Treść opublikowana przez edraven
-
B8 TrOOOOp
To juz nawet moduł z auta 3D do podejdzie do 4/5D ? biorąc pod uwagę "chodliwość" tego modułu to cięzko raczej uwierzyć żeby sprzedawca nie wiedział co sprzedaje :/
-
B8 TrOOOOp
Ja ci tylko mówie jaką wartość ma ten moduł w obu przypadkach. Jezeli nie masz pewności i nie chcesz mieć problemów to też śmietnik. Jeżeli pojedziesz z modułem z wędki do ASO to nie muszę tłumaczyć jakie będą z tego problem. Jesli fotele kupiłeś z pewnego źródła to moduł tez będzie OK, jeśli nie jesteś pewien to odpuść.
-
B8 TrOOOOp
Nie odpowiedziałeś na pytanie, legal ? Jeśli nie to śmietnik
-
A4 b8 CDHA nie odpala
a była taka różowa zawleczka zabezpieczająca gniazdo bezpiecznika przed wysunięciem?
-
A4 b8 CDHA nie odpala
Jak nie ma błędów to trzeba auto tradycyjnie przelecieć od zbiornika do wtrysku i zapłonu. Sprawdzić czy dostaje paliwo na wtryskiwacze, czy rozpyla, czy daje iskre. Rozrząd się nie przestawił przypadkiem, niestety łańcuchy sie naciągają bardzo często więc może tu szukać również problemu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron, jesteś w błędzie W Białce jest jakas akcja promocyjna BMW X3.4.5.6 może dlatego tyle tego jeździ. Poza tym nawet nie porównuj napędu Q do X, bo nie ma czego. Co innego gdybyś porównywał ośki BMW do Audi to zdecydowanie BMW. A wnętrza obu aut to inny świat, za BMW do tej pory ciągnie się gdzieś duch E46
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niewspominając o tym że mapy zbyt często zwyczajnie prowadzą w pole :/
-
Wymiana przednich zwykłych lamp na Bixenon LED w Audi A4 B8 2008-2012
Jak ma wyglądać montaż? Tak samo cały czas wygląda jak opisał grzesiek w pierwszym poście. Zderzak do wymiany
-
STart stop problem ?
Przy wyłączonym start stopie system nie ma prawa wyłączyć silnika. Pytanie czy dobrze interpretujesz kiedy jest włączony a kiedy wyłączony? Wyłączony jest gdy dioda na przełączniku się pali na czerwono.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema z rana
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Musisz jeszcze w zielonym menu włączyć to oświetlenie,
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron, dzieki Pamietam , mysle że poczatkiem marca temat ogarniemy, bo sprzęt juz jest ale na razie testuje kuzyn.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chcesz się konkretnie umawiać czy lotnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
TSI często mają takie poszarpane krzywe więc nie ma co się tym przejmować poza tym samo oprogramowanie hamowni potrafi korygować te "fale" tak jak to robi np dynomet który daje idealne kreseczki żeby nie martwić klienta Kerczi, powiedz tylko kiedy masz wolne auto to spróbujemy podziałać :]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze może byś coś podniósł Czekam na znak sygnał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dante, dobrego plusa masz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak odpaliliście Blouetootha w X3?? :0
-
Montaż PDC Parktronic w Audi A4 B8 2011-2015
Za szybko się poddajesz, nie odpuscilbym. Skoro rozladowalo aku to cos na kablach sknociles. Musi gdzieś zwarcie mieć
-
B8 TrOOOOp
W golfie GTI były tzw systemy Sounduktor, przenoszące na budę dzwięk z wydechu,ale w Sq5 były już głośniki a reszte sobie przeczytajcie http://autokult.pl/6936,sztuczny-dzwiek-silnika-oszustwo-czy-technologia-w-sluzbie-kierowcy
-
B8 TrOOOOp
tez sie czegos dowiedziałem, myslałem że wszytskie były z rezonatorem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Auto-Service. Jaglarz P. Adres: Sadowa 34, 32-020 Wieliczka Telefon:601 455 045
-
B8 TrOOOOp
tam jest by-pass, nie głośniki.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron, to powiedz mi co jest nie halo z tym autem , bo w tej kasie chodza B6 a nie B7. moze trzeba dorzucić do ceny 10k to się łatwiej sprzeda a dycha w kieszeni więcej Szukam tesciowi furmanki, ale nie patrzyłem nawet na B7 a tu taki rodzyn...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie podeja z B8 :/ tez mam;)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z grubsza można tak przyjąć. turbo inne podobnie jak w Audi