Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. Luzik Podobaja mnie się te listwy w piano Masz elektryczną klapę czy to tylko przycisk z boczkiem sie trafił ? :>
  2. Odpowiedz sobie na pytanie czy chcesz automat czy ci to wisi. Jesli ci wsi to nie jest atutem przy zakupie tylko ryzykiem. W A4 pewnie też są jakies tarcze i jakies opony więc może coś pojeździ jeszcze bez wkładu finansowego Osobiście uważam że dla kierowcy który nie jeździ cały czas piecem w zakręcie różnica w 4 motion i quattro może byc nawet niezauważalna. Przebiegi rozumiem że pewne? Bo jak na 5 latki to ie są jakieś wygórowane. Pamiętam że zależalo Ci na przestrzeni więc chyba to jest argument do wyboru Passka. A tak zapytam, co cie do Passata przekonało ?
  3. Pasek niestety znacznie większy w środku i bagazniku :/ jeżeli pdoobna kasa to A4 , jezeli znaczna różnica w cenie to Pasek.
  4. Widziałem kiedyś taki samochód , wszystko seria, bez S line, a sufit czarny, ale znalazłem we wlepie później kod takiego sufitu.
  5. Też można było, drogo jak fiks ale można
  6. Smieszne jest że przypi$$%%^lają się do starych opon, a zezwalają na bieżnik 1.6 mm który jest o wiele gorszy niż stara opona.
  7. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    aaa sorry, nie zajrzałem do linka. Troche przerażająco tanio jak za coś co może działać bez problemu :/
  8. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie zamontujesz kamery bez PDC :/
  9. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://www.mikrokontroler.pl/content/interfejs-komunikacyjny-can-podstawy Może ktoregoś rezacza zainteresuje
  10. dobry mod!!! z ciekawości rzuć info ile cały swap hebli kosztował? Możesz na pw
  11. Panowie , macie jakies pomysły czego objawem może być dziwne delikatne szarpanie przy dodawaniu i odejmowaniu gazu przy niskiej prędkości (10kmh) coś w rodzaju kangura w przód i tył zależnie czy dodaje czy odejmuje gazu. Zwłaszcza jest to widoczne przy toczeniu się w korku. Myślałem o poduszkach pod skrzynią i silnikiem, ale nie wyglądają na wybite czy wylane.
  12. Niebo a ziemia! Graty Mój nastepny mod w B8 jeśli padnie decyzja na zostawienie auta dłużej Rzeczywiście stara leciała Autosanem troche
  13. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    widzieli rodzynka? ciekawe co go boli? http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-model-2015r-s-line-ID6ybAyh.html
  14. Panowie, moja konkluzja jest taka że można lamentować nad losem tych facetów,ale niech pierwszy rzuci kamień który w mieście piecem nie jechał. niefart się facetom przytrafił , tyle że wydatnie mu pomogli.
  15. Zapraszam do mnie
  16. Miło Cie poznać
  17. Wąski jest wrażliwy na cierpienie ludzi, podobnie jak ja i ze śmierci się nie nabijam. Co nie zmienia faktu że latarnia jechała przepisowe 0 km/h w zabudowanym.
  18. Nastaw się na VCDSa, KTS zbyt ogólny i raczej do diagnostyki.
  19. Zdjemij koła po kolei i będziesz widział czy któreś cięzko nie obraca się na jałowym biegu. powinno zrobic bez problemu jeden obrót jak nim zakręcisz. później wciskasz hamulaec kilka razy i robisz to samo. Zrob logi dynamiczne z kanałów 03,08,011 i podeslij na [email protected]
  20. Sprawdzaj za każdym razem jak wysiadasz z auta, mogą się wieszać sporadycznie dlatego masz czasem takie wrazenie że ciągnie słabiej. Sprawdzałeś doładowanie turbo? Ile pompuje?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.