Treść opublikowana przez edraven
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powiedz coś więcej, jaki rok, przebieg, wypas. Tak na sucho to ciezko coś wydumać. Cena 12k (chyba euro) nie wróżąca nic dobrego, pewnie jeszcze strzał w amora i poduchy, ale zapomniałeś dodać.
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
A może masz soft w aucie uwalony, jakas dziwna wersja . Przejdź się do dobrego tunera żeby Ci zszedł w dół z wersją softu albo w górę jezeli jest dostępna. Albo wywal DPF i watek na forum umrze
-
B8 TrOOOOp
Szyby ori, instalacja chyba też skoro błędów brak. Rozumiem że radio DAB w tym aucie powinno biegać bez większych ceregieli ? Ustawiania, nastawiania, przestawiania strojenia itp...
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Skąd wiesz że zaczął wypalanie? Mogł zwyczajnie chwile chcieć pochodzić na wyższych obrotach przez kilka(naście) sekund , żeby wyrównać sobie pracę i odbiorniki energii zaspokoić. Nie zakładałbym że to był DPF. Patrząc na wtryski to drugi nieładnie pokazuje. Wejdz sobie w taki parametr który nazywa się ZQC i tam są podane czasy wtrysku i spróbuj je zalogowac.
-
B8 TrOOOOp
Fabryczne, sprawdze jeszcze raz czy coś mnie nie zaćmiło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kolor dobry dla pracowników cementowni
-
B8 TrOOOOp
Ciekawe, włączam DAB i daję SCAN i nie znajduje niczego o by grało. Jest mała antenka i głośnik przekreślony jakb coś było zmutowane. ALe nic poza tym To samo z Tunerem TV... fonia jest, wizji nie ma Ale to juz ogarnąłem, tuner nie obsługuje naszego standardu nadawania DVBT
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:D celna puenta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zacząć trzeba że to silnik ustawiony poprzecznie więc nie ten sam, ale w jakimś stopniu podobny. Napęd pompy oleju, kolektory EGRy moga dawać w dupsko.
-
B8 TrOOOOp
Panowie, czy ktoś wie jak odpalić DAB w B8? Mam niby tuner ale nie bangla to w ogóle. Coś jakby szukal stałe częstotliwości. Czy DAB w Audi w ogóle obsługuje polskie stacje radiowe?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to mam z czego wybierać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szlachta, co polecacie z kamerek w samochodzie? Nie muszą mieć żadnych wstrząso itp bajerów. Dobre nagrywanie w rozsądnej cenie.
-
Wartości mierzone DPF jakie powinny być właściwe
Tak mało że aż nieprawdopodobne, zwłaszcza że trzylitrówkom troche szybciej zwykle przybywa tego popiołu. Sam jestem ciekaw który czujnik daje informacje o tym zapełnieniu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mnie nie będzie ...
-
Wartości mierzone DPF jakie powinny być właściwe
No zapełnienie wskazuje na około 280k Sprawdzałeś przebieg z kluczyka ? Wystarczy że przebieg zgadza się z tym co podaje Stanley, ksiązka serwisowa i dane które zbierają stacje diagnostyczne. Teoria o przebiegu wyliczanym z zapełnienia jak najbardziej jest OK, ale są wyjątki takie właśnie jak auta miastowe. Przesunąłeś przecinek powinno być 0,01l oil ash na 15-20k
-
Wartości mierzone DPF jakie powinny być właściwe
Dla potomnych , w mojej A5 CCWA na blacie 143k i OIL ASH na poziomie 0.21l. ale auto o wybitnie miejskim przebiegu i prawdziwym zgodnym z wpisami ASO.bylem tez zdziwiony że tyle może być Oil ash ale widocznie jest to możliwe jak auto jeździ po mieście . Auta autostradowe mają Oil ash na poziomie 0.15 przy 200k przebiegu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ile , Lukasz dolozyles do X3 do tej pory? Nie mówię o eksploatacji tylko o awariach? Wydaje mi się że malo. Moim zdaniem pierwsze Twoje auto odkąd cię znam które naprawdę trzyma się kupy i jesli nie masz ciśnienia na zmianę to zostaw je bo ciężko ci będzie znaleźć coś sensownego i młodszego w podobnych $$
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Który rok?. Prod list. 2009, mod 2010 więc na poprawionej pompie i z MMMi 3GH
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie weźmie bo to nie okazja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie , moje B8 jest do sprzedania. 43k pln z dwoma kpl opon. Przebieg 261k
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252KM Quattro S-tronic Exclusive - samochód testowy Autocentrum
Graty samochodu Nie wiem jak z 2.0 chciałbys osiagnac bulgot V8
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Samych kodowań nie ruszają, ale mogą nadpisywac sterowniki i przy okazji tego przywrócą się oryginalne kodowania, ale nie spodziewałbym sie tego.- Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
soot mass jak świeżo po wypaleniu, a reszta to parametry które tylko powiedza kiedy wypalał się. korekty będzie miał opisane jako injector deviation coś tam. i po kolei 4 cylindry. niestety korekty o wszystkim nie mówią tylko do tego dochodzą czasy wtrysku ( kązdy wtrysk podzielony na 3 etapy) i one moa pokazać czy wtrysk leje czy nie. ALe zabij mnie nie powiem Ci gdzie to jest.- Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Coś mi tu nie pasuje. Od kiedy to oil ash jest w gramach podawany? Nie wiem co to za wartość jest Jedyna która kojarzę to ta podawana w litrach i jest większa niż podawałeś poprzednio 0.11 vs 0.15. Szukaj korekt w Adv. meas. values. tam gdzie znalazłeś zapełnienia filtra. sprawdzasz je najpierw zaraz po odpaleniu a później na ciepłym - Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS