Treść opublikowana przez edraven
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
Wtyczke wypiąłem z Gatewaya bo nie chciało mi się szukać w słupku kabli tylko chciałem bezpośrednio lutować się przy sterowniku (jakoś nie ufam kolorom kabli w instalacji ;)) Zawartość dodana 2 minutes later Nastepnym razem będe wiedział żeby Gatewaya nie wypinać. W B8 rozpinałem kilka razy zworę w słupku i wystarczyło kasować błędy, a przy tych wszystkich asystentach robi się więcej burdelu, bo jeszcze wysypał się Side Assist
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
U mnie założone, wygląda że wszystko działa ok. Jedyne z czym trzeba było powalczyć to nastawy podstawowe czujnika kąta skrętu w 16 i active steering w 1B. Po wypieciu wtyczki z gateway wywaliło kalibrację kolumny active steering. I tutaj schody bo magnesy w kolumnie rozblokowaly się a koło kierownicy obróciło się o kilkanaście stopni. Udało się ustawić kierownicę na zero , ale chwilę zeszło. Jak ktoś będzie miał problem to pisać.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kercz, jaki motor?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Aż taki gniot? chodzi to z czymkolwiek co nie ma japka na obudowie?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Możesz jechać do Jaglarza w Wieliczce.- B8 TrOOOOp
Ma ktoś z możliwość podrzucić kodowanie mce z bixami skretnymi w lifcie? I ustawienia zielonego menu?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kod skrzyni który podałes przedtem odnosi się do skrzyni hydraulicznej tiptronic a nie do 2 sprzęgłowej Stronik, dlatego byłem zaskoczony. Masz zwykłego 7 biegowego Stronica. Mechatronika już była robiona?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie wiedziałem że montowali tipa do 3.0TDI w tym roczniku. To europejczyk jest?- 1.8t 163 na hamowni
gdyby auto miało typowo silnikowe problemy to nie trzymało by ani momentu ani mocy. A tu moment sporo na plusie.- 1.8t 163 na hamowni
Na jakim biegu było auto hamowane?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czyli juz było- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Blado? Inny punkt widzenia. Jeden i drugi kozak tylko w innej kategorii wagowej . A nie widziałeś tego co przyjechało do niego za tydzień.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boski lubi prowokować- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiesz że to nie moje auto więc cena też nie moja. Kuzyn nie ciśnie na sprzedaż wiec woli poczekać.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chyba zważyłes załadowaną T5 a nie CC. Przeciez nie podoba Ci się D4 w dieslu...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ile waży CC? Bo twój będzie miał ok 1950. A z tobą 2150.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wurger, pogodzisz towarzystwo bo coś się rozbrykali- nie kręci 2.0tdi cjcb
Wkładasz kluczyk, przyciskasz i cisza? Jesli tak to trzeba zajrzeć do rozrusznika. Spróbuj na biegu auto popchnąć odrobine do przodu i do tyłu, może wystarczy by się odwiesił.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rozpierd%^a mnie jak chłopy jada bokiem po wioskach w półmetrowym śniegu i wiedzą doskonale gdzie każdy przydrożny kamień leży i gdzie się zaczyna rów- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oczywiście że sie da. inna bajka, że słabo chce sie A6 rzucac po zakręcie.- nie kręci 2.0tdi cjcb
co ma pompa do tego że rozrusznik nie kreci? Niech kolega sprecyzuje problem bo za dużo chaosu w jego wypowiedzi. Na mrozie prędzej stawiam na parafine w filtrze a nie od razu pompe w 2 letnim samochodzie.- B8 TrOOOOp
http://www.tuning-24.pl/pl/p/Mata-KORALIKI-na-siedzenia/96- B8 TrOOOOp
Za 250 pójdzie. Pikowana .- B8 TrOOOOp
Tak B8 albo A5. Oryginał w bdb stanie. - Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012