Treść opublikowana przez edraven
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podlinkuj skąd to ciągnąłeś Dojszło ?
-
B8 TrOOOOp
Poduchy od 3.0 nie będą pasować do 2.0 inna kategoria wagowa silnika , inne wibracje więc inna charakterystyka tłumienia poduchy. Podaj jakie masz numery tych nowych poduch.
-
B8 TrOOOOp
3G low po 2011 roku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
https://m.facebook.com/digisoftpowered/photos/a.781188002007222.1073741829.746278932164796/1580984242027590/?type=3&source=48 Jakby ktoś potrzebował to cofamy już aktualizacje softu w silnikach 1.6, 2.0, 3.0 TDI objętych akcja serwisową związana z emisja spalin (dieselgate) możemy też podnosić i obniżać soft w innych modułach tj . skrzynia automatyczna.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
https://ifinterface.com/page/page3.php?langid=1 z tego linku próbuj, u mnie działa cały czas. Coś zle wybierasz. Sprawdze Ci w domu bo mam na innym kompie zainstalowana.
-
Utrata 10KM, porównanie Logów 1.8T bfb +mod
Auto u gregora miałeś hamowane na hamowni drogowej, w dodatku w niższych temperaturach. Na uczelni na rolkach mogłes mieć już zgrzane auto i wynik będzie od razu w dół bo bardzo ciężko dobrze schłodzić auto samą dmuchawą w ciepły dzień. Benzyna jest na to dużo bardziej wrażliwa niż diesel. Zobacz sobie jakie masz teraz temperatury w dolocie po dołozeniu IC i porównaj z tym co było.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jutro rano ci zerkne. Ale patrząc po numerach to F musi być później niż B i nie ma opcji innej. Chyba że to podobne sprzęty o innych funkcjonalnościach.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kto dzisiaj się spoci?
-
A8 D4 4.0tfsi balao brown
Gratulacje trafionego zakupu. Biały pewnie pójdzie pod nowożeńców mam rację?
-
B8 TrOOOOp
Ja mam 4 boczki , kolor soul. Najbardziej popularny materiałowy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie wiedziałem że B8 z 2008 roku zalicza się do aut luksusowych
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Piny mam, ale nie jadę z warsztatu tylko z miasta.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kto dzisiaj na spocie? Biorę vaga jbc.
-
A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J
Jedź do Roberta, same zalety no i na miejscu . Robisz coś ze sprzęgłem ?
-
A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J
Tomeks, jaki wynik po modzeniu? Wypsiu, graty fury! Kolor moj ulubiony.
-
3.0 TDI CCWA
Grubo poleciałeś. Marcin akurat wie co mówi. Masz kapy kolektora zacięte. Wymiana klap albo wyprogramowanie. jaki masz przebieg?
- B8 TrOOOOp
-
Klimatyzacja w A5 8T nie działa poprawnie
spróbowałbym sprawdzić wysterowanie wszystkich silników z osobna czy przechodzą test i czy w blokach pomiarowych ich położenie odpowiada wartościom zadanym przez sterownik,. Do tego sprawdzić klapę obiegu zamkniętego czy poprawnie się otwiera i zamyka.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a taki przyrost niutona przekonuje Cie Shadow? bez stage 2 w 2.0TFSI nie zrobisz dużo więcej. Poza tym pytanie jakie oczekiwania miał kierownik? może nie chodziło o hiperperformens tylko lepiej ale nie za dużo.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kolor ten sam ale to nie moje cena rzeczywiście z kosmosu. Bieda straszna i bez quattro.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co Cie Wurger dopadło? Ja swojego też chucham i dmucham, aż strach olej wymieniać :/ Michał z Włosania nie ogarnie Stronika?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jest przejebane! Poddałem sie. A co, rns nie chce wyjść?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobrze, będzie na moc w X3.
-
B8 TrOOOOp
Isofix można dorobić bo uchwyty są tylko dziury trzeba wyciąć.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie będę. Lustra widzę kwiczą dalej?