Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. chciałem napisać minimum 3.0
  2. Sprawdź wszystkie heble czy odbijają, niestety przy wymianie klocków nie wszyscy pamiętają o dobrym czyszceniu zacisków i jarzem a VAGi są bardzo podatne na blokowanie klocków. Jeżeli przelot oryginalny to nie ma powodu żeby softu nie robić. Liczy się stan silnika Info na PW
  3. Zapraszam do mnie do Przemyśla albo Krakowa na pomiar i ewentualną korektę.
  4. Boski, skoro jeździłeś ośka w 2.4 i szału nie było to jak może jeździć auto w Q??? W C6 i Q tylko 3.0 i lub D
  5. Tak mam te które piszesz. Pisałem Ci na PW, że mam inne ale widocznie w wyszukiwarce źle mi pokazało.
  6. Nie będzie nic obcierać. Może się zdarzyć że opona będzie delikatnie wystawać,ale tylko jesli ma rant ochronny. Opony bez rantu osadzone na zero z felgą nie wystaja poza błotnik.
  7. Śmichy Śmichami, ale to auto gdzies będzie jeździć! a na pewno zostanie zrobione tak że mucha nie siada bo nówka taka to koszt 300k więc jest o co sie starać.
  8. Zbieram foty żeby się godnie przywitac Poza tym trzeba będzie gdzieś opić awans
  9. bo nie każdy Boseron z widłami to Posejdon Lenox, czapki nie zgubiłes?
  10. Podpisuje się pod pomysłem na biografie Boserona. Dzięki paniska za ubaw przez 2 dni;) do zo za rok;)
  11. Panie i panowie, dzięki serdeczne za świetną zabawę!! Do zobaczenia za rok:)
  12. http://www.skpskawina.pl/
  13. za ten program, ktory zrobiles boseronowi Nie moja wina że nie chce na korekte przyjechać bo sie boi że będzie słabszy;) A za chwile pyta czy bym mu nie zrobił na jeden dzień supermocnego żeby Radka objechał a później wrócić do normalnego
  14. właśnie czemu jestem na innym piętrze niż reszta z Krakowa!!! Tak w ogóle to
  15. 602655605 , Mój kolega, ma siedzibe pod Skawiną.Jaki price za wydech??Wydech jednak bez katów, cena 1100pln. Ciekawe czy podejdą puchy do mnie...masz jakieś jego fotki?? P.s. Weź kompa na zlot do BMW ) A do czego chcesz to włożyć? Do paska? Fotki jutro Ci podeślę
  16. 602655605 , Mój kolega, ma siedzibe pod Skawiną.Jaki price za wydech?? Wydech jednak bez katów, cena 1100pln.
  17. Można wpakować docisk z A6 C7 z 2.0TDI, jest mocniejszy i pasuje.
  18. Panowie, jest do opylenia kompletny wydech z RS6 C6 2009r. łącznie z katami. Ktoś zainteresowany? 602655605 , Mój kolega, ma siedzibe pod Skawiną.
  19. Piszesz program od nowa praktycznie, hamujesz auto od nowa. Do tego ewentualne korekty po korekcie i parę godzin z głowy. Taka polityka PS, auto naszego kolegi z forum robione u nas https://www.facebook.com/746278932164796/photos/pcb.834415016684520/834414010017954/?type=3&theater
  20. Radziu po cichu jedzie na alternatywny zlot B5 , tych co się zeszlego roku odcięli po BT
  21. Na dynomecie lepiej na 3 do końca bo na 4 na koncu pomiaru będziemy mieć z 180 kmh przy mocnym aucie. Odcinek wystarczy ok 1.5 km żeby jeszcze straty program zliczył.
  22. Cuberku, mowilem juz wczoraj, niestety odpuszczam.. . Bo jak się kupuje telefon droższy od samochodu to później nie ma kasy na BT

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.