Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. Przyszły właściciel będzie na pewno równie zadowolony
  2. VCDS i dopiero coś można powiedziec. Stawiam na zawieszony bendiks w rozruszniku, może jakiś bezpiecznik na pompie.
  3. nie widze nic niepokojacego w tych obręczach. Mam takie jak w pierwszym linku i moje wyglądają identycznie.
  4. ...jeżdżą jeszcze na innym aucie.
  5. Jak to na osce się sprawuje? z 3 biegu ruszasz ? czas chyba Q wyrezać Masa auta rzeczywiście spora
  6. No własnie nie ma ...... jak by była to już dawno bym je miał u siebie...... opcja 1 i 2 to jest ta sama felga różnica w kolorystce inny szlif, delikatniej wygląda koło.
  7. nie do końca, bo jeszcze szlif na ramionach jest inny. Obie sa ładne
  8. Dla mnie dwójka najlepsza. Niech cie Bóg broni przed rotorami. Jakkolwiek ładne to oklepane do granic możliwości.
  9. Też mam koło 18" ET 29 8,5J i potwierdzam że przy oponie z rantem wystaje poza obrys błotnika dokładnie tyle ile ma ran na oponie. Troche to kłuje w oczy ale tragedii nie ma. jak sie kupi oponę na zero z obreczą to nic nie wystaje, tyle że ran się przydaje jak kogoś razi wystawanie o 5-7mm to odpuścić ta felgę przy oponie z rantem.
  10. Można kupić te które są podane, ale nie ma problemu z zakupem innych np z caddy albo innej Škody bo są tansze. Mocowanie czujnika takie samo , ważne żeby czujnik z mocowania wystawał o ten sam dystans, nie może być za bardzo schowany.
  11. skąd masz moja gałe? Jest kosa! Kiera polift do kompletu i jest bajka!
  12. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Miodzio , daj ludziom zarobić grosza
  13. no i do schowka jeszcze instalke musisz mieć. Poszukaj może mają taki zestaw nawet odrobinę drożej ale w ledach zebys od razu miał ładnie na biało.
  14. Nie wiem jak z jakością,ale cena dobra. Nie znajdziesz zestawu uzywek w podobnej kwocie.
  15. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    na rain closing też się zapisuje!
  16. A jestes pewien że kodowanie zostało przyjęte? Mam na mysli to że czasem klony VCDS robią takiego psikutasa że dostajesz info o przyjęciu kodowania a później wchodzisz w kodowanie a tam dalej nie wbity ptaszek. Albo masz słabego klona? Spróbuj u kogos innego kodować
  17. Niech mi ktoś powie że to nie oryginał
  18. Będą kolejne auta to jeszcze zejde z kosztow. Póki co 100 musi zostać. A na poważnie to kto zadowolony może lajkowac i spamowac innych;) https://www.facebook.com/Digi-Soft-Powered-746278932164796/?ref=hl Ważna informacja, od miesiąca robimy Toyoty i Lexusy po OBD i na stole, temat nie do ruszenia do niedawna. Zakres modyfikacji podobny jak w innych markach, Tuning, DPF, EGR off
  19. Cieszy mnie że jesteś zadowolony;) do następnego
  20. ładnie wyszło, ale widze że gumowy pierscionek ciasno spasowany Tak jak u mnie, poza tym czujnik podobnie delikatnie wystaje. Fabryka daje tam sporo wieksze otwory aż widac szczeline , zmierzyłem i wychodzi ponad 19mm
  21. Tak w ogóle to nie ma sensu dzwonić na 112 tylko pod konkretny numer służby np 999 bo dyspozytor 112 traci czas słuchając Twojej nawijki żeby na koniec przekierować Cię do konkretnej służby. Tak sie dzieje szczególnie w mniejszych miastach
  22. Też sie pól roku zbierałem To wiercenie najbardziej przeraża, ale trzeba miejsca na otwory okleic taśmą żeby zabezpieczyc lakier przed odpryskami a później na przykład ostrym fazownikiem wiercic mierząc otwór na bieżąco a końcówkę wypiłować dremelkiem http://www.leroymerlin.pl/elektronarzedzia/wiertla-bity-mieszadla/fazowniki-do-drewna-i-metalu/fazownik-poglebiacz-2583000-wolfcraft,p23009,l2259.html
  23. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki Szkoda że nie ma w fotelach w elektryce automatycznego przesuwania w tył po otwarciu drzwi kierowcy dla lepszego dostepu tak jak to jest w cytrynach. Przynajmniej w żadnej audi tego nie widziałem , a możliwości są skoro w coupe może przesuwac się fotel przy żłożeniu oparcia
  24. Jak najbardziej, musisz kodować zgodnie z pierwszym postem Grzeska i będziesz mógł ustawiać sobie natężenie oświetlenia w trakcie jazdy:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.