma wtyczke od foteli żeńską a polift męską. Teraz to ja sie obawiam o coś innego, czy w ogóle nie zmienili systemu poduszek i nie będzie problemu w sterowniku AIRBAGA skoro wtyczki zmieniły się:/
  15. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przełóż piny do nowej wtyki. Nie za bardzo wiem jak chcesz to zrobic. piny sa jednorazowe, raz zaciśnięte nie nadają sie do niczego.
  16. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kupie wtyczkę na szrovie i odmowie zdrowaźkę i lutownica na powietrze zlutuje i finał. Nie bede za wtyczke z pinami w aso dawał 150PLN
  17. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W takim razie nie czaję czemu mam przedliftowe fotele a wtyczka od polifta nie pasi. Może się czepiam, ale jak ja mam zlutowac kabel żeby nie zmienić jego przekroju i żeby oporność nie wzrosła w nim?
  18. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytam bo wszyscy trąbią na około że z poduszkami trzeba uważac zaj@#ście. Z ASO przyjdzie goła wtyczka z pinami bez kabli więc i tak trzeba będzie kable zarobić czy się mylę?
  19. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czyli wtyczki z kablami od poduszek można łączyc (lutować) ? Nie ma tam jakichs dziwnych kwestii oporności od kabli czy coś podobnego...
  20. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panocki, wziąłem się za wymiane stołków w swoim wozidle. Udało się kupić ładne i zabrałem się za wymianę. Jakież było zdziwienie gdy okazało się że kostki od poduszki są różne! w moich starych fotelach była kostka 8J0972576 a w nowych jest juz całkiem inna. Fotele rok 2013 vs stare 2010. Załamka Teraz czeka mnie wymiana kostki na obu fotelach, tylko boje się o zarabianie końcówek do terminali... Inne pytanie czy można bez ryzyka kupic wtyczkę z zarobionymi pinami i dolutowac kable ? Czy w poduszkach takie akcje zabronione?
  21. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeśłi jest ochrona komponentu to nowy właściciel żeby uzyc czytnik musi z nim jechac do ASO i zdjąc ochronę. bez zdjęcia ochrony czytnik jest bezuzyteczny. Jesli był z kradziezy to ASO wzywa policje. do potwierdzenie jest czy te czytniki mają CP.
  22. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tylko żebyś sobie nie zrobił bubu na odsprzedazy jesli on jest z wędki. On ma chyba ochrone komponentu
  23. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    też od jakiegoś czasu czuje niesprzyjającą atmosferę
  24. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mój post z wczoraj o heblach też został usunięty...przyznawać sie mody który to i za co ?
  25. edraven odpowiedział(a) na szanel temat w Audi A4 B8
    czemu mój post stąd został usunięty?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.