Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To trzeba sobie pomoc jakimś zakrzywionym cienkim prętem;)
  2. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dlatego ja bym polował na boczki.
  3. jakby było bliżej 2000 to bawiłbym się z tymi plamami. Nastaw się raczej na odbiór osobisty skoro sa takie plamy, niewiadomo czy innych kwiatków nie ma. Targuj się bo do ideału dużo brakuje. Popatrz też na olx trafiaja sie czasem okazje.
  4. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dorezać się pewnie i da tylko weź tu znajdź części do tego :/ Lepiej juz kupic boczek z roleta i ewentualnie część tapicerowana przełożyć.
  5. sprawdz czy maja lędźwie regulowane. Nie moga być wysiedziane czyli oparcia mocno powyginane na zewnątrz, siedzisko podobnie. Oczywiście nie moga być wytarte itp. Jak masz małe dzieci szukaj z isofixem i roletami z tyłu, jak jeździsz na nartach szukaj z tunelem na narty, jak lubisz lampeczki szukaj z lampkami w klamkach i w dole boczka.
  6. Wszystko pasuje. Jak kupisz tapicerkę od polifta może Ci nie pasować wtyczka od poduch w fotelach (ale może tez być wszystko OK) Reszta praktycznie bez problemów. Uprzedzę pytanie, avanty pasuja do sedanów i odwrotnie z tym że sedan nie ma mocowania w kanapie z tyłu na roletę.
  7. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jeszcze nie wiem bo na aucie jest. Jak patrze no allegro to kompletnie nigdzie nie piszą że aktuator jest do CAHA, dziwne Pod silniki poprzeczne jest tego od cholery, pod wzdłuzne nic Wg ETKI po roczniku to turbo ma numer 03L 145 701E
  8. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a co jeśli jest turbo Borga a aktuator od KKK ?
  9. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak, chodzi o aktuator. Ten co podałeś jest do poprzecznych silników. do zzdłuznych jest inny
  10. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, kojarzycie czy da się kupić gruchę z czujnikiem położenia do turbo CAHA ? Bo w ETCE widze tylko całe turbo z gruchą jako jedna część.
  11. Eeee to juz po drugiej stronie jesteś
  12. Najlepszego Karol! Które to już?
  13. Na zakrętach i równej drodze rządzi 245, ale koleiny juz troche gorzej. Jesli masz już to koło które pokazywałeś to kupuj 225, jesli nie masz to szukaj innego bo brzydkie Jezeli zależy Ci na małym spalaniu i tańszej oponie to wiadomo 225 będzie lepsze, ale bardzo dużej różnicy nie będzie w cenie.
  14. Jeżeli kupujesz fele 8J to opona 225/45 18 będzie gitara, dla felgi 8,5J lepiej weź 245/40. Różnicy w komforcie ze względu na wysokość opony nie odczujesz, za mała różnica. Co innego prowadzenie auta. @main Jakie masz spalanie na tych kapciach? jeździłeś kiedys na 225?
  15. Możesz kupić taką jak piszesz, nie przejmój się tym że nie ma na wlepce ważne że przeliczona średnica jest OK. Możesz mieć inną wlepe ze względu na inną motorownie
  16. dzwonić i pytać. Rzeczywiście raczej nie wychodziły z 8J.
  17. tu masz dobrą ofere na 19". Gdybym się decydował na ten rozmiar to juz były by moje Cena podejrzanie niska. ale mozna pojechac po nie i tak będziesz do przodu! http://allegro.pl/felgi-19-cali-audi-s5-a5-a4-a3a6-stan-idealny-4szt-i5055983607.html#thumb/1%22%5D
  18. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  19. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Part Number
  20. napisz do gibonsa bo robił fotki z tymi felgami na aucie. ja nie mam foto swoich a mam je na lato
  21. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    najlepiej kupić panel o tym samym PN niezależnie od rocznika produkcji. Musi działać i tyle. może nawet bez zdjęcia CP sie obejdzie,.
  22. ET35 jest w std feldzie od A4 B8, ale ładnie wygląda koło z mniejszym ET np 29 takim jak w A5. Możesz też rozważyć ET40 ale z dystansem 10mm chociaz osobiście uważam że taki wariant tylko wtedy jak okazjonalnie udało by się kupić ładne koło. Ja mam takie koło jak sprzedaje Gibons i wygląda świetnie. Tyle że do niego trzeba opone 245/40/18 bo jest 8,5J szerokości. Otwór 66.5 koniecznie, więc więc odpoadają Ci felgi od B6 i B7 i innych pokrewnych. W grę wchodza od A6 C7, A7, A5 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/302000-felgi-ori-a5-18-cali-85j-et-29/ Pogadaj z gibonsem może zrobi Ci dobrą cenę jesli podoba Ci sie ta felga Albo takie coś na forum jeszcze jest http://a4-klub.pl/index.php?/topic/305361-18-5x112-8j-et39-z-najnowszego-a6-2014/ tylko te z dystansem raczej, ale pod oponę 225
  23. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ale Panel klimy ma CP z tego co kojarzę więc może tu był problem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.