Treść opublikowana przez edraven
-
B8 TrOOOOp
ja mam tą intense i ma białą barwę, zero blue, więc jeśli masz hyper blue i rzeczywiście ma coś z niebieskiego to będą inaczej świecić. Ładne jest jej światło, ale białe.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a orientujecie sie czy ta sama lampka jest do B8?
-
B8 TrOOOOp
To teraz widzisz co by było gdybyś vaga podpial po próbach paliwowych ... Kanał jak ch..j. Trochę przerażające są te nasze auta. Ile masz nalatane?
-
B8 TrOOOOp
Nadkola w RSie są napompowane a reszte sam sobie dopowiedz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja odkąd mam TDI cały czas mam motula, wycieków nie ma, małe ubytki brak problemów z turbo...moim zdaniem warto! O Castrolach mówią że szybko degradują się i nadają się do krótkich okresów wymiany.
-
B8 TrOOOOp
Był kiedyś temat z padającymi stacyjkami wiec trop chyba dobry. Tyle ze brak łączności klucza ze stacyjka nijak ma się do wyciągania klucza z niej.
-
B8 TrOOOOp
Podpinaj kompa, chyba diagnostyki Ci nie zakazali podpinać ? immo powinno wywalic błąd komunikacji czy cuś...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron, bierz Motula tego co Ci pisałem. To jest olej pod auta z VAGa z DPFem. Wszyscy chwalą ten olej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Japoński
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
skąd to płynie? Jakby z Dubaju czy jakoś tak ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kupuj u dzika Motula Specific 504/507, pod dpfa. Lece już druga wymiane i ubytki niewielkie
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
ja to sobie skasowałem ale w MMI 3GH w zielonym menu odznaczyłem przypadkiem...ale u Ciebie chyba jest 2G?
-
B8 TrOOOOp
Haha, dobrobyt Pany!!!! Zaczynamy żyć w kraju w którym taniej i szybciej wyciąć klamkę niż rozkęcic;)
-
B8 TrOOOOp
Będzie zakładał do sedana...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
...i komu ?
-
B8 TrOOOOp
Robili, zobacz sobie wątek montazu el. klapy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co wyście pili? denaturat? ...i d*pa was swędziała? FAONTOMAS! BRAWO trzeba ujawniać zwyrodnienia, a skażone jednostki eliminować!
-
B8 TrOOOOp
Nie wiem o co Ci chodzi...Wzięło auto odrobinę oleju to i poziom się zmienił. Zależnie od zaparkowania auta, temperatury silnika może pokazywać nawet o 1/3 mniej lub więcej oleju w silniku. Niestety bardzo nieprecyzyjny jest pomiar z czujnika i trzeba lać tak żeby był bliżej maxa zawsze.
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Dlatego piszę jeszcze o dystansie 15mm czyli coś w rodzaju ET18 Jak nie wejdzie to najwyżej trzeba będzie zrobić planowanie mocowania felgi od wewnątrz zeby zejść z ET w dół
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Nie wiem czy ci coś to pomoże ale sąsiad z bloku ma ori rotor w A5 taki jak piszesz z tą oponą i do tego jeszcze 15 mm dystans i jest gitara więc można mieć nadzieje że będzie w B8 to latać. Nie umiem powiedzieć jaki dokładnie jest zawias, ale chyba -30mm względem ori komfortu.
-
Przemka Audi s4 2012, więcej zdjęć
Albo ojciec synowi na 18 stke kupował i synalek się uparł na s4, to ojciec kupił A tak serio znam taką historie jak ojciec za skończone studia kupił A3 na fulu a synalek po 3 miesiącach sprzedał i kupił 3 letniego Evoque'a
-
Przemka Audi s4 2012, więcej zdjęć
Roznica byla spora. Ale tej stan i przebieg byl najlepszy. Wiec skupilem sie na tym a dodatki, tak jak mowisz, z czasem wpadna. Dzieki za link sporo zabawy przede mna. Ale to dopiero za jakis czas. Mam jeszcze gwarancje na 20 tys. km. Ps. Dzieki wszystkim za mile slowa. Jestem otwarty na propozycje co mozna zrobic/co wy byscie zrobili. Dodam ze przesiadlem sie z passata 1999 rok, 1.9 tdi, ajm, 326 tys. przebiegu. Poki co wszystko w tym audi jest dla mnie perfect i nawet ten nieszczesny chorus gra w moim odczuciu pieknie Taką fure to aż przyjemnie rezać Ale nadziwić się nie mogę jak ktoś mógł zamówić w salonie auto z takim wyposażeniem
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Fela o tych wymiarach siądzie bez problemu, ja mam ten rozmiar w dodatku z 8,5J i nic nie obciera, ale możesz na 1BA mieć troche za wysoko. Wiesz ze rotor 18" nie jest ori? Dlatego raczej nie zobaczysz u nikogo jak siedzi rotor 18" Na tą szerokość wejdzie jeszcze opona 225
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Będzie nowy trener Panowie to zlot a nie stypa!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron & The Police