Treść opublikowana przez edraven
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na zakopianke przez Radziszów, albo wcześniej w Skawinie na Buków jechać i wyjechać w Gaju
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czy "bakcyl" to taka bakteria? ABG W Krakowie na Skośnej 7 -najlepiej w Krakowie że niby co ???????? Znajdź 5 różnic1. Rejestracja 2. Ilość szpachli na dachu ABG 3. Koza vs Gleba Ale nie przejmuj się Boseron bo mam taka samą koze;)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W Krakowie na Skośnej 7 -najlepiej w Krakowie że niby co ???????? Znajdź 5 różnic 1. Rejestracja
-
Chiptuning 1.8 TFSI
Jak jest sprzęt to i po OBD pójdzie po virtualu;)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie wiem bo kumple pisali i na Google Now zapikalo. Jedna nitka lecą auta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w obie, przecinają się gdzies na wysokości zakopianki.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
korek na obwodnicy jak s@#$#$syn
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry Pany
-
B8 TrOOOOp
Na przykład plastik obudowy lusterka wstecznego pod czujnik zmierzchu. Są podobno w 4 kolorach pod tym samym numerem. Ciemne z S line soul to symbol 4 mpk a jasne?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, jakie symbole mają kolory plastików wnętrza w B8? wiem że czarny soul to 4mpk, a jak z jasnym szarym tym najpopularniejszym?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
zalezy do którego Krzyśka mówisz Mi ta informacja nie potrzebna jest bo mam 1 zone klime więc temperatura na ekranie.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
no nie będzie, bo i po co dublowac informacje podawane kierowcy?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
miałeś przedtem wyświetlaną temperaturę? szukaj w zielonym menu, carmenuoperation ? U mnie w 3GH pojawia się na poczatku tryb wyboru trasy, a mapa po naciśnięciu prawego dolnego.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
kolega chyba miał na myśli by po naciśnięciu przycisku NAV od razu pojawiała sie mapa a nie pulpit wybory trasy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktoś zakładał halogeny osrama o barwie zbliżonej do leda które ładnie świeciły i wyglądały jak led, takze może w tym kierunku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej, Grześ jaki typ żarówki w halogeny idzie? Te co miałeś? Led Cree P13W? Jak Wam się sprawdzają te CREE? Z tego co rozmawiałem z kilkoma osobami to CREE tylko wygląda a nie świeci :/
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Kpisz czy nie wiesz? drugi wariant uszczelniania motoru
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Ładna sztuka ale gdzie foty środka? Oliwę żre? czy stage 2 robiony? Dla mnie mod "must be" to taborety S line skóra/alcantara ale rozumiem że to zawarłeś już w planach na S line wew/zew? Bezawaryjności.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
opowiadaj jaki wypas? dywaników na tył ori nie trzeba ci? Graty zakupu, za tydzien na spocie będziesz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może i macie racje,ale chcę wcześniej opadać rynek może coś trafi się.
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
biorąc pod uwagę że klapa jest jeszcze cięższa niż w B8 to zamykanie jej w C7 musi być męką skoro w B8 jest tragedia.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie odcinaj na rowno 6000pln bo to nie są ceny zakupu. Siedziałem dziś troche na aledrogo i nie było dramatu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bo jej się podoba, ona nie analizuje tego kategoriami wypasu, mocy, własności jezdnych itp, tylko uroda auta. Pojeździmy zobaczymy. Podejrzewam że nawet 7k wyłoży, ale za takie do jazdy bez dokładania 2k na start.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podkreślam , znajoma nie szuka takich perełek jak ludzie z forum tylko sensownego auta do jazdy. Zadne skóry, S line, alu 18" itp.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A4 B5 i B6 mocno traca na wartości rok rocznie ze względu na duże koszty utrzymania. Mniejsze auta już takiego spadku nie osiągają.