Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie każde miało . Nawet powiedziałbym że większość nie ma.
  2. jakieś pół roku temu pytałem kilka firm o to w tym Energy gas którzy chyba najbardziej próbują ogarnąć 6 generację ale nikt nie miał w ofercie. Poza tym problem z 6 generacją jest taki że na dzień dzisiejszy nie ma w ogóle uniwersalnych setów tylko wszystko dedykowane pod model więc jak już dłubią to tylko popularne modele.
  3. Hej Jak masz problem dalej możesz do mnie podjechać to rzucę okiem.
  4. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Właśnie tak kiedyś się wyje&#$m. Kupiłem gumy (jak by co to mam do sprzedania ;)) i okazało się że te pióra maja inny kształt niż te które kupiłem. Z tego co zauważyłem po innych autach to VW różne mają te pióra do których ta guma pasuje, patent dobry bo nawet dają w kpl te końcówki do zamknięcia pióra.
  5. No kolor miazga, w pakiecie czerń urywa łeb.
  6. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kupiłem poprzednia B8 na ori wycieraczkach i po 2.5 roku sprzedałem na tych samych nigdy nie miałem problemu z nimi. Robiłem rozkmine kto robi ori i wyszło ze kształt samej gumy pasuje do Valeo.
  7. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie możliwe żeby 3 osoby mieszkające w trzech różnych miejscach mówiły to samo o Boschach i nie było to prawda
  8. Lenox, a wiesz że będziesz jeździł francuzem ?
  9. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tylko oryginał. Boscha zdecydowanie odradzam po 7 miesiącach pierwsze smugi a auto garażowane więc żadnego lodu nie zdzieram z rana w zimie.
  10. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie ma się czego dziwić. 150KM i masa wlasna duzo mniejsza. Ale wahy pali pewnie jak stare 2.0 ALT albo lepiej. Turbo żyje turbo pije.
  11. 300-310KM i 600-630nm. Dużo zalezy od kondycji konkretnej jednostki.
  12. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wiem że każde, ale tak czy inaczej morduje to dwumase. Z tego co wiem to ciezko w Stroniku dojeżdzić 200k na ori dwumasie.
  13. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    JA codziennie robie 2x10 km plus troche samego miasta i trasa drugie tyle w miesiącu . Srednie spalanie z tankowań do pełna to 9 litrów więc chyba spoko. Spodziewalem się odrobinę mniej ale musi swoje zjeść przy 4WD i Stroniku. Na tę chwile przy motorowni nic nie ma do zrobienia. Był problem z EGRem ale zrobiłem mu czyszczenie chłodnicy z procedury jeszcze zanim wywalił checka i o dziwo od 4kkm spokój. Temat pewnie wróci ale narazie jest OK. Do zmiany będzie 2mas bo się tłucze ale trudno się dziwić skoro silnik miał obroty biegu jałowego na 600rpm ustawione.
  14. To felo co masz założone to zostaje na dłużej z zimą czy tylko tymczasem? Nie pamiętam jakie tam ET masz?
  15. fura po modach oblookana na żywca, robi robote jak fix Poszedłem za Twoją radą i kupiłem gliptona, narazie obleciałem kiere ale juz teraz widze że jest miazga. I wygląd i zapach mi się podoba.
  16. Jest OK. Przebieg miesci się w zakresie dla tego poziomu Oil Ash
  17. Kodowanie trzeba zrobić obligatoryjnie (zawsze) w A6C6 bo tam jest sterownik akumulatora. W B8 kodowanie trzeba zrobic kodowanie gdy akumulator nowy różni się od starego , służy to tylko do tego żeby alternator wiedział jakim maksymalnym prądem ma ładować nowy inny akumulator.
  18. A jestes pewien że masz zakodowany ten akumulator? Bo ostatnio zakodowałem znajomemu który juz kreskę na swojego postawił i nagle ożył i jeździ juz z rok na nim.
  19. To nie lepiej w tej kasie za 3 lata taborety wymienić ?
  20. 10 lat temu moja żona na tym stoku się uczyła. Trasy są bardzo zróżnicowane i kazdy znajdzie cos dla siebie. Jeżeli chcesz to podrzuce Ci filmik z samej góry. O dojazd nie obawiaj się , prędzej zakopiesz się u nas niż tam. Drogi zawsze maja ładnie wyprowadzone, parking jest za free i zawwsze odśnieżony
  21. Nie tylko ciebie nurtuje to pytanie Chyba wolałbym 3 razy oddac do prania niż pakowac pokrowce.
  22. Dante, graty lifta! Dopiescić trochę i będzie malina ! Pakiet Kompetyszyn

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.