Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Grill z tego co widzę masz srebrny z szarymi żebrami, kup od wersji Black 9albo pomaluj w czarną perłę) , relingi masz czarne więc zostaw czarne albo daj do lakierowania w ten sam co grill, to samo zrobiłbym z kratkami halo i będzie wyglądać kozacko! Generalnie pozbyć się chromów na zewnątrz.
  2. to są Piaski Nowe / Kurdwanów
  3. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Skrab, nie kombinuj z ramkami bo w ..uj rzeźby jest tylko idz w black bo masz czarną furę, lepiej grilla zmienić na czarny i gitara będzie.
  4. Jak u gruszki nie będzie terminu dzwoń do Wojtka z Speedservice ul. Mokra 2A 504 005 569, ja tam robię swoje auto, robią same VAGi.
  5. Edvarden? Tak Ci wyszło czy specjalnie tak napisałeś? jeszcze tam mnie nie nazwali
  6. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A co żeś Miodzio napsuł
  7. Boseron, dogadaj się z Kerczim to Ci opyli X3 w dobrej kasie i będzie za***ista fura. Dobrze trzyma cenę, ekonomia też OK, po co szukać miny na siłe skoro wdepłeś kilka razy;)
  8. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sorry, nie widziałem tego posta. W takim razie tak jak pisałem przejście na inne kostki nie zbiegło się z przejściem auta na polift tylko później. Ja mam stołki początek 2013r i też z materiału z grzaniem i lędźwiami przechodziłem na Sline takie same. A Ty Sysek z którego roku masz nowe stołki? Może też być taka opcja że przeszli na nowe kostki jeszcze w przedlifcie i ktoś kto miał "młodego" przedlifta nie musiał zmieniać kostek Sikor konkret, ale cena jak za komplet nówek rotorów Wole rotory;)
  9. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak masz fotel przedlift obecnie a zmieniasz na polift to musisz zmienic wtyczke w nowych stołkach na przedliftową. ALe warto kupić stołki i sprawdzić na żywca bo niewiadomo czy zmiana wtyczki było dokładnie z przejściem na polift całego auta.
  10. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Potwierdzam Trzeba szukać po ludziach co fotele na części rozbierają bo w ASO cena kosmos.
  11. Napęd w CCCO nie ma prawa się zepsuć, zawias to część eksploatacyjna a skrzynia prawidłowo użytkowana też nie powinna się rozsypać ale doświadczenie pokazuje że faktycznie ludzie nie umieją tego mechanizmu użytkować Jednakże dość łatwo ją sprawdzić. Są samochody które mają jeszcze większe przebiegi i wszystko działa tak więc 300 kkm to MZ nie tragedia jeśli ktoś o auto dbał i chyba najgorzej właśnie w tyłek dostaje silnik... A ja tylko zaznaczam ze buda jest bardziej wyeksploatowana niż wskazalby na to przebieg który podaje sprzedawca. I nie postawisz znaku równości miedzy autem 100k a 300k twierdząc ze tylko stanem motoru się różnia.
  12. Grześ, gdzie taką folie na kiere mozna dostać?
  13. Pisząc buda miałem na myśli całą reszte czyli napędy skrzynię zawias...
  14. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie wiem czy to dobra cena ale tu masz http://allegro.pl/audi-a4-b8-listwa-ozdobna-konsoli-1nk-8k1853190-i4901185747.html Widziałem juz, ale szukam w lepszej kasie;)
  15. edraven odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dzięki!
  16. A tuning w ABT oczywiście robiony na starym motorze skoro nowy wymieniany był w PL
  17. edraven odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jeszcze jedno pytanie, da się zakodować doświetlanie zakrętów z halo w B7?
  18. Tłusta fura, Niestety kolejny przypadek wymiany 3.0TDI :/ Pytanie ile ma buda nalatane w rzeczywistości skoro silnik wsadzony po 88000kkm, pytanie czy wsadzony z osprzętem czy sam słupek a wtryskiwacze od starego? Bo akurat z wtryskami to trochę problemów było. EDIT: Czy ja dobrze widzę? Na przedostatniej stronie przebieg wbity w KS to 267709 ?? Więc buda ma nalatane dobre 300k
  19. edraven odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie, czy da sie vcdsem odczytać kody wtryskiwaczy w TDI? Wiem że można je odczytać pod maską, ale chcę wiedzieć czy da się pod VCDSem. DZięki!
  20. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sam odpowiedziałeś sobie co najlepiej zrobić lampy lifta kozackie są tylko ta wymiana klapy nie uśmiecha sie, prawda? Nie ma magika co by wymienił diodę?
  21. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    szukam 1NK w deskę bez Q, jakby się wam gdzies w dobrej kasie trafiła dajcie znaka
  22. Do pierwszego auta to chyba ktoś do ceny zapomniał jedynkę z przodu dopisać...
  23. raczej odpuść, bo kupisz albo największego golasa na rynku, albo wskoczysz na minę.
  24. Co potrzebujesz? Nie pożyczam ale moge zrobić. Jak coś to pisz pw
  25. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Opona będzie git...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.