Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    najwyżej jak będziesz sprzedawał auto to zrobisz foty fotelom tylko od strony kierowcy a tak serio to brakuje jeszcze chyba klawiszy od lędźwi bo też są w chromie zdaje się :/ no i cena też z kosmosu. za tyle chętnie opyliłbym swój cały fotel Sprawdź w ASO bo może akurat będa mieli lepszą cenę
  2. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jak masz przyciski to nie ma problemu, zdejmujesz osłony boczną fotela i dawaj. przyciski gabarytowo są takie same. tylko znajdź przyciski
  3. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak, dokładnie to. Proponuje przerzucić to do działu "zrób to sam " Dzięki
  4. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panocki, kojarzycie gdzie był temat który zakładał darcy z wygłuszaniem boczków w B8? szukam z pół h i ch..a znaleźć nie mogę
  5. Pablo masz już te silikony do Nexusa 5?
  6. i rzeczywiście gra ładniej? jeszcze zostanie zakup mat wygłuszających i GO! dzięki za pomoc.
  7. Dobrze rozumiem ze trzeba wlutowac się w kable wchodzące w głośnik z jednej strony a z drugiej wpiac w gwizdek? W oryginale tez tak jest?
  8. wiem że trzeba ciągnąć kable ale gdzie mam w głośniku na dole wpiąć skoro one mają tylko jedno wejście na wtyczkę główną. Dodam że do std instalacji chce wpiąć główny głośnik B&O i syczki B&O.
  9. Grzegorzu, mógłbyś wrzucić na serwer jeszcze raz zdjęcia z montazu syczków bo nie są dostępne. Dzięki
  10. podtrzymam swoje zdanie, hamownia daje plus na wstępie i stąd wynik przed i po taki duży.
  11. Zakodowane:D ten sam kabel tylko księżyc w nowiu a nie w pełni i poszło;)a tak serio taki widocznie urok klonów.
  12. Tak zmieniają, wszystko się zatwierdza ale nie zapamiętuje po ponownym wejsciu w kodowanie. Trzeba będzie z innym fejsem spróbować.
  13. Jak ptaszkami zaznaczam opcje to zmieniają się bity, kodowanie program akceptuje ale później wchodząc znowu w kodowanie opcje poprzednio zapisane nie są aktywne. Mam klona 12.12.
  14. Panowie, zmieniałem boczki u siebie i chcialem zakodować oświetlenie klamek, oswietlenie otwrtych drzwi i awaryjne ale nie zapisuje mi sterownik kodowania, a mam dokładnie taki jak wyżej. Wywala na początek po "zaptaszkowaniu" opcji pytanie czy chce skorzystać z kodownia domyslnego czy chce ręcznie kodować. Daje mu ręczne kodowanie przechodzi dalej ale nie zapisuje :/ Z tego co było pisane wcześniej to koduje się tylko sterowniki w drzwiach i nic innego więc c'man?
  15. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Poza tym musisz znaleźć firmę która ma tokarke która złapie w szczękach fi twojej felgi. Pod 18-19" musi juz być konkretna obrabiarka.
  16. Siema A klient pomyśli sobie, nawet jak przekręcili 100k to 300k to nie jest tragedia
  17. edraven odpowiedział(a) na Kamyk temat w Audi A4 B8
    to stawiam na dpf na 90%. Pewnie częściej ci się zdarzało wypalanie tylko dopiero teraz to zauważyłeś :] Krótkie dystanse nie sprzyjają dopalaniu się filtra bo w kolektorze nie doprowadzasz do odpowiedniej temperatury a ona dopiero pozwala na wypalanie się filtra, więc sadza się gromadzi szybciej bo nie jest na bieżąco wypalana.
  18. edraven odpowiedział(a) na Kamyk temat w Audi A4 B8
    jaki masz przebieg? jakie dystanse na co dzień jeździsz?
  19. edraven odpowiedział(a) na Kamyk temat w Audi A4 B8
    Ggeneralnie w tdi CR wypalanie jest w trybie niemal ciągłym, dodatkowo od czsu do czasu wypalanie ma miejsce jak poziom zapełnienia filtra osiągnie jakiś limit Podejrzewam że u Ciebie właśnie ten limit został osiągnięty więc włączyło się to drugie wypalanie. Jak chcesz żeby filtr wypalał się regularnie to trasa oczywiście jest najlepsza ze stałą prędkością np okolo 100km przez kilkanaście kilometrów.
  20. edraven odpowiedział(a) na Kamyk temat w Audi A4 B8
    Nie ma reguły co do warunków drogowych, najlepiej jest jak włącza się na trasie a nie w mieście bo dojdzie do pełnego dopalenia a nie tylko przepalenie. Rosą obroty, spalanie chwilowe w okolice 1.2l /100 na postoju. Dodatkowe paliwo podnosi temperaturę w DPFie i dopala sadzę. Popatrz jutro czy Ci się pojawi to jeszcze raz, bo skoro teraz sie dopaliło to powinien być spokój na kilkanaście dni.
  21. edraven odpowiedział(a) na Kamyk temat w Audi A4 B8
    a może dopalanie dpfa Ci się włączyło? Gorący wydech pasowałby
  22. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mozesz spróbować czyścić ale masz dopisek electrical malf. więc scalak pewnie od sterowania klapami padł, ale z tego co kojarzę to on się lubi zalać olejem i może warto go rozebrać na poczatek.
  23. Przy tym przebiegu może coś już być na rzeczy. Obserwuj i ciesz sie jazdą
  24. Stawiam że hamownia troche plusa daje niezależnie czy mod czy seria. Mnie bardziej zastanawia prowadzenie momentu a konkretnie pofalowana krzywa. Nie ciągnie jakoś dziwnie między 2500 a 3500 obr?
  25. Pytanie pierwsze, trzeba wymieniać szybę na 99% niech ktos potwierdzi;) Pytanie drugie, nie uruchomisz CH/LH bez czujnika.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.