Treść opublikowana przez edraven
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- B8 TrOOOOp
Ja właśnie nie lubie jak coś się telepie w aucie,ale do bawarki mnie nie ciagnie jeszcze (chociaz prowadzenie BMW kuszace jest ) Osłona o która pytasz to osłona pod lustro z kamerami asystenta zmiany pasa i chyba martwego pola. W zasadzie lustro jest takie samo,ale mocowanie do szyby juz inne całkowicie i sama szyba inna.- zawór gaszenia silnika 1.4 TDI
Sprawdź na początek czy przewód podcisnienia nie jest dziurawy i sama gruszka czy nie puszcza bokiem powietrza. Niech ktoś ci poodpala i zgasi kilka razy auto to sobie poobserwujesz jak pracuje zawór, czy pracuje w pełnym zakresie, czy sie nie zacina.- B8 TrOOOOp
Generalnie musze przyznać że B8 są strasznie roztelepane. Ciężko po znajomych znaleźć czy to B8 czy A5 żeby nie rzucało budą w ogóle w żadnych okolicznościach. Albo problemy z tulejami na wahaczach i telepie przy 120kmh, albo dwumasy i telepie na postoju i ruszaniu. Troche cienko jak na takie auto Gruba akcja z wrzucaniem 3.0 TDI tym bardziej z polifta. Kupa gratów do wymiany, ochrona komponentu na ECU no i skrzynia z quattro więc i Q trzeba dorezać. A póżniej jeszcze reszte bebechów w aucie pożenić z nowymi komponentami.- Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Możesz spokojnie dać 225/45/18, powinienes mieć ten rozmiar na wlepce w aucie.- B8 TrOOOOp
No dobra, napiszę coś Macie w TDIkach taki motyw że przy zdrowej dwumasie (świeżo wymienionej) sporadycznie (ale jednak) delikatnie zawibruje buda na jałowym biegu.- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
umówmy się, przydaje się głównie naszym kobitom a tak serio najbardziej chyba przydaje się w dojeżdżaniu przodem i tyłem do ściany bo nie nie mogę szczególnie tyłem wyczuć długości dupska.- Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
Obstawiam że coś im się przypadkiem innego wykodowało. Wróć do nich z tematem że są błędy. Twoje MCE na pewno obsługuje magla z servo? Co do charismy, powiedz czy masz w menu opcję wybierania trybu jazdy KOMFORT, AUTO, DYNAMIC? Jeśli masz i dalej chcesz mieć to musisz dołożyć przycisk wyboru tych opcji inaczej błąd zostanie.- Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
Charisma to moduł przełączniów od ADS, jeżeli nie montowałeś go a masz zakodowane ADS to ten błąd będzie stale. Możesz nim się nie przejmować. Co oznacza że czujnik kąta skrętu nie daje się zaadaptować? Nie przechodzi pełnej adaptacji czy w ogóle nie można jej zacząć ? Ostatnio coś w Leonie robiłem i po odpięciu baterii wywaliło błąd czujnika, ale zaadaptował się sam w trakcie jazdy. Zdjemowali kierownicę przy zakładaniu magla?- Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
na jedno wychodzi, nie dostałeś od Kaufateca wiązki która pasuje bez modyfikacji (niezależnie od tego co musiałeś przerobić)- Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
No to powiem szczerze, SŁABO! nie po to płacisz parę stówek za "gotową" wiązkę żeby ją przerabiać.- Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
To czegoś tu nie rozumiem, dlaczego Kaufatec dał lipną wiązkę? Były jakieś warianty samochodów z wiązką w zderzaku po prawej?- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Jak swoje zmontowałem to stwierdziłem że przyzwyczaiłem się już do jazdy bez;)- Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
A jak podpiąłeś wtyczkę przed zmianą pinów to rzeczywiście na wizualizacji trombiło odwrotnie? Czy nawet tego nie dałeś rady sprawdzić?- Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Potwierdzam, nie ma szans że coś poczujesz. Nawet nie widać za bardzo różnicy między 16 a 18. Takie jest moje doświadczenie.- [A4B8 CAGA] Sedan in Black vol.2 eberspächer active sound
to jest przełącznik do start stop a nie do asr. Myśle że spokojnie mógłbys go zaadaptować, trzeba tylko pinologie rozpoznać i działać.- Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Dobrze się pasie- B8 TrOOOOp
Dystansu tutaj na pewno nie trzeba dawać <a href="http://www.fotosik.pl/zdjecie/0d5bd26300ffebdf"target="_blank"><img src="http://images69.fotosik.pl/1156/0d5bd26300ffebdfmed.jpg" border="0" alt="" /></a> <a href="http://www.fotosik.pl/zdjecie/f1140892e5badb2e"target="_blank"><img src="http://images68.fotosik.pl/1156/f1140892e5badb2emed.jpg" border="0" alt="" /></a>- B8 TrOOOOp
Jeżdżę na takim kole i mam 245/40 i ciężko mi sobie wyobrazić 225 na nim. Niestety na 245 przy et29 będzie delikatnie przodem wystawać, z tyłu idealnie. Generalnie jestem baaardzo zadowolony bo kupiłem w dobrej kasie a wygląda kozacko. Nie ma niestety tego koła w wersji 8J a to załatwiłoby sprawę. wymieniałem też u siebie panel klimy nieświadomy zamówiłem pierwszy w miarę pewny a okazało się że ważny jest soft jego wersja w twoim jest 0171 jeśli zmieniałeś getwey może być być za niski trzeba go podnieść do wersji w getweyu, u mnie po podniesieniu softu nie od razu zadziałało musiałem zakodować a że w klimie nie ma podpowiedzi zaznaczałem co było tylko możliwe i przyjęło kodowanie i udało się przywrócić wysuwające się informacje na MMI aha więc to o to chodzi .. czyli jak ja zmieniłem mmi na 3g+ i pożniej pod to kupiłem nowy gateway za saloonu a klimatronik mam stary ale wlasnie nie wyswietla mi okienek... czyli muszę podnieść soft klimatronika..?? bo kodowanie niestety nie chce mi przyjąć ?? Mi kiedyś przez przypadek "udało" się wyłączyć w zielonym menu wyświetlanie okienek w klimatroniku. Nie pamiętam już w którym miejscu,ale odznaczyłem przypadkiem AC w którymś menu wewnętrznym zielonego menu. Może tam trzeba to uruchomić?- Wydech przelotowy do 2.0 TDI
Pytasz o głośność w środku? Nie zauważyłem różnicy a na zewnątrz cięzko powiedziec, może minimalnie jak na wolnych obrotach pracuje auto. Nie wiem jak w trakcie jazdy na zewnątrz słychać. Słychać bardziej świst turbo,ale w środku prawie nie odczuwalne.- Wydech przelotowy do 2.0 TDI
Dźwięk bez zmian, auto z dołu lepiej w wstaje ale smierdzi jak z Jelcza;) u mnie taki stan jest u mnie po wyharataniu dpfa.- Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Po dobrym programie DPF pracuje praktycznie tak samo jak przed, wypalanie raz na 1000 km. Oczywiście przebieg zrobiony na filtrze ma znaczenie i nie można cudów oczekiwać po aucie z nalotem 250k, filtr klęknie niedługo i bez softu. Program w silnikach diesla ma limitery dymienia i jeżeli zostały poprawnie ustawione auto niema prawa dymić więcej a tym samym nie będzie obciążać filtra.- Aktywacja wskazania naładowania akumulatora Wymiana Demontaz Kodowanie
u mnie również w MMI 3G high stale pokazuje 100% więc jest jakaś lipa i nie wiem jak ją ogarnąć. Na MMI 2G pokazuje jakis spadek naładowania, a w 3G H juz nie. Za to w 3G high w A6 pokazuje już poprawnie naładowanie (przy identycznym kodowaniu co w B8) więc nie mam pojęcia jak to obadać.- wibracje auta od 115-140km/h 2014r
to zmień na osi na zimowe, jak będzie OK po zmianie to będziesz wiedział że któras ze zdjętych jest nie OK, a wtedy juz z górki.- wibracje auta od 115-140km/h 2014r
Zmień sobie tą feralna felgę z oponą na chwile na opone zimową o zobacz czy jest poprawa, jeśli jest to kupuj nową oponę. Ja mam dużo nalatane 230kkm, jeszcze nic nie robiłem,ale coś musze bo auto całe wibruje i irytujące to jest. Strach sie zabierać za to bo co mechanik to inna diagnoza będzie ;/ - B8 TrOOOOp