Treść opublikowana przez edraven
-
Prośba o wycenę uszkodzenia Audi A4 B8
do środka to ładna niepołamana deska kosztuje prawie 4k, a gdzie wszystkie poduchy? firanki, kolana, czołowe?
-
Prośba o wycenę uszkodzenia Audi A4 B8
gdyby miała quattro to jeszcze można by się zastanowić. W aucie bez powodu nie strzeliły wszystkie poduchy, czujniki musiały wykryć przemieszczenie więc podejrzewam że buda cała do ciągnięcia więc nie jest to naprawa z kategorii 3 elementy do malowania i parę plastików tylko strzał konkretny pomimo tego że nie widac tego od razu.
-
Prośba o wycenę uszkodzenia Audi A4 B8
Daruj sobie, mimo że z wierzchu nie ma tragedii to na same jaśki i deske poleci co najmniej 10k, a gdzie reszta. Swoją drogą nie wiem w co on przywalił że tyle poduch jednocześnie poleciało a auto praktycznie w jednym kawałku. wydaje się że dostał takiego strzała że się musiała przekosić cała bryła. Aaaaa i S line tylko wewnętrzny.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobra dobra ptysie , czepcie się lepiej swojego Adriana- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/369807-skradzione-2-audi-krakow/#entry4916714 Panowie, koledze i sąsiadowi z bloku zwineli ... Może gdzieś ktoś i coś?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, kompletny wydech do RS6 C6 do sprzedania, ktoś? coś?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry- Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
siądzie bez problemu taka felga. Nawet całkiem ładnie będzie wyglądać. pokaz jakie to felgi ?:> Co do sprężyn to mozesz wsadzić 1BE albo eibacha jakiegoś. Jedno i drugie będzie dobrze wyglądać, wszystko zależy ile chcesz posadzić auto. Opona najlepsza chyba 225/45/R18 albo ostatecznie 235/40R18 lub 245/40/R18- wibracje auta od 115-140km/h 2014r
pojedź sobie na wywazanie drogowe sprawdzić czy wszystkie opony daja jednakowy równomierny nacisk na obręcz. Jakie masz i jakie miałeś opony?- B8 TrOOOOp
W takim razie to na pewno nie jest oryginał, bo punkt montazu pdc jest w innym miejscu na obu grillach i rozmiar oczka jest inny.- B8 TrOOOOp
Zakładam że skoro facet nie pisze że ORI, ani nie podaje numery części to raczej podróba- B8 TrOOOOp
Czyli elementarz mechanika, a tyle pier@#$enia.- B8 TrOOOOp
Krzywe tarcze bardzo ciężko przetoczyć, bo nóż się poddaje nierównościom. trzeba miec dużą i sztywną maszynę.- B8 TrOOOOp
tylko niech zrobią to co pisze Gabriel, a nie samo przyłożenie czujnika do tarczy na piaście bo dowiesz się że jest krzywo, ale nie wiadomo skąd to idzie.- B8 TrOOOOp
nie ma co się dziwić, im większa średnica tarczy tym większe ryzyko że będzie biła. Każdy paproch przy piaście będzie robił robotę na drugim końcu tarczy.- Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Czemu piszesz prawdopodobnie? To tak czy nie ? to jedyne co zrobiłeś to wpiecie canów?- B8 czy 225/45r19 wejdzie?
nie podejdzie , zdecydowanie za duża różnica w średnicy (4.5%)- Audi A4 b8 Avant 2.0tdi CAGA 14cPS
Tyle ile jest napisane na naklejce od wewnętrzenej strony maski.- Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Nie przejmuj się, ja tez tam ciągnąłem dopóki mnie ktoś nie oświecił gdzie idą wcześniej te Cany- Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Tak to jest ta wtyczka, nie musiałeś do niej ciągnąć kabli, ale jak juz są to właśnie tam. Nie wypadł Ci przypadkiem jakiś bezpiecznik jak tam kombinowałeś coś ?- Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Cany możesz złapać bezpośrednio w nadkolu , byle zachować kolory przewodów zgodnie ze schematem. ale jeśli masz juz wiązke pociągniętą do wtyczek od strony pasażera to mozesz wlutować się w kabel zaraz przy wtyczce.- Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Mógł strzelić jakis bezpiecznik od Centralnej elektryki a jest ich troche w aucie w różnych miejscach.- Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Przeleć sobie wszystkie bezpieczniki, łącznie z tymi w skrzynce sterownika silnika (tam są bezpieczniki które odcinają ECU) . Odepnij wszystkie wtyczki od sterownika PDC. Podejrzewam że gdzieś w trakcie pracy musiałeś zrobić zwarcie i wywaliło bezpiecznik i teraz trzeba je znaleźć. Co to znaczy że nie ma zapłonu? wskazówka od paliwa nie wstaje w ogole? Tutaj masz schematy rozlokowania bezpieczników http://a4-klub.pl/index.php?/topic/246101-bezpieczniki-przekazniki-punkty-masy-kontrolki-umiejscowienie-sterownikow/- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nawet nie wiedziałem, że oficjalnie są to 2 oddzielne warsztaty... Ja ich tylko kojarze jako speed Service . Trzeba uważać bo na mokrej są chyba że trzy warsztaty. - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!