Treść opublikowana przez edraven
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przyszły właściciel będzie na pewno równie zadowolony
-
VW T5 1,9tdi 105 KM nie można odpalić
VCDS i dopiero coś można powiedziec. Stawiam na zawieszony bendiks w rozruszniku, może jakiś bezpiecznik na pompie.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
nie widze nic niepokojacego w tych obręczach. Mam takie jak w pierwszym linku i moje wyglądają identycznie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
...jeżdżą jeszcze na innym aucie.
-
C4NC3R`s AVANTador 290KM 535Nm 1.9 TDI GTB2260 HF100 FMIC by juby_p
Jak to na osce się sprawuje? z 3 biegu ruszasz ? czas chyba Q wyrezać Masa auta rzeczywiście spora
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No własnie nie ma ...... jak by była to już dawno bym je miał u siebie...... opcja 1 i 2 to jest ta sama felga różnica w kolorystce inny szlif, delikatniej wygląda koło.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie do końca, bo jeszcze szlif na ramionach jest inny. Obie sa ładne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dla mnie dwójka najlepsza. Niech cie Bóg broni przed rotorami. Jakkolwiek ładne to oklepane do granic możliwości.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Też mam koło 18" ET 29 8,5J i potwierdzam że przy oponie z rantem wystaje poza obrys błotnika dokładnie tyle ile ma ran na oponie. Troche to kłuje w oczy ale tragedii nie ma. jak sie kupi oponę na zero z obreczą to nic nie wystaje, tyle że ran się przydaje jak kogoś razi wystawanie o 5-7mm to odpuścić ta felgę przy oponie z rantem.
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Można kupić te które są podane, ale nie ma problemu z zakupem innych np z caddy albo innej Škody bo są tansze. Mocowanie czujnika takie samo , ważne żeby czujnik z mocowania wystawał o ten sam dystans, nie może być za bardzo schowany.
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
skąd masz moja gałe? Jest kosa! Kiera polift do kompletu i jest bajka!
-
B8 TrOOOOp
Miodzio , daj ludziom zarobić grosza
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
no i do schowka jeszcze instalke musisz mieć. Poszukaj może mają taki zestaw nawet odrobinę drożej ale w ledach zebys od razu miał ładnie na biało.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Nie wiem jak z jakością,ale cena dobra. Nie znajdziesz zestawu uzywek w podobnej kwocie.
-
B8 TrOOOOp
na rain closing też się zapisuje!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
A jestes pewien że kodowanie zostało przyjęte? Mam na mysli to że czasem klony VCDS robią takiego psikutasa że dostajesz info o przyjęciu kodowania a później wchodzisz w kodowanie a tam dalej nie wbity ptaszek. Albo masz słabego klona? Spróbuj u kogos innego kodować- Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Niech mi ktoś powie że to nie oryginał- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Będą kolejne auta to jeszcze zejde z kosztow. Póki co 100 musi zostać. A na poważnie to kto zadowolony może lajkowac i spamowac innych;) https://www.facebook.com/Digi-Soft-Powered-746278932164796/?ref=hl Ważna informacja, od miesiąca robimy Toyoty i Lexusy po OBD i na stole, temat nie do ruszenia do niedawna. Zakres modyfikacji podobny jak w innych markach, Tuning, DPF, EGR off- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cieszy mnie że jesteś zadowolony;) do następnego- Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
ładnie wyszło, ale widze że gumowy pierscionek ciasno spasowany Tak jak u mnie, poza tym czujnik podobnie delikatnie wystaje. Fabryka daje tam sporo wieksze otwory aż widac szczeline , zmierzyłem i wychodzi ponad 19mm- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak w ogóle to nie ma sensu dzwonić na 112 tylko pod konkretny numer służby np 999 bo dyspozytor 112 traci czas słuchając Twojej nawijki żeby na koniec przekierować Cię do konkretnej służby. Tak sie dzieje szczególnie w mniejszych miastach- Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Też sie pól roku zbierałem To wiercenie najbardziej przeraża, ale trzeba miejsca na otwory okleic taśmą żeby zabezpieczyc lakier przed odpryskami a później na przykład ostrym fazownikiem wiercic mierząc otwór na bieżąco a końcówkę wypiłować dremelkiem http://www.leroymerlin.pl/elektronarzedzia/wiertla-bity-mieszadla/fazowniki-do-drewna-i-metalu/fazownik-poglebiacz-2583000-wolfcraft,p23009,l2259.html- B8 TrOOOOp
Dzięki Szkoda że nie ma w fotelach w elektryce automatycznego przesuwania w tył po otwarciu drzwi kierowcy dla lepszego dostepu tak jak to jest w cytrynach. Przynajmniej w żadnej audi tego nie widziałem , a możliwości są skoro w coupe może przesuwac się fotel przy żłożeniu oparcia- Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Jak najbardziej, musisz kodować zgodnie z pierwszym postem Grzeska i będziesz mógł ustawiać sobie natężenie oświetlenia w trakcie jazdy:) - Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011