Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Osobiście dla mnie graniczną wartościa takiego samochodu jest 35k. Przekładka + 10k i robi się blisko 50k sumarycznie. dokładasz jeszcze 5k i masz sensowne auto niekombinowane które za jakis czas sprzedasz bez problemu, a angol zawsze pozostanie angolem. Nie mówiąc o tym ze w B8 trzeba rezać ściane grodziową bo nie jest symetryczna.
  2. Samego wianka z diodami nie będę lutował bo do tego rzeczywiście trzeba dawce, chociażby dla samej tarczy zegarów. Do świecących symboli ACC wystarczy 6 diod i oporników.
  3. Warsztat stwierdził błędy ale nie umiał nic o nich powiedzieć? Jakie masz objawy? Coś się dzieje z autem? Nie oczekuj żadnej sensownej informacji zwrotnej po napisaniu kilku kodów błędów bez dodatkowego opisu sytuacji.
  4. Coś słaba frekwencja na spocie ale za to dużo litrów było
  5. Pierwszy raz jestem w Twoim wątku, ale widzę że wszystkie mody zdecydowanie na plus. Auto ładnie wygląda w tych portowych klimatach, kalendarz jak nic
  6. 6 diód i 6 opornikow. Znajdz dawce w sensownych $$
  7. Ja bym sie chętnie dziś spocił. Bedzie z kim?
  8. Dzięki, zapomniałem o nich jest tego od groma
  9. Panowie , ma ktoś pomysł skąd przeszczepić diody do podświetlenia ACC na zegarach? Potrzebuje te zielone i czerwone. dzwonie po elektronicznych ale mają wszystkie tylko nie takie.
  10. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    klema padnie od przepięcia i odetnie zasilanie z samochodu.
  11. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Teoretycznie nie powinienes ładowac przez bagażnik ze względu na klemę pirotechniczną.
  12. edraven odpowiedział(a) na Marcin Kaszyński temat w 2.0TDI
    Zapal auto i wyjdz powachać spaliny, jak będzie gryzło w nosie mocno to nie ma DPFa, jak zapach jest do zniesienia to jest DPF.
  13. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a nie rezałeś czegoś w stylu zasilanie rejestratora albo dodatkowe gniazdo zapalniczki itp ? Jak źle wybierzesz punkt zasilania takiego badziewia to później lubi drenować aku. Oczywiście w pierwszej kolejności stawiam na aku źle dobrane ale to powinno być załatwione dobrym kodowanie baterii do auta. kolega miał taki motyw, kupił auto i były problemy z paleniem jak auto postało 2-3 dni , zakodawałem mu AKU i jak ręką odjął.
  14. edraven odpowiedział(a) na Rogalito temat w 2.0TDI
    Podaj jaki masz kod silnika w pierwszej kolejności. były lepsze i gorsze do tuningu. Jeżeli auto masz nowe to warto zając się w pierwszej kolejności napędem pompy olejowej, bo to jest realny problem tych samochodów.
  15. Mam u siebie dynami steering i potwierdzam, ale nie spodziewałem się że to jest aż taka różnica w przełożeniu. Poza tym jeszcze widać różnicę przy różnych prędkościach jak kierownica się usztywnia do całkowitego zbetonowania przy trybie dynamic. I nie mówię tu o Servotronicu który tez koryguje opór ale nie w takim zakresie. Jako ciekawostkę dorzucę że przy modzeniu bardzo łatwo rozkalibrować ten układ co skutkuje samoczynnym obróceniem się kierownicy od pozycji zerowej i wykonaniem nastawów podstawowych które mało kto jest w stanie wykonać. Mi po długim drążeniu tematu udało się to zrobić Tak czy siak Active Steering polecam!.
  16. cześć Gratulacje zakupu, pochwal się autem w dziale Mój samochód.
  17. Moze po 9 piwach była?tez bys nie utrzymał. Mogla puszczac po kropelce i w udo wcierać.
  18. Jesteś jeszcze w KRK? jesli tak to możesz dzis do mnie podjechac to zakoduje Ci to.
  19. Bo hamować to trzeba umić
  20. nie możliwie że w trakcie jazdy nie czuć takiego dołka. jeżeli rzeczywiście nie czuć to coś jest nie teges z hamownią.
  21. Sterownik jest taki sam w obydwu wersjach, liczy się zawartość czyli wersja softu. Bez tego nie da się określić co tak na prawde w aucie siedzi jeżeli masz podejrzenia że inny motor jest założony niż wyszedł z fabryki. nie da się rozpoznać ich inaczej niż po sofcie, różnią się turbiną i niczym innym. Odbierz auto z mapą oryginalną i zrób sprzęgło. ślizganie to niestety przypałość tych aut po sofcie.
  22. Mysle ze Boski poszedl bladym świtem lezaki przy samej wodzie zaklepać.
  23. Możesz przyjechac na spota do Galerii kazimierz , pojawię sie pewnie to zakodujemy.
  24. Gratulacje nowego nabytku! kolor miazga, a w pakiecie black to już odlot totalny! Szkoda że w ESce nie dają Stronica. Ciekawe jak sprawdza się TIP.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.