Treść opublikowana przez edraven
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chciałem napisać minimum 3.0
-
AWX Okolice Rzeszowa podniesienie mocy
Sprawdź wszystkie heble czy odbijają, niestety przy wymianie klocków nie wszyscy pamiętają o dobrym czyszceniu zacisków i jarzem a VAGi są bardzo podatne na blokowanie klocków. Jeżeli przelot oryginalny to nie ma powodu żeby softu nie robić. Liczy się stan silnika Info na PW
-
AWX Okolice Rzeszowa podniesienie mocy
Zapraszam do mnie do Przemyśla albo Krakowa na pomiar i ewentualną korektę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boski, skoro jeździłeś ośka w 2.4 i szału nie było to jak może jeździć auto w Q??? W C6 i Q tylko 3.0 i lub D
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Tak mam te które piszesz. Pisałem Ci na PW, że mam inne ale widocznie w wyszukiwarce źle mi pokazało.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Nie będzie nic obcierać. Może się zdarzyć że opona będzie delikatnie wystawać,ale tylko jesli ma rant ochronny. Opony bez rantu osadzone na zero z felgą nie wystaja poza błotnik.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Śmichy Śmichami, ale to auto gdzies będzie jeździć! a na pewno zostanie zrobione tak że mucha nie siada bo nówka taka to koszt 300k więc jest o co sie starać.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zbieram foty żeby się godnie przywitac Poza tym trzeba będzie gdzieś opić awans
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej Krakusy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo nie każdy Boseron z widłami to Posejdon Lenox, czapki nie zgubiłes?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podpisuje się pod pomysłem na biografie Boserona. Dzięki paniska za ubaw przez 2 dni;) do zo za rok;)- Bukowina '16 - Hot-Line
Panie i panowie, dzięki serdeczne za świetną zabawę!! Do zobaczenia za rok:)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.skpskawina.pl/- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za ten program, ktory zrobiles boseronowi Nie moja wina że nie chce na korekte przyjechać bo sie boi że będzie słabszy;) A za chwile pyta czy bym mu nie zrobił na jeden dzień supermocnego żeby Radka objechał a później wrócić do normalnego- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
właśnie czemu jestem na innym piętrze niż reszta z Krakowa!!! Tak w ogóle to- Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Damy rade!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
602655605 , Mój kolega, ma siedzibe pod Skawiną.Jaki price za wydech??Wydech jednak bez katów, cena 1100pln. Ciekawe czy podejdą puchy do mnie...masz jakieś jego fotki?? P.s. Weź kompa na zlot do BMW ) A do czego chcesz to włożyć? Do paska? Fotki jutro Ci podeślę- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
602655605 , Mój kolega, ma siedzibe pod Skawiną.Jaki price za wydech?? Wydech jednak bez katów, cena 1100pln.- Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Można wpakować docisk z A6 C7 z 2.0TDI, jest mocniejszy i pasuje.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, jest do opylenia kompletny wydech z RS6 C6 2009r. łącznie z katami. Ktoś zainteresowany? 602655605 , Mój kolega, ma siedzibe pod Skawiną.- Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Piszesz program od nowa praktycznie, hamujesz auto od nowa. Do tego ewentualne korekty po korekcie i parę godzin z głowy. Taka polityka PS, auto naszego kolegi z forum robione u nas https://www.facebook.com/746278932164796/photos/pcb.834415016684520/834414010017954/?type=3&theater- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Radziu po cichu jedzie na alternatywny zlot B5 , tych co się zeszlego roku odcięli po BT- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na dynomecie lepiej na 3 do końca bo na 4 na koncu pomiaru będziemy mieć z 180 kmh przy mocnym aucie. Odcinek wystarczy ok 1.5 km żeby jeszcze straty program zliczył.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuberku, mowilem juz wczoraj, niestety odpuszczam.. . Bo jak się kupuje telefon droższy od samochodu to później nie ma kasy na BT - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!