Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. wchodzisz w silnik, później adaptacje i tam jedną z procedur jest adaptacja EGR. Postepujesz zgodnie z opisanymi krokami.
  2. Współczuję :/ Tez to kiedys przeżyłem. Sam nie wiem co bym zrobił w takiej sytuacji czy dawać na bezgotówkową czy pchać wraka. Auto nawet jeżeli aso podejmie się naprawy nie nadaje się do jazdy. Boczne uderzenia przestawiło geometrie którą cięzko będzie odbudować. Auto naprawisz bezgotówkowo i sprzedasz ale na pewno nie za tyle co byś sprzedał auto niewalone więc z pewnością stracisz na tym sporą wartość auta. Osobiście brałbym chyba kase i sprzedawał wrak tyle że to rozwiązanie na którym będziesz musiał się naciągać z Linkiem, ewentualnie sprzedaż szkody do firmy odzyskującej odszkodowania. Nie masz przypadkiem w Avivie takiej opcji jak ma PZU że zgłaszasz do Avivy szkode ze OC i Aviva wszystko prowadzi i buja się później z Linkiem?
  3. Jak dużo musiałbyś dopłacić do podobnego wypasu w C7 ?
  4. Gratulacje zakupu. Dobrze się prezentuje, dawaj więcej fotek. Zazdroszczę pięknej alkantary. Miałem w B8 i jedynie tego mi z niej brakuje w obecnym aucie.
  5. To samo. Aktywny tempomat inaczej.
  6. Przyszły nowe zabawki od WRC Teraz poszukiwania kratki i będzie komplet.
  7. To Cuber będzie musiał szukac auta Zawartość dodana 1 minute later Przy okazji , możesz mi sprawdzić ile kosztuje kratka halogenu pod ACC 8T0807682E ?
  8. Juz tyle spyfoto było od Kercziego że w nic nie wierze...
  9. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Skórzane rączki to był dodatkowy pakiet do dokupienia. W standardzie ich nie dawali.
  10. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Niczym, poza dostępnymi wzorami
  11. Do przycisku z przodu musisz wykombinowac metode jak obrócić trzpienik z otworem o 90 stopni. Metody są różne, jedni grzeją i obracają licząć że się nie urwie, inni ucinają i wkręcają nagwintowany łącznik obracając trzpień o 90stopni. W samym wybieraku nie ma sensu grzebać bo dużo roboty.
  12. Przy dwóch identycznych samochodach jeden z FV drugi bez zawsze ten pierwszy będzie droższy. Negocjować możesz ale raczej symbolicznie. Jeżeli potrzebujesz FV to śmiało możesz jechać do niego.
  13. Jeżeli potrzebujesz FV na auto to warto , jeżeli nie potrzebujesz to nie warto. Auta rzeczywiście dobre, bez zarzutu ale za konkretne pieniądze.
  14. Odcinka i zabezpieczenie na obd przy audi to minimum . Przynajmniej 70% złodziei zatrzyma na dłużej niż 5minut a to już wystarczy.
  15. Pierwszy deszcz, pierwszy snieg itp... zawsze sajgon się robi jak sie warunki na drodze zmieniają, ludzie nic nie widzą i nie wiedzą co się dzieje na drodze.
  16. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rzeczywiście coś możesz ugrać zmieniając biegi z ręki bo na pewno przy 4900rpm już masz znaczny spadek momentu i auto słabiej ciągnie.
  17. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Piękny wynik, Jak to się stało że w aucie z MY2010 masz Tipa? Byłem pewien że tylko Stronic juz był montowany. Laczka przyjarało czy poszedł bez uślizgu?
  18. Nawet w mientkiej wodzie jest kamień, a to nawet bardziej była rdzawy nalot niż kamień. Co się dzisiaj odpierd%^a od rana na autostradzie to szok!
  19. O ku&$+a jeszcze tak mnie nie nazywali Masz u mnie flache za dobrą radę sitko na wlocie prawie nie dało się przedmuchac, tyle kamienia . Logi robić... Już nikt pod maskę nie zagląda tylko od razu logi i logi.
  20. Siemens EQ5 Machciato plus, czekam na nową wycenę. jak będzie poniżej 500PLN to robię jak nie to na części sprzedam. ekspresy moim zdaniem to najbardziej przewartościowane produkty jakość/cena
  21. W ekspresie padła przepływomierz, przy okazji do wymiany pompa (bo się kończy ) , uszczelnienia, regulacja i czyszczenie młynka. Części 400, reszta usługa. Oczywiście nie wydałem tyle. Wziąłem wycene i tyle. Dałem innemu typowi na wycenę zobaczymy co powie. Dużą część procesu projektowania sprzętów stanowi "optymalizowanie" zużycia. 7 lat max, inaczej się nie opłaca. Ile chodziła Ci zmywarka?
  22. Jak ja kocham te naprawy za połowę wartości sprzętu Zawartość dodana 4 minutes later Miesiąc temu do kompletu padł ekspres do kawy (tez siemensa) z naprawą za 700PLN. Mam wrażenie że teraz idąc do sklepu po metalową kulke można mieć obawy o jej trwałość
  23. Niestety może tak być. osoby które testowały Ultra mówią że nie widzą różnicy...OBY!! Za to obawiam sie o trwałość rozwiązania. Nie bezpowodu wsadzili do wersji benzynowej a nie do diesla. Z pewnością obawiają się jak sobie będzie z momentami radzić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.