Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. Poobserwujcie jakie fury przyjeżdzają na Auchana lać paliwo. chociazby Italia Nie wieże w to że ludzie którzy kupują auta za takie $ chcieli by ryzykować dla 30 pln na baku. To jest po prostu oszczędność (słowo o pozytywnym znaczeniu) a nie sknerstwo ( o negatywnym znaczeniu) Miałoby to sens gdyby paliwo było wszędzie tej samej jakości ale tego nikt nie wie jeżeli nie zrobi się testów. ooo dobrze prawisz Szczególnie jak się ma drugie auto na którym nie koniecznie Ci zależy Co do Auchan to zalałem 2 razy na próbę i raczej więcej nie skorzystam. Natomiast mogę polecić stację MPO tam nigdy nie było problemu i Tesco Kapelanka -choć tam też zależy jaka partia. Ogólnie jeżeli da się zaoszczędzić w taki sposób to dla czego nie korzystać. Nie wiem jak wy ale ja mam duże problemy z oceną paliwa które zalałem.Jeśli auto nie zaczyna kaszleć, przebieg na pełnym baku nie jest znacząco różny od średniej, albo nie muli auta to zmienność tras, temperatur, warunków jazdy za cały okres jazdy autem na baku jest jest tak duża że cięzko wyciągnąć wnioski. Wystarczy że zamieni sie stosunek miasto/trasa z 50/50 na 60/40 to spalanie zmienia się diametralnie i cała ocena zatankowanego paliwa idzie w łeb :/
  2. Poobserwujcie jakie fury przyjeżdzają na Auchana lać paliwo. chociazby Italia Nie wieże w to że ludzie którzy kupują auta za takie $ chcieli by ryzykować dla 30 pln na baku. To jest po prostu oszczędność (słowo o pozytywnym znaczeniu) a nie sknerstwo ( o negatywnym znaczeniu)
  3. Chociaż na auchanie nie tankuje to uważam że z paliwem jest jak z kupowaniem kebaba, jedzie się tam gdzie sa kolejki. Gdyby było tam słabe paliwo to nie czekało by sie do dystrybutora po 10 min. Jakby ludziom raz czy drugi zakaszlało auto to by olali oszczędności...
  4. Kamień a nie kostke brukową
  5. Kto nigdy nie tankował na Auchanie niechaj pierwszy rzuci kamień A tak w ogóle to
  6. to nie model tylko custom, na zamówienie. Swoją drogą
  7. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A masz reszte gratów do HBA? to nie same lustro z kamerą, xenon oczywiście i pewnie komfort albo MCE odpowiednie. Niestety chyba tak, CAHA + Q robią robote:/ Właśnie tego w silnikach z grupy VW nie mogę zrozumieć, kiedyś z 1.9 i 2.0 chociaż nie wiem co by się robiło z autem to 9l/100 nie dało się przekroczyć, a teraz to temperatura, to dpf, muskanie gazu i spalanie leci w góre. Technika idzie do przodu, a auta palą coraz więcej a obietnice katalogowe coraz bardziej nierealne.
  8. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://motoryzacja.interia.pl/zdjecia/nowosci/audi-q7-ii-zdjecie,iId,1612911,iSort,5,iTime,1,iAId,130922?parametr=embed_galeria_plaska#1612911 widzieli? Kiera
  9. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja się nie odzywam
  10. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jestem wrazliwy...całą noc nie spałem przez was po tym co przeczytałem
  11. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie...ale żeby tak mi dupe obrabiać na ogólnopolskim wątku Gabryś, masz racje nie pobiegłem za to urządziłem sobie bekę jak 6 chłopa biega wokół auta jednej laski merdając ogonkami z wywalonym ozorem i wszyscy znawców udają
  12. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Średnica opony 205/55/16 to 631.9 mm Średnica opony 225/55/16 to 653.9 mm a to daje 3,5% różnicy w średnicach, przyjęte jest że ok 1%, max 1,5% różnicy w obie strony jest akceptowalny, inaczej opona będzie przekłamywać prędkość i dystans. ubezpieczalnia może kwestionować wypłate odszkodowania w przypadku używania niehomologowanej opony do danego auta. Najlepszy zamiennik w rozmiarze 205 dla Ciebie to 205/60/R16
  13. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    225/55/16, ta co piszesz będzie miała za mały obwód do B8.
  14. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiem kto Bartpolowi założył temat o skargach, jeśli oni sam to strzelili sobie w stope na tym forum i na paru innych bo okazało się że nie tylko jedna osoba jest niezadowolona tylko jest ich więcej. Nie wiem jak wy ale ja gdyby temat dotyczył jedynie 2masy (wymiana, błędna bądź nie diagnoza) to olał bym to i stwierdził że każdy może się p@##nąć, ale prawdziwa płachta na byka to by było dla mnie paliwo i trasa do Radomia. Jestem w stanie przyjąć do wiadomości że facet orobił się za free i chce jakąś kase za to, ale latanie cudzym autem bez wiedzy właściciela leci troche partyzantką, a to że idzie w zaparte to jest przedszkole.
  15. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czytałem, do tej pory brzuch mnie ze śmiechu boli;) wsadziles kij w mrowisko, szczerze gratuluje, bo okazało się ze nietykalnych tez można ruszyć
  16. No właśnie bo jakoś nie mogłem ogarnąć tego że lampa o innym kształcie wlazła by w przedliftowy błotnik;)
  17. Czy ja dobrze rozumiem że którys rodzaj lamp lift jest w stanie podejść do przedlifta?
  18. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    może wraca Ci paliwo gdzieś? Od kupna miałes ten problem czy w międzyczasie pojawiło się?
  19. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a nie przerywa Ci czasami pod duzym obciązeniem ? Może cewki?
  20. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tylko że kolega ma benzola a nie CR;) Dla mnie to nie jest normalne, że w garazu nie pali ładnie. Gdzie ma palic lepiej? Na Syberii ? Filtry paliwa, powietrza kiedy wymieniałeś?
  21. Szyba to szyba, samo szkło, mocowania osobno. Będziesz miał plastik, metalowy zatrzask no i lustro. Chyba że lustro już z tym dostałeś?
  22. Tyle że prąd do lampki dochodzi nawet gdy światło nie jest zapalone, ale sprawdzę to jeszcze raz. Dzięki.
  23. Darecy pisze tak "W miejscu gdzie powinien być czujnik pod lusterkiem, jest dummy zaślepka- wyjmujesz ją, dokładnie czyścisz i wkładasz/ przyklejasz czujkę. Ja nie chciałem ciągnąć dodatkowych kabelków do zasilania do bezpiecznika więc podpoiłem się z zasilaniem pod lampkę podsufitki gdzie jest po włożeniu kluczyka non stop 12V i masa" Więc jak mu to działa? Zrobiłem dokładnie tak jak pisze... Wydaje mi się w czujniku nie musi być zasilania 12V 24h na dobę tylko jak auto jest uruchomione, dlatego jego robota wydała mi się logiczna.
  24. jakiej lampki w drzwiach? Jest zasilane z lampki podsufitki ale w czym widzicie problem? Tam jest zasilanie cały czas 12V. Darecy tak robił i hulało..
  25. nie pytałem o pierwszy błąd bo wkodowałem sobie to gówno przypadkiem i nie wiem gdzie wykodować Ty to jednak miodku nie wierzysz we mnie i od razu że wiązka;) sprawdzę czujnik, jak będzie OK to będę wiedział przynajmniej jedno na 100%. Tylko niech ktoś przyjedzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.