Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. moze automat nie wydał komus reszty i opłcił w ten sposób Twoja kartę. a może odkryłeś sposób jak wy@#$ać system opłat za parking
  2. oj wkładasz kij w mrowisko, nie drażnij Cubra
  3. Auto marzenie Ma wszystko co chciałbym żeby moja miała, może poza kolorem. Gratulacje zakupu i bezawaryjności!
  4. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, widziałem dziś typa co śmiagał B8 i miał w miejsce żarówek p13W wstawione ledowe tak jak robią u nas ludziska jak nie maja bixa. Tylko że bajer polegał na tym że dwie takie żaroweczki ledowe w lampie świeciły nie światłem rozproszonym, a punktowo tak jak świeca np ledy w porsche (takie 4 punkciki w kwadrat) Zachorowałem na to przyzna się i szukam teraz info jak to zgarnąć. Ktoś? coś ? Pomóżcie
  5. @ cuber Nie widziałem jeszcze u Ciebie folii więc cięzko mi ocenić, ale jak Myslenicach zobaczyłem A7 w komisie ( własności faceta z navitechnik) to myślałem że się spawiuje. może folia ch.wa, może wykonanie też, ale efekt całkowity dno i nigdy nie przekonam sie do folii. Taka zabawa to z Toyotą Celiką '93 1.6 albo oplem Tigrą a nie z poważnym autem.
  6. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jaką masz aktualizację? Masz klona czy ori? Autocom czy inne podobne?
  7. masz racje, ale powiedz mi w takim razie jak to jest że przy tym samym iso i parametrach obiektywu możesz robic zdjęcie z krótszym czasem naświetlania ? Porównywałem kiedyś dwa aparaty pod tym względem i takie są moje wnioski.
  8. To przyznam się że nie wiem jak jest dziś ale jeszcze 5 lat temu dobry kompakt jasnością obiektywu nie dorównywał najtańszej lustrzance. I nie mówię tu jedynie o charakterystyce obiektywu a o transferze światla do matrycy gdzie lustrzanka z definicji potrafi przenieść go więcej niż kompakt. może nowe kompakty już w tym dorównują lustrom.
  9. edraven odpowiedział(a) na mazi_ck temat w 2.0TDI
    Pewnie chodzi Ci o rurkę w która wchodzi bagnet poziomu oleju jeżeli nie ma czujnika poziomu.
  10. http://sklep.krol-kn...rona-glowna_f_1 sklep.motorpol.com.pl GETem: Części samochodowe - Volkswagen, Audi, Mercedes, Seat, Skoda, BMW, Honda, Ford, Jaguar Podziękował działają a co do lustra to rzeczywiście dla amatora lepiej kupić kompakta, albo znaleźć takie lustro w którym tryb auto działa bardzo dobrze bo na nim robi się 90% zdjęć. Przewagą lustra jest ilość światła przy jakiej robi foty, kompaktu rozmiar i prostota.
  11. Karolu, a da się to zaprogramować żeby po przyłożeniu zmienił sobie sieć na inną? Czy to już inny poziom ustawień
  12. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przód wystawał i na -30 nie obcierało nawet jak zawias dobił ??
  13. dzięki! hhmmmm problem bo nie działa ta wyszukiwarka ...
  14. Panowie, podrzuci ktoś link do strony z cenami części oryginalnych z aso . Nie moge tego znaleźć :/
  15. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    fajna stronka Ale koło i opona to jedno a jeszcze dochodzi do tego jak siedzi w nadkolu a tu moga być obcierki a tego na stronce nie uwzględniają.
  16. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ta druga ma numer 8k0601025ap looknij sobie
  17. mogloby, ale wtedy wszystkie fele od A5 odpadają, a niektóre wzory mają niezłe. Ewentualnie ET29 na 8J i będzie OK jak znadziesz. Muszę przymierzyć moje do zawiasu S line i wtdy bęzie wiedział jak na glebie wygląda
  18. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wejdz sobie na profil Boserona, on ma to koło na 1 BA tylko jego jest z A5 z ET29. Te drugie to 18" ET chyba 43, szerokość 8j i 8,5j też chyba jest i ten wzór zdecydowanie ładniejszy.
  19. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może mi się nie podobać?
  20. Może jutro uda mi się coś cyknąć. Miałem plan obniżyć ale zależy mi na komforcie i mam dylemat. Na S line będzie beton, na trasę spoko, ale miasto i dziury
  21. mam dokładnie takie samo koło jak piszesz z A5 i zawias 1 BA, Z tyłu jest idealnie, z przodu przy oponie 245 wystaje ok 10mm poza błotnik, mi to nie przeszkadza a auto zyskało mocno, Gleba -30 może być za dużo, ale najlepiej założyć koło do ori s line i sprawdzić jak będzie siedzieć. ALe jeździ się bajecznie
  22. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    zaszalałeś z ET widzę Tylko nie dawaj listwy progowej bo moim zdaniem popsujesz efekt, teraz jest kozacko. Nie obciera nigdzie? Gwint?
  23. przy ET 45 felga będzie schowana, przy ET 30 bardziej na zewnątrz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.