Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. Dla tej felgi musisz sie nastawiać na 245/40. Ładne koło Polecam tez 8T0 601 025 E, ja na takich jeżdżę.
  2. Mam nexusa 5 a on jest wygolony ze wszystkiego, nawet z numerów do Gruszki
  3. ale opona 225/45/18 jest większa na średnicy od 225/55/16 raptem o 6mm a 245/40/18 nie różni się prawie w ogóle. Moim zdaniem 6mm nie robi żadnej różnicy na średnicy.
  4. Gruszka jaki jest numer do Ciebie?
  5. Panowie, polecicie kogos w KR zabezpieczenia kradzieżowe w aucie dobrze zrobi w sensownych pieniądzach?
  6. Ja nawet powiedziałbym że 225 na felge 8,5J (szerokość 8,5 cala) nie powinna byc zakładana bo opona jest naciągnięta na obręcz i źle wygląda i będzie źle sie jeździło. Także decydując sie na koło od A5 decydujesz sie na opone 245 ew 235 9ale ta raczej nie jest polecana do b8)
  7. co dla Ciebie znaczy głupio? będizesz miał felge i opone dopasowaną tak jak dopasowane masz teraz 16". Czyli dystans miedzy błotnikiem a oponą będzie taki sam. 18" na 1BA wygladają ładnie, możesz byc spokojny.
  8. jak wóz drabiniasty wygladaja 16" bo masz duzy balon. Do 18" musisz kupic gume 245/40 albo 225/45 (zależnie jakiej szerokości kupisz obręcz) i będzie gitara. Ładnie siedzią ori 18" od A5 bo maja ET29 a nie ET 45 jak w B8. Zwiększa się rozstaw kół i auto wygląda masywniej. Na ładną 18" powinieneś liczyc przynajmniej 2000PLN, albo polować na promocje bo czasem cos ładnego ale nie zawsze legalnego :/ trafia na rynek.
  9. u mnie jest ustawiony treshold czujnika na normal i szyba 8K a w MMI na late, więc chyba najbardziej "oszczędny" tryb.
  10. czyli loteria troche:/ ale generalnie w pochmurne dni świecą mijania czy ledy?
  11. Panowie, czy zapalają się wam automatycznie światła w pochmurny dzień? Troche irytujace to jest bo w zimie prawie w ogóle nie włączają się DRL tylko stale na mijania jeździ.
  12. Każde to ma. Można tez znaleźć siedzisko gdzieś, ale myślę że patent kolegi LoboV dobry!
  13. Cena powiedziałbym...zabójcza ! Chyba że bez silnika sprzedaje to i tak bym brał.
  14. a może słabe aku? Wtedy są zaburzenia działania CH/LH żeby nie wyładowywać baterii oświetleniem.
  15. a w mmi w zielonym menu zmienialiście ustawienia? Rozumiem że w ciemności sprawdzacie działanie leaving home bo on tylko działa jak czujnik zmierzchu wykryje odpowiednie zaciemnienie.
  16. a na ile sekund masz ustawione w mmi? u mnie jak ustawisz ponizej 30 sek to leawing home nie działa po wyjeciu klucza ze stacyjki.
  17. Również ich polecam 3 lata temu kupowałem u nich.
  18. Już ładnie wstaje z dołu?
  19. Sorry:) nie zauważyłem że to już jest wtyczka rozebrana, bez kapturka.
  20. Zła wtyczka, to ma być ta beżowa/żółta oznaczona w MCE jako wtyczka "C". Skąd ją wypiąłeś? W pierwszym poście opisane jak wygląda.
  21. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zacięte klapki w kolektorze ssacym. Dopadła cie klątwą:/
  22. Ma to używa Kubek ma wytrzymać zmywarke i ch%j.
  23. koło ładne, ale nie ten kolor! wyglądają jakby to były 16" CZarna felga pasuje tylko do naprawde duuuużych rozmiarów i raczej ażurowa konstrukcja a nie pełna jak ta.
  24. siema płotko Ja mam wygluszenie maski Jak widać panika na rynku już ruszyła zaczyna się wyprzedaż aktywów Jako gruby gracz na rynku mam do zbycia 4 boczki do B8 i listwy std lakier srebrny kpl.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.