Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. do środka to ładna niepołamana deska kosztuje prawie 4k, a gdzie wszystkie poduchy? firanki, kolana, czołowe?
  2. gdyby miała quattro to jeszcze można by się zastanowić. W aucie bez powodu nie strzeliły wszystkie poduchy, czujniki musiały wykryć przemieszczenie więc podejrzewam że buda cała do ciągnięcia więc nie jest to naprawa z kategorii 3 elementy do malowania i parę plastików tylko strzał konkretny pomimo tego że nie widac tego od razu.
  3. Daruj sobie, mimo że z wierzchu nie ma tragedii to na same jaśki i deske poleci co najmniej 10k, a gdzie reszta. Swoją drogą nie wiem w co on przywalił że tyle poduch jednocześnie poleciało a auto praktycznie w jednym kawałku. wydaje się że dostał takiego strzała że się musiała przekosić cała bryła. Aaaaa i S line tylko wewnętrzny.
  4. dobra dobra ptysie , czepcie się lepiej swojego Adriana
  5. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/369807-skradzione-2-audi-krakow/#entry4916714 Panowie, koledze i sąsiadowi z bloku zwineli ... Może gdzieś ktoś i coś?
  6. Panowie, kompletny wydech do RS6 C6 do sprzedania, ktoś? coś?
  7. siądzie bez problemu taka felga. Nawet całkiem ładnie będzie wyglądać. pokaz jakie to felgi ?:> Co do sprężyn to mozesz wsadzić 1BE albo eibacha jakiegoś. Jedno i drugie będzie dobrze wyglądać, wszystko zależy ile chcesz posadzić auto. Opona najlepsza chyba 225/45/R18 albo ostatecznie 235/40R18 lub 245/40/R18
  8. pojedź sobie na wywazanie drogowe sprawdzić czy wszystkie opony daja jednakowy równomierny nacisk na obręcz. Jakie masz i jakie miałeś opony?
  9. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W takim razie to na pewno nie jest oryginał, bo punkt montazu pdc jest w innym miejscu na obu grillach i rozmiar oczka jest inny.
  10. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zakładam że skoro facet nie pisze że ORI, ani nie podaje numery części to raczej podróba
  11. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli elementarz mechanika, a tyle pier@#$enia.
  12. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Krzywe tarcze bardzo ciężko przetoczyć, bo nóż się poddaje nierównościom. trzeba miec dużą i sztywną maszynę.
  13. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tylko niech zrobią to co pisze Gabriel, a nie samo przyłożenie czujnika do tarczy na piaście bo dowiesz się że jest krzywo, ale nie wiadomo skąd to idzie.
  14. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie ma co się dziwić, im większa średnica tarczy tym większe ryzyko że będzie biła. Każdy paproch przy piaście będzie robił robotę na drugim końcu tarczy.
  15. Czemu piszesz prawdopodobnie? To tak czy nie ? to jedyne co zrobiłeś to wpiecie canów?
  16. nie podejdzie , zdecydowanie za duża różnica w średnicy (4.5%)
  17. Tyle ile jest napisane na naklejce od wewnętrzenej strony maski.
  18. Nie przejmuj się, ja tez tam ciągnąłem dopóki mnie ktoś nie oświecił gdzie idą wcześniej te Cany
  19. Tak to jest ta wtyczka, nie musiałeś do niej ciągnąć kabli, ale jak juz są to właśnie tam. Nie wypadł Ci przypadkiem jakiś bezpiecznik jak tam kombinowałeś coś ?
  20. Cany możesz złapać bezpośrednio w nadkolu , byle zachować kolory przewodów zgodnie ze schematem. ale jeśli masz juz wiązke pociągniętą do wtyczek od strony pasażera to mozesz wlutować się w kabel zaraz przy wtyczce.
  21. Mógł strzelić jakis bezpiecznik od Centralnej elektryki a jest ich troche w aucie w różnych miejscach.
  22. Przeleć sobie wszystkie bezpieczniki, łącznie z tymi w skrzynce sterownika silnika (tam są bezpieczniki które odcinają ECU) . Odepnij wszystkie wtyczki od sterownika PDC. Podejrzewam że gdzieś w trakcie pracy musiałeś zrobić zwarcie i wywaliło bezpiecznik i teraz trzeba je znaleźć. Co to znaczy że nie ma zapłonu? wskazówka od paliwa nie wstaje w ogole? Tutaj masz schematy rozlokowania bezpieczników http://a4-klub.pl/index.php?/topic/246101-bezpieczniki-przekazniki-punkty-masy-kontrolki-umiejscowienie-sterownikow/
  23. Nawet nie wiedziałem, że oficjalnie są to 2 oddzielne warsztaty... Ja ich tylko kojarze jako speed Service . Trzeba uważać bo na mokrej są chyba że trzy warsztaty.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.