Treść opublikowana przez edraven
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Proszę Ale musisz napisać o co prosisz bo tak to ciężko się domyślić
-
Problem z silnikiem 2.0 AWA
w jakiej kwocie sie zmieściłeś za całość? Lepiej jeździ czy samo palenie sie poprawiło ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakbym napisał Hola! to większość by nie ogarnęła że to z hiszpańskiego Lenox, jutro będziemy gadać.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ola!
-
Problem z silnikiem 2.0 AWA
O ile gładzie na cylindrach są OK, bardziej o to bym sie martwił.
-
Problem z silnikiem 2.0 AWA
i tu masz odpowied, a nie katalizator. niestety najgorzej trafiles jak mogłes
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
- Problem z silnikiem 2.0 AWA
Katalizator luźny? Chyba żartujesz.... Jak juz chcesz tak sprawdzać to nie kupuj nowego tylko nawierć otwór w starym i czymś ustabilizuj . auto może jakies wibracje dawać ale nie ma prawa chodzic na 3 garki ztego powodu!- wibracje auta od 115-140km/h 2014r
U mojego kolegi wibracje ustały po zmianie opon. Niestety robi duzo km i opon nie udało sie zareklamowac skutecznie bo Dunlop respektuje reklamacje tylko do zużycia bieżnika na poziomie do 30%. Tez robił wyważanie drogowe i dopiero po nim upewnił się że winne są opony. Wcześniej wymienił pół zawieszenia :/- Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
180KM i 405Nm, da sie więcej ale jest ryzyko że sprzęgło nie wytrzyma i zacznie slizgać. więcej info na pw.- Servotronic - wali błędami
rozumiem że zmieniłeś samą maglownicę bez kolumny? Z magla pociągnąłes dwa przewody do wtyku zgodnie ze schematem, magiel miał numer 8T1 422 066 B i do czarnej wtyczki 17 pin wpiąłeś przewody na 1 i 12 pin w MCE ? Podeślij kodowanie w MCE. Kodowałeś tylko 7 Bajt, bit 0? czy jeszcze coś?- B8 TrOOOOp
Mumen, a jakie miałes tarcze? Bo może to nie wina klocka ori tylko tarczy ? Niestety nie każde zestawienie klocek/tarcza jest ciche, ciężko o dobry setup :/- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witka po urlopie. dobrze juz byc w PL bo w tej Hiszpani to juz ich całkiem pojebało z pogodą :/- B8 TrOOOOp
w ogóle to dla a4 B6 jest inny dział na tym forum do dyskusji- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miodziu, a gdzie rejestrowałeś t5? w Krakowie? Czy ONY? Za ONY miałbys znacznie mniejszy pakiet. Po stronie auta na pewno nie, bo ja na moim 11, odczytuje np: błędy navi podczas skanowania całego auta ale nie mogę wejść w moduł. To samo dotyczy licznika (instruments). Dokładnie to samo miałem jak chciałem kupić 12 do B7 jak się mój zawieruszył. Nie czytało w ogóle modułu RNS-E z komunikatem "No response from controler". Chcę spróbować na 14 lub 15, bo ostatnio na spocie próbowałem 12 którą ma kolego Lukasz i tez navi nie widziało, a np licznik już przeczytał z tego co pamiętam. Także te kabelki mają to do siebie że nie zawsze działają ze wszystkimi modułami... W takim razie sprawdź najpierw czy na dobrej wersji 12.12 połączy się. jesli nie to jedyna szansa że którys z nowych wynalazków 15.xx sie połączy bo wiem że jest rozkminiony kabel który aktualizuje się online i podobno działa wszystko, ale price 500-600PLN- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widzę że naród szybko przerzucił sie z "wina Tuska" na "wina PIS"- B8 TrOOOOp
Cena normalna,ale jeżeli chcesz rezać cos w nim z elektroniki to to nie jest dobra baza. Będziesz miał duże wydatki na zmiane modułów , MCE, MK, GATEWAY itp. Nie wspominając o navi- Problem z silnikiem 2.0 AWA
a jakie paliwo lejesz? 95 czy 98. różne wariactwa moga się odbywac po zalaniu go 95.- Aktywacja wskazania naładowania akumulatora Wymiana Demontaz Kodowanie
witaj w klubie, to samo u mnie. Osobiście nie znam osoby u której ten wskaźnik działa dobrze przy MMI 3GH- B8 TrOOOOp
Przebieg robi robote i tyle. cena typowa powiedziałbym. Ktoś go wygarnął z DE za 35k + marża i będzie 40k.- Aktywacja wskazania naładowania akumulatora Wymiana Demontaz Kodowanie
Jakie masz mmi? Zauważyłem że przy mmi 2g stan aku się zmienia, u mnie przy 3G mam ciągle 100% i nigdy nie widziałem mniej.- Większe turbo, mniejsze ciśnienie?
To szkoda marnowac takiej dobrej zmiany, jedź na strojenie- B8 TrOOOOp
To malusio, spróbuj zrobić wycenę dla Krakowa :/ po ostatnich odpałach z kradzieżami to będzie tylko gorzej- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po części to prawda, ale studia to nie tylko papierek (no może w przypadku niektórych uczelni i kierunków tak) ale głównie tzw inteligencja nabyta. Pamiętaj że mózg ludzki ma nieograniczone możliwości. Kwestia wytrenowania... A to czy po wybraniu danego kierunku studiów będziesz zarabiał 2x tyle co średnia krajowa, czy 75% średniej krajowej, czy nie skończysz studiów i będziesz miał 4x średnią, nie zależy tylko od wyboru zawodu i skończenia studiów. To jest tylko jakaś część. - Problem z silnikiem 2.0 AWA