Treść opublikowana przez edraven
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- a4 b8 "18
Mam te same koła co Gibons sprzedaje u siebie w aucie i wyglądają naprawdę dobrze! felga którą podaje Simon w 2 poście to 8T0601025h od S5, ale jest też jako 18" podobny wzór 8k0601025AP- Chip tuning Audi A8 3.0TDI
Masz gwarancje na to auto jeszcze? jesli tak to musisz mieć na uwadze ze nikt nie zrobi softu do tego auta bez otwarcia ECU, co za tym idzie będzie po gwarancji.- Swap sinika 3.2fsi w Audi A5 na silnik z RS5
mozesz zapakować 3.0T od s4/s5 i tez będzie git a mod troche mniej hardcorowy wydaje sie;)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry Panowie- Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
też mi się wydaje że dobrze że jest dupochron założony max 30min bo nieraz można się zapomnieć i aku zgon.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber wytrzeźwiał i wrócił do żywych- B8 TrOOOOp
Koledzy, jeździ ktoś z was czasem z Thulem? Wczoraj zrobiłem traske 300km po autostradzie i byłem w szoku, prawie o 1,5l wzrosło spalanie z tym g@#$nem na dachu i to przy prędkości raptem 110km/h.- B8 TrOOOOp
Lalem oba i są ok ubytki porównywalne maja, jak ktoś chce jeździć zgodnie z przegladami longlife to specific lac, a jak chce zmieniać co 10k to x clean bo tańszy odrobinę.- B8 TrOOOOp
Potwierdzam i polecam.- B8 TrOOOOp
Mozesz spokojnie wyrzucać włącznik z auto zanim zalozysz czujnik. Ja tak jezdzilem miesiąc i na auto stale mijania świeciły.- Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Pytam się bo ktoś na spocie nasciemnial mi ze ten czujnik tylko przy 3zone jest a mam go bo ktoś lustro zmieniał ale spoko ma to sens co piszecie;) Dzieki- Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
I jesteście pewni ze przy jednej strefie to działa?- Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
A jak ma być klima ustawiona żeby ti działało poprawnie?- Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Pytanie odemnie mam czujnik wilgotności u siebie ale nie mam Klimy 3 strefy, do czego on w takim razie służy u mnie?- Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Nie bierz pradu z podsufitki. Wiem że w pierwszym poście Darecy tak robił, ale nie wiem dokładnie z którego punktu on to wziął że mu działało. Skoro będziesz ciągnął kabel do MCE to pociągnij 3 owiń szmacianką i podepnij do bezpiecznika ST2 12 i do stałego punktu masy. Pytanie do fachowców, takie z ciekawości. Czy dobrze rozumiem że w grupie bezpieczników St2 jest +12V jest zabezpieczane, a na ST1 jest masa zabezpieczana? bo widziałem ze do St1 dochodzą czerwone jak od 12V a do ST1 czarne jak od masy.- B8 TrOOOOp
Bierz sachsa, rozmawialem z mechaniorem u którego robie auto i pokazywal mi na półce 3 dwumasy, (wszystkie z luka ) które musiał wyciągnać klientom z auta i teraz buja się z reklamacjami. Wymiane zrób na częsciach kupionych przez mechanika.- B8 TrOOOOp
Jak byś się wszystkiego obawiał to nie powinnismy kupowac aut z przebiegami 200k Stanie się to trudno, ja jak kupowałem auto z dużym przebiegiem to założyłem 10k na jakieś naprawy, i tylko mam nadzieje że coś zostanie z tej sumy;) ja zrobilem na programie juz 12k a niuton mam 412. Jak było słychać dwumasę przed softem tak słychać dokładnie tak samo pewnie jeszcze z 10k pojeździ i będzie wymiana. Jak masz wymienić to lepiej teraz świeżo po zakupie niż na miesiąc przed sprzedażą- B8 TrOOOOp
Padającej dwumasy, padającej poduszki pod silnikiem, padającej poduszki pod skrzynią i jeszcze parę typów by sie znalazło Wpada czasem auto w wibracje na biegu jałowym? albo przy wciskaniu sprzęgła slychac "terkotanie"- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to ja juz się pogubiłem całkiem, kupiłes czy nie do cholery ? B8 nawet golas w takiej kasie nie chodzi, zwłaszcza z xenonem (bo on widzę że robi robote przy sprzedazy)- B8 TrOOOOp
auto musiało być walnięte na postoju bo skoro drzwi są zmielone to czujniki uderzenia w drzwiach na pewno wysłałyby sygnał do bazy Płyta, łańcuchy trochę pojękiwania blachy, szlifierka, spawarka, znowu szlifierka itd itd i za miesiąc będzie gotowe:D Zdecydowany minus to przebieg, ale od tego też są specjaliści;) Swoją drogą latać prawie 40k rocznie z 3.2 na pokładzie- B8 TrOOOOp
Spokojnie, w tej kasie to ktoś zrobi boczek spokojnie w 10k i przytuli kolejne 10k sprzedając. Super okazja, poduchy niewywalone, dobry wypas. Swoją droga to wersja 3.2 super rzadka.- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Pochwal się, może coś podłapię Albo coś mi opylisz;) strasznie za te diesle was punktują w NL, nie wiem za co one takie opodatkowane.- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
A czemu tak w ogóle klekota nie kupiłeś? Bo klekot? jak takie traski robisz to jednak troche $$ zostaje w kieszeni. Chyba że rzadko robisz taki dystans... Trzeba bardziej kochać familie i częściej jeździć to klekot się będzie opłacał Z modów które zrobiłeś to zdecydowanie na "+" -neon tył (jak żona przełknie ostatnie mody czyli za rok;) to pewnie się zdecyduję ) -chromy w przyciskach -chrom w grillu (kto bogatemu zabroni ) -rotor, ale moim zdaniem w PL mocno zdewaluował się i mój zdecydowany typ to 8T0 601 025 H -ramki w zegarach z A5 jeszcze palinij sobie kominy a'la WRClaguna i będzie malina- B8 TrOOOOp
Ha ha, jak lubisz chrom to szukaj ramek:) odpuscilem tego moda jak się dowiedziałem ze trzeba szyby wycinać. - a4 b8 "18