Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. edraven odpowiedział(a) na Wojto temat w 3.0TDI
    Klapy to głownie ekologia, a nie performance.
  2. ciekaw jestem skąd mają informacje kto jest obecnym właścicielem samochodu? Gdzieś ktoś się rozpruł i sprzedał dane adresowe właścicieli. Jak pojedziesz to powiedz że mają tylko robic aktualizacje w silniku i nigdzie indziej.
  3. Mam Twój obecny soft na komputerze, jak pojedziesz na zmianę i będzie gorzej jeździło daj znać, to wgramy to co teraz masz.
  4. edraven odpowiedział(a) na Tyron temat w 3.0TDI
    Racja, 504 jest do benzyny. mozesz np zalać motula xclean 8100, spełnia normę 504/507 a jest sporo tanszy od specyfica.
  5. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie ma takiej opcji. na czym w takim razie miałaby polegać taka akcja serwisowa?
  6. edraven odpowiedział(a) na edraven temat w 3.0TDI
    Bo po wciśnięciu kluczyka od razu zaczął kręcić. Przy -7 na zewnątrz i temperaturze silnika podobnej wylicza czas grzania na kilka sekund przynajmniej tak jest w 2.0TDI.
  7. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pewnie połowa oleje to , ba auta po sofcie
  8. edraven opublikował(a) temat w 3.0TDI
    Czy to normalne by dla 3.0 CCWA czas grzania świec przy -7 wynosił mniej niż 1 sekunda. Wczoraj tak właśnie odpalał jakby w ogóle nie grzał tylko od razu kręcił. a przy tej temperaturze zewnętrznej powinien z 2-3 sekundy odczekać.
  9. edraven odpowiedział(a) na Tyron temat w 3.0TDI
    507 warto stosować dla aut z DPF bo oznacza niskopopiołowy olej. Nie ma dpf, możesz lać 504.
  10. Odjeżdzając okadzili, dymem z TDI.
  11. ukradli, ale zostawili 42k
  12. Trzeba szukać problemu w okablowaniu lub samej wtyczce sondy.
  13. Kto widział żeby cabrio w taką pogodę a tak serio to gość pewnie ma letnią gumę.
  14. To Ty nie masz B8 2.0TDI CAGA?
  15. Jeździć się da, ale hamować już nie
  16. Zasmucę Cie Łukasz, to auto będzie jeszcze jeździło za mały przebieg żeby go złomować. Daj Boże nie w PL
  17. sorry za OT, ale skąd 1500PLN za Conti ts860?
  18. Kolege poniosło chyba troche w ocenie prawa do wyrażania zdania przez pryzmat posiadanego samochodu.
  19. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nad schowek. Ładnie siada, jakby były mocowania fabryczne to mógłby tam spokonie być montowany w Ingolstadt. nie daja mi spokoju te dwie luźne wtyczki dwupinowe których nigdzie nie wpiąłem a wszystko chodzi. Może telefon w podłokietniku?
  20. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mi tez podeślij BTW. Bluetooth zamontowany, wiązka była OK, ale co do jej jakości mozna mieć pewne uwagi.
  21. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Git. Dzięki;) bo Gibons jakieś nowości zapodaje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.