Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. To co napisałem nie jest błahostką, bo jak ma spieprzony oryginał to nie ma na czym zrobić dobrej mapy i zdobycie ori wsadu nie jest łatwe do tak młodego auta:/
  2. Bawię się od czasu do czasu po pracy w tuning z kuzynem, ale takiego numeru nie wywinąłem nikomu, a różne wtopy się zdarzały... Niestety gość wie że nie pójdziesz do sądu bo takie mamy SONDY. W Polsce nigdy nie będzie dobrze póki obywatel boi się walczyć o swoje prawa, a sprawy ciągnął się latami. Za to z sądów chętnie korzystają oszuści. ...może pojechałem filozoficznie, ale niestety realia są jakie są... z takim numerem to gość musi być na prawdę dobry
  3. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wrzuć linka z dyskusji na A3 by ładna bitka widzę się zrobiła ...czyli jakieś 500-600pln w plecy:/ Uważaj bo na forum A3, będą chcieli Cie zjeść i jeszcze Ciebie samego przekonają że to Ty oszukałeś p Bartka ...powinienem prorokiem zostać
  4. WRC ma rację, pozbieraj możliwie najwiecej info co i jak zostało z@##ane, czarno na białym i jedź do tunera żeby ogarnął temat. Inaczej kazdy nowy diagnosta będzie gryzł temat od zera i pójdziesz w koszty. Poza tym tuner ma zawsze dojścia do sterowników bo palą je regularnie zwłaszcza jak robią EDC17 czy SIDy czy inne wynalazki i nie zaboli go tak bardzo jak wywali po kosztach 400-500pln. Trochę dziwna sprawa że tylko Lambde wywala zwykle nawet nie dygnie auto jak coś źle się zapisało albo mechanicznie został uszkodzony sterownik. Mógł mu się źle odczyt zrobić i teraz ma problem z wgraniem oryginału bo to co mu się zgrało nie odpowiada oryginałowi w 100%...
  5. Takie błędy są, o dziwo działa CH/LH po ciemności 01771 - Control Module for Headlight Range (J431) 004 - No Signal/Communication 01520 - Rain and Light Recognition Sensor (G397) 004 - No Signal/Communication 01520 - Rain and Light Recognition Sensor (G397) 008 - Implausible Signal
  6. robiłem instalacje, ale stale wywala błąd czujnika. Zmierzyłem napięcia na pinach w instalacji wygląda że są OK, kodowania nie da się z@#$ać, dlatego typuje teraz że czujnik jest padnięty i chcę go wpiąc komus w instalację i zobaczyć czy zagada. Vagiem ustawisz mu czułości i niewiele więcej.
  7. sprawdzić czujnik deszczu zmierzchu u kogoś. Miodka nie widziałem na spocie chyba od kwartału, Ciebie prawie od kwartału a Cuber nie ma tego czujnika. Chyba że on jest taki sam jak w B7?
  8. Nie uśamiechaj sie tylko gadaj co masz na oku:d Cos czuje że ładny wynalazek upatrzyłeś ESa jakas? Będziesz na spocie jutro? moze uda mi sie wpasc jak mnie shadow do domu odwiezie czyli jak będziesz to bez wozu? Jak bez wozu to nie musisz przyjeżdżać
  9. Nie uśamiechaj sie tylko gadaj co masz na oku:d Cos czuje że ładny wynalazek upatrzyłeś ESa jakas? Będziesz na spocie jutro?
  10. Jedź do kogoś z vcdsem i lambde będzie widać od razu. Albo usunął trwale ten DTC z sftu alboustawil sygnały od lambdy na stale.
  11. To turbo nie ma zmiennej geometrii, tam jest zawór WG, uszczelke znajdziesz w kazdym sklepie tylko ją dobrze opisz
  12. Albo cięgno masz źle ustawione od samego początku skoro turbo daje stale shift. Gdyby było źle wyważone to juz dawno by padło. Poza tym co ma wyważenie do wstawania, albo dostaje ciąg ze spalin i wstaje albo nie dostaje i nie wstaje. Odkąd jeździsz ma taki problem?
  13. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nic się nie stanie, lej borygo. Teoretycznie nawet płyny różnych kolorów można mieszać, ale każdy się boi;) Zastanów się czemu Ci płynu chłodniczego ubyło
  14. Masz stala czy zmienna geometrię?
  15. ... i miał być dobry
  16. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ...czyli jakieś 500-600pln w plecy:/ Uważaj bo na forum A3, będą chcieli Cie zjeść i jeszcze Ciebie samego przekonają że to Ty oszukałeś p Bartka
  17. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A na forum A3 dali by sobie za nich pewną część ciała ogolić... Z drugiej strony to za wymiana dwumasu i rozrzadu nie pojechalbym 150km bo to elementarz kazdego mechanika. Podsumowując, ile calosciowo musiales doplacic za naukę Pana Bartka i spółki?
  18. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie do końca, ale na pewno byłbyś pierwszym który ESke chce upodobnić do S line
  19. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A vaga podpinales? Bez tego to wróżenie z fusow. Jedno z drugim niem nic wspólnego.
  20. dla mnie bomba, i kółko od lędźwi tez w chromie w przeciwieństwie do ori.
  21. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Właśnie...jakby była Ronaldo a nie Diarry chyba że tam jakis ultra wypas zrobił to co innego...
  22. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tylko ze to jest poprzednia ggeneracja a8, wiec kosmiczna cena. a za takiego piłkarza nikt nie położy gratis 70 kafli
  23. wy będziecie tylko oliwy dolewać...do silnika FANTOMASA A że zdjęcia B7 będą retuszowane to wszyscy wiedzą
  24. Chłopy co sie tu dzieje, cisza jak nigdy jakby jeszcze ze spota nie wrócili...
  25. To zaczynam sie bać o Ciebie czy w jakąś depresję do tego czasu nie wpadniesz, bo w obecnej lista modów Ci sie kończy. Albo kolego zwolnisz znacznie tempo albo psychiatryk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.