Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja mam tą intense i ma białą barwę, zero blue, więc jeśli masz hyper blue i rzeczywiście ma coś z niebieskiego to będą inaczej świecić. Ładne jest jej światło, ale białe.
  2. a orientujecie sie czy ta sama lampka jest do B8?
  3. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To teraz widzisz co by było gdybyś vaga podpial po próbach paliwowych ... Kanał jak ch..j. Trochę przerażające są te nasze auta. Ile masz nalatane?
  4. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nadkola w RSie są napompowane a reszte sam sobie dopowiedz
  5. Ja odkąd mam TDI cały czas mam motula, wycieków nie ma, małe ubytki brak problemów z turbo...moim zdaniem warto! O Castrolach mówią że szybko degradują się i nadają się do krótkich okresów wymiany.
  6. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Był kiedyś temat z padającymi stacyjkami wiec trop chyba dobry. Tyle ze brak łączności klucza ze stacyjka nijak ma się do wyciągania klucza z niej.
  7. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podpinaj kompa, chyba diagnostyki Ci nie zakazali podpinać ? immo powinno wywalic błąd komunikacji czy cuś...
  8. Boseron, bierz Motula tego co Ci pisałem. To jest olej pod auta z VAGa z DPFem. Wszyscy chwalą ten olej.
  9. skąd to płynie? Jakby z Dubaju czy jakoś tak ...
  10. Kupuj u dzika Motula Specific 504/507, pod dpfa. Lece już druga wymiane i ubytki niewielkie
  11. ja to sobie skasowałem ale w MMI 3GH w zielonym menu odznaczyłem przypadkiem...ale u Ciebie chyba jest 2G?
  12. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Haha, dobrobyt Pany!!!! Zaczynamy żyć w kraju w którym taniej i szybciej wyciąć klamkę niż rozkęcic;)
  13. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Będzie zakładał do sedana...
  14. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Robili, zobacz sobie wątek montazu el. klapy.
  15. co wyście pili? denaturat? ...i d*pa was swędziała? FAONTOMAS! BRAWO trzeba ujawniać zwyrodnienia, a skażone jednostki eliminować!
  16. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiem o co Ci chodzi...Wzięło auto odrobinę oleju to i poziom się zmienił. Zależnie od zaparkowania auta, temperatury silnika może pokazywać nawet o 1/3 mniej lub więcej oleju w silniku. Niestety bardzo nieprecyzyjny jest pomiar z czujnika i trzeba lać tak żeby był bliżej maxa zawsze.
  17. Dlatego piszę jeszcze o dystansie 15mm czyli coś w rodzaju ET18 Jak nie wejdzie to najwyżej trzeba będzie zrobić planowanie mocowania felgi od wewnątrz zeby zejść z ET w dół
  18. Nie wiem czy ci coś to pomoże ale sąsiad z bloku ma ori rotor w A5 taki jak piszesz z tą oponą i do tego jeszcze 15 mm dystans i jest gitara więc można mieć nadzieje że będzie w B8 to latać. Nie umiem powiedzieć jaki dokładnie jest zawias, ale chyba -30mm względem ori komfortu.
  19. Albo ojciec synowi na 18 stke kupował i synalek się uparł na s4, to ojciec kupił A tak serio znam taką historie jak ojciec za skończone studia kupił A3 na fulu a synalek po 3 miesiącach sprzedał i kupił 3 letniego Evoque'a
  20. Roznica byla spora. Ale tej stan i przebieg byl najlepszy. Wiec skupilem sie na tym a dodatki, tak jak mowisz, z czasem wpadna. Dzieki za link sporo zabawy przede mna. Ale to dopiero za jakis czas. Mam jeszcze gwarancje na 20 tys. km. Ps. Dzieki wszystkim za mile slowa. Jestem otwarty na propozycje co mozna zrobic/co wy byscie zrobili. Dodam ze przesiadlem sie z passata 1999 rok, 1.9 tdi, ajm, 326 tys. przebiegu. Poki co wszystko w tym audi jest dla mnie perfect i nawet ten nieszczesny chorus gra w moim odczuciu pieknie Taką fure to aż przyjemnie rezać Ale nadziwić się nie mogę jak ktoś mógł zamówić w salonie auto z takim wyposażeniem
  21. Fela o tych wymiarach siądzie bez problemu, ja mam ten rozmiar w dodatku z 8,5J i nic nie obciera, ale możesz na 1BA mieć troche za wysoko. Wiesz ze rotor 18" nie jest ori? Dlatego raczej nie zobaczysz u nikogo jak siedzi rotor 18" Na tą szerokość wejdzie jeszcze opona 225
  22. Będzie nowy trener Panowie to zlot a nie stypa!
  23. Boseron & The Police

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.