Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. To są ci od wałków Lukasza Ci na Piaskach to Speed serwis, Mokra 2A. 504005569
  2. z innej beki pytanie, jakie macie spalanie w 2.0TFSI polift? rozważam zakup i szukam opinii
  3. https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/audi-a4-2-0-tdi-s-tronic-quattro-navi-xenon-leder/500080789-216-7443 dobra baza do odbudowy
  4. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytasz o olej czy paliwo? Olej najlepiej zgodny ze specyfikacją VAG 504/507 np Motul Specific 5w30 504/507, ja swojego zalewam tym i narazie jest OK
  5. Końcówki ultera jak są montowane u Ciebie? Tak jak nakładki ori chromowane czy grzebałeś gdzies głębiej w tłumiku?
  6. Pierwsze to nie panikować To co opisujesz pasuje na uszkodzenie klapy gaszącej i EGRa. Na początek spróbuj wykręcić cały moduł (one są połączone w jedno) i przeczyścić wszystko bo pewnie nagaru znajdziesz tam sporo. Jeżeli nie będzie poprawy to albo wymiana , albo wyprogramowanie EGRa. Wcześniej sprawdź czy węże podciśnienia które dochodzą do siłowników są w dobrym stanie i są szczelne.
  7. Dzięki za Twoją CIERPLIWOSC ! Pozdrowienia
  8. Jest ok Możesz być spokojny
  9. Termostat sam w sobie nie jest okablowany dlatego jego położenie nie jest dla sterownika sygnalizowane, stąd silnik próbuje sterownikowi w pośredni sposób zakomunikować problem z chłodzeniem jako nieprawidłowy przepływ chłodziwa. Napisz jak rozwiążesz problem.
  10. Na początek sprawdzenie termostatu, może się nie otwierać w momencie kiedy ma chłodzenie przejść na duży obieg. http://allegro.pl/termostat-audi-q5-a5-a8-a6-q3-2-0-tfsi-06h121113b-i5720458850.html
  11. Rozbitki Tesli są nic nie warte bo na chwilę obecną ciężko będzie znaleźć magika który ogarnie takie auto i zagwarantuje że się nie zjara dnia następnego...
  12. Wakacje..... Polecam wszystkim niezdecydowanym Sarbinowo!!
  13. Radek chyba sprzedaje auto i chce podnieść wartość , może łatwiej jakiegoś Jelenia znajdzie
  14. Właśnie nie mogę pojąć czemu ludzie myla rozmiar opony w calach z jej szerokością.na opory toczenia wpływa tylko szerokość kapcia a nie ile ma cali. Ewentualnie masa całkowita koła.
  15. Bierzesz owiewkę , suwmiarkę i jedziesz. Innych form nie przyjmuję
  16. mozesz mi wysłać wymiary i narysuje Ci to w CADzie
  17. chyba nawet 09.2009 jeszcze sie nie łapały dopiero 11.2009.
  18. Zorientujesz się we wszystkim przeglądając schemat z działu zrób to sam. Dotyczy on przodu i tyłu, ale robisz czynności tylko jak dla tyłu i będzie banglać. Nie ciągniesz wiązki do przycisku, głośnika i czujników z przodu.
  19. Co się wyprawia że przez całą niedzielę nikt słowa nie napisze?! .
  20. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie możliwe, wszystko się koduje jak masz tylko moduł 8k. Najpierw tylko security acces musisz wpisać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.