Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. edraven odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4 B8
    Alkantara na kierownicy wyglada bardzo ładnie i efektownie,ale przez bardzo krótki okres. Niestety ma szybko tendencje do wycierania się i kierownica wygląda jak wyślizgana. Podobnie lewarek zmiany biegów. Polecam za to alkantarę na suficie Myśle że ewentualnie warte rozwazenia było by obszycie góry i dołu kierownicy alkantarą a boki (bardziej ścierane) skórą. Tu masz auto mojego kuzyna z kierownica w alkantarze po przebiegu 7000 km http://otomoto.pl/oferta/audi-rs6-doinwestowana-full-opcja-730-km-5-0-tfsi-v10-biturbo-rzeszow-ID6yersn.html
  2. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hehe tez mam takie podejście hunting
  3. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ...za uszkodzony zderzak do malowania? Gruuubo przesadzona.
  4. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tym bardziej nie przejmuj się tym. mam kupla który po odpaleinu ma jedną kreske na AKU od roku i przy minus 5 pali auto. Ale nie lekcewarz, doładuj aku, zwłaszcza jak używasz (masz) strat stopa, a najlepiej wyprogramuj
  5. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie koniecznie pada aku, czasem wystarczy go podładowac i będzie trzymał długo full, a czasem jajca się dzieją jak odepniesz aku. Coś mu się porestetuje i może różnie pokazywać. Masz 3G?
  6. Nie brać żadnego jezeli będzie sprzątał w domu. a jak chcesz używac to najpierw posprzątaj wszystko z podłogi (!) i może coś posprząta. Roboty nie odkurzają w narożach, pry listwach podłogowych itp. Jak masz do posprzatania 100m2 pełnej powierzchni to może to coś da.
  7. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Generalnie z tym odtwarzanie klipów to jest totalne dno. Auto za taka kasę powinno odtwarzać z napisami filmy w piętnastu formatach, a jak go nie obsługuje to konwertowac do działającego. Jestem zawiedziony. Na go€%&&no mi hdd jak nic nie odtworze z niego bo przez 3h nie opanowalem konwersji.
  8. Hmmm Pablo to już z rok robi ale w AGD No chyba że na dniach wrócił do komórek
  9. Panowie komórkowcy , poratuje kto kodem odblokowującym simlocka do Samsung Alpha? Wszystko ładnie działąło i się wys#$%ło z niczego. Ktoś coś może pomóc ? Jak coś to PW poproszę.
  10. Taka jest właśnie różnica miedzy mną a frankowiczami ze oceniam ryzyko i nie stawiam w trzy kubki właśnie po to by nie doprowadzić do podbramkowej sytuacji.
  11. Ale dalej to nie był przymus tylko wolny wybór obarczony realnym ryzykiem. Tak jak Cuber pisze, Ja ostatnio tez dwa kafle poplynalem bo kupiłem sprzęt który miesiąc później potanial bo firmy konkurujące ze sobą zaczęły walkę cenowa.
  12. ...nikt ci klamki do głowy nie przystawiał żebyś wziął kredyt! Każdy jest kowalem swojego losu i podejmuje decyzje świadomie.
  13. Może mi ktos wyłożyć w prosty sposób czym sie różni Servotronic od aktywnego układu kierowniczego? Jakie są funkcje jednego i drugiego?
  14. Bardzo delikatnie liczysz mistrzuniu. Chyba że masz juz konkretnego dawcę organów i jest cały set do wzięcia.
  15. Gratulacje z modów, wszystko na plus! Przyznam że >400Nm na ośke przy naszej skrzyni to zabójstwo :/ Mam podobny niuton i nie moge znieść 1 i 2 biegu. Masz podobne odczucia?
  16. edraven odpowiedział(a) na Goffer3 temat w 2.0TDI
    Czy problem nie pojawia się tylko bezpośrednio po wciśnięciu pedału hamulca po do hamowaniu np przed światłami? Pytam bo mieliśmy podobny problem i wymiana gruchy nic nie dala. Problem wynikał z odbierania podciśnienia przez serwo hamulca z siłowników przy turbo. Rozłożenie wezy podciśnienia i ponowny montaż wyeliminował problem. Wiem ze malo konkretna informacja ale tak wyglądała "naprawa" . Warto zapsikac Kontakt sprayem wtyczki od czujników związanych z podciśnieniem.
  17. To może przekaźniki spalone?
  18. Dzięki Panowie za spota
  19. Ups... wszystko wskazuje na przestawiony rozrząd :/ Ale chyba delikatnie skoro pracuje w ogóle motor. Zdjąć przód i sprawdzić ustawienie rozrządu zgodnie z blokadami i coś więcej będziesz wiedział. Najpewniej łańcuch się naciągnął albo posypał napinacz, albo jedno spowodowało drugie.
  20. ...tylko tygrysa trochę szkoda było dla tych siedzeń
  21. Ktoś mi kiedyś mówił jak rozkminke tematu obręczy robiłem że ET29 i opona 245, 8.5J (a to jest bardzo podobne odsadzenie do 9j ET33) będzie jeszcze OK przy glebie -30mm a -40mm już nie jest OK. Pozytywnie na ocieranie będzie wpływał naciąg bo opona się troche "skurczy".
  22. Wystawanie felgi pisałem że jest delikatne (ok 5mm licząć z oponą) ale mam 1BA, wszystko teraz rozbija sie o glebę. cięzko wyczuć czy z powodu zawiasu nie będzie obcierac. Ile masz obniżone na Eibachach? do 30mm niżej powinno siedzieć , powyżej 30mm ryzykowne. Dla mnie naciąg odpada a przy 9J i 235 będzie takowy. Jedno niefortunne parkowanie i koła o krawęznik zjechane.
  23. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Warto polowac jednak Jakbys coś kiedyś widział to dawaj cynk
  24. ...węższego Poza tym 235 na 9J będzie naciąg, jak dla mnie słabo chyba ze lubisz. wiem wiem , fele od A8 kuszą bo taniocha Nie wiem jaka znalazleś (od której generacji) ale one też moga mieć inne rozstawy śrub i otwór centrujący inny, zwróć na to uwagę bo roztaczanie otworu ciężka sprawa.
  25. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    podrzucisz link?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.