Treść opublikowana przez edraven
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry
-
B8 TrOOOOp
Nie każde miało . Nawet powiedziałbym że większość nie ma.
-
Audi S4 silnik 3.0 TFSI
jakieś pół roku temu pytałem kilka firm o to w tym Energy gas którzy chyba najbardziej próbują ogarnąć 6 generację ale nikt nie miał w ofercie. Poza tym problem z 6 generacją jest taki że na dzień dzisiejszy nie ma w ogóle uniwersalnych setów tylko wszystko dedykowane pod model więc jak już dłubią to tylko popularne modele.
-
Audi Side Assist - wyłącza się
Hej Jak masz problem dalej możesz do mnie podjechać to rzucę okiem.
-
B8 TrOOOOp
Właśnie tak kiedyś się wyje&#$m. Kupiłem gumy (jak by co to mam do sprzedania ;)) i okazało się że te pióra maja inny kształt niż te które kupiłem. Z tego co zauważyłem po innych autach to VW różne mają te pióra do których ta guma pasuje, patent dobry bo nawet dają w kpl te końcówki do zamknięcia pióra.
-
A4 B8 Avant 3.0 TDI Nogaro Blue Black Edition
No kolor miazga, w pakiecie czerń urywa łeb.
-
B8 TrOOOOp
Kupiłem poprzednia B8 na ori wycieraczkach i po 2.5 roku sprzedałem na tych samych nigdy nie miałem problemu z nimi. Robiłem rozkmine kto robi ori i wyszło ze kształt samej gumy pasuje do Valeo.
-
B8 TrOOOOp
Nie możliwe żeby 3 osoby mieszkające w trzech różnych miejscach mówiły to samo o Boschach i nie było to prawda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Lenox, a wiesz że będziesz jeździł francuzem ?
-
B8 TrOOOOp
Tylko oryginał. Boscha zdecydowanie odradzam po 7 miesiącach pierwsze smugi a auto garażowane więc żadnego lodu nie zdzieram z rana w zimie.
-
B8 TrOOOOp
Nie ma się czego dziwić. 150KM i masa wlasna duzo mniejsza. Ale wahy pali pewnie jak stare 2.0 ALT albo lepiej. Turbo żyje turbo pije.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- 3.0 TDI CDUC Audi 2013 S-Tronic chiptuning
300-310KM i 600-630nm. Dużo zalezy od kondycji konkretnej jednostki.- B8 TrOOOOp
wiem że każde, ale tak czy inaczej morduje to dwumase. Z tego co wiem to ciezko w Stroniku dojeżdzić 200k na ori dwumasie.- B8 TrOOOOp
JA codziennie robie 2x10 km plus troche samego miasta i trasa drugie tyle w miesiącu . Srednie spalanie z tankowań do pełna to 9 litrów więc chyba spoko. Spodziewalem się odrobinę mniej ale musi swoje zjeść przy 4WD i Stroniku. Na tę chwile przy motorowni nic nie ma do zrobienia. Był problem z EGRem ale zrobiłem mu czyszczenie chłodnicy z procedury jeszcze zanim wywalił checka i o dziwo od 4kkm spokój. Temat pewnie wróci ale narazie jest OK. Do zmiany będzie 2mas bo się tłucze ale trudno się dziwić skoro silnik miał obroty biegu jałowego na 600rpm ustawione.- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
To felo co masz założone to zostaje na dłużej z zimą czy tylko tymczasem? Nie pamiętam jakie tam ET masz?- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
fura po modach oblookana na żywca, robi robote jak fix Poszedłem za Twoją radą i kupiłem gliptona, narazie obleciałem kiere ale juz teraz widze że jest miazga. I wygląd i zapach mi się podoba.- Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
- Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Jest OK. Przebieg miesci się w zakresie dla tego poziomu Oil Ash- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kodowanie trzeba zrobić obligatoryjnie (zawsze) w A6C6 bo tam jest sterownik akumulatora. W B8 kodowanie trzeba zrobic kodowanie gdy akumulator nowy różni się od starego , służy to tylko do tego żeby alternator wiedział jakim maksymalnym prądem ma ładować nowy inny akumulator.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A jestes pewien że masz zakodowany ten akumulator? Bo ostatnio zakodowałem znajomemu który juz kreskę na swojego postawił i nagle ożył i jeździ juz z rok na nim.- Pokrowce na fotele
To nie lepiej w tej kasie za 3 lata taborety wymienić ?- Narty Słowacja 2017/2018 kto jedzie? Co polecacie?
10 lat temu moja żona na tym stoku się uczyła. Trasy są bardzo zróżnicowane i kazdy znajdzie cos dla siebie. Jeżeli chcesz to podrzuce Ci filmik z samej góry. O dojazd nie obawiaj się , prędzej zakopiesz się u nas niż tam. Drogi zawsze maja ładnie wyprowadzone, parking jest za free i zawwsze odśnieżony- Pokrowce na fotele
Nie tylko ciebie nurtuje to pytanie Chyba wolałbym 3 razy oddac do prania niż pakowac pokrowce.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dante, graty lifta! Dopiescić trochę i będzie malina ! Pakiet Kompetyszyn - 3.0 TDI CDUC Audi 2013 S-Tronic chiptuning