Treść opublikowana przez edraven
-
B8 TrOOOOp
Grill z tego co widzę masz srebrny z szarymi żebrami, kup od wersji Black 9albo pomaluj w czarną perłę) , relingi masz czarne więc zostaw czarne albo daj do lakierowania w ten sam co grill, to samo zrobiłbym z kratkami halo i będzie wyglądać kozacko! Generalnie pozbyć się chromów na zewnątrz.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to są Piaski Nowe / Kurdwanów
-
B8 TrOOOOp
Skrab, nie kombinuj z ramkami bo w ..uj rzeźby jest tylko idz w black bo masz czarną furę, lepiej grilla zmienić na czarny i gitara będzie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak u gruszki nie będzie terminu dzwoń do Wojtka z Speedservice ul. Mokra 2A 504 005 569, ja tam robię swoje auto, robią same VAGi.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Edvarden? Tak Ci wyszło czy specjalnie tak napisałeś? jeszcze tam mnie nie nazwali
-
B8 TrOOOOp
A co żeś Miodzio napsuł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron, dogadaj się z Kerczim to Ci opyli X3 w dobrej kasie i będzie za***ista fura. Dobrze trzyma cenę, ekonomia też OK, po co szukać miny na siłe skoro wdepłeś kilka razy;)
-
B8 TrOOOOp
Sorry, nie widziałem tego posta. W takim razie tak jak pisałem przejście na inne kostki nie zbiegło się z przejściem auta na polift tylko później. Ja mam stołki początek 2013r i też z materiału z grzaniem i lędźwiami przechodziłem na Sline takie same. A Ty Sysek z którego roku masz nowe stołki? Może też być taka opcja że przeszli na nowe kostki jeszcze w przedlifcie i ktoś kto miał "młodego" przedlifta nie musiał zmieniać kostek Sikor konkret, ale cena jak za komplet nówek rotorów Wole rotory;)
-
B8 TrOOOOp
Jak masz fotel przedlift obecnie a zmieniasz na polift to musisz zmienic wtyczke w nowych stołkach na przedliftową. ALe warto kupić stołki i sprawdzić na żywca bo niewiadomo czy zmiana wtyczki było dokładnie z przejściem na polift całego auta.
-
B8 TrOOOOp
Potwierdzam Trzeba szukać po ludziach co fotele na części rozbierają bo w ASO cena kosmos.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Napęd w CCCO nie ma prawa się zepsuć, zawias to część eksploatacyjna a skrzynia prawidłowo użytkowana też nie powinna się rozsypać ale doświadczenie pokazuje że faktycznie ludzie nie umieją tego mechanizmu użytkować Jednakże dość łatwo ją sprawdzić. Są samochody które mają jeszcze większe przebiegi i wszystko działa tak więc 300 kkm to MZ nie tragedia jeśli ktoś o auto dbał i chyba najgorzej właśnie w tyłek dostaje silnik... A ja tylko zaznaczam ze buda jest bardziej wyeksploatowana niż wskazalby na to przebieg który podaje sprzedawca. I nie postawisz znaku równości miedzy autem 100k a 300k twierdząc ze tylko stanem motoru się różnia.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grześ, gdzie taką folie na kiere mozna dostać?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pisząc buda miałem na myśli całą reszte czyli napędy skrzynię zawias...
-
B8 TrOOOOp
nie wiem czy to dobra cena ale tu masz http://allegro.pl/audi-a4-b8-listwa-ozdobna-konsoli-1nk-8k1853190-i4901185747.html Widziałem juz, ale szukam w lepszej kasie;)
- B7 Crew
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A tuning w ABT oczywiście robiony na starym motorze skoro nowy wymieniany był w PL
- B7 Crew
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tłusta fura, Niestety kolejny przypadek wymiany 3.0TDI :/ Pytanie ile ma buda nalatane w rzeczywistości skoro silnik wsadzony po 88000kkm, pytanie czy wsadzony z osprzętem czy sam słupek a wtryskiwacze od starego? Bo akurat z wtryskami to trochę problemów było. EDIT: Czy ja dobrze widzę? Na przedostatniej stronie przebieg wbity w KS to 267709 ?? Więc buda ma nalatane dobre 300k
- B7 Crew
-
B8 TrOOOOp
Sam odpowiedziałeś sobie co najlepiej zrobić lampy lifta kozackie są tylko ta wymiana klapy nie uśmiecha sie, prawda? Nie ma magika co by wymienił diodę?
-
B8 TrOOOOp
szukam 1NK w deskę bez Q, jakby się wam gdzies w dobrej kasie trafiła dajcie znaka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Do pierwszego auta to chyba ktoś do ceny zapomniał jedynkę z przodu dopisać...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
raczej odpuść, bo kupisz albo największego golasa na rynku, albo wskoczysz na minę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co potrzebujesz? Nie pożyczam ale moge zrobić. Jak coś to pisz pw
-
B8 TrOOOOp
Opona będzie git...