Treść opublikowana przez edraven
-
Audi S5 8T 3.0TFSI CAKA 333KM Stronic STAGE 3 534KM 636NM by GREGOR10 Najmocniejsze S5 3.0TFSI w Polsce
Nie chce sie wypowiadac za wlasciciela ale taki setup jak ma gregor zjada RSa w calosci .RS jest ciezszy , skrzynia juz nie stronic tylkoTip no i moment nizszy.
-
A4 B8 120KM cagc wymiana dwumasy na jednomase
Nie mam pojęcia skąd się biorą u ludzi pomysły na jednomase. To nie golf IV gdzie skrzynie kupisz za 300PLN. Szkoda męczyć auta i siebie takim setupem. Zrób moda na 190KM i 400Nm i wrzuć ewentualnie Sachs Performance albo sprzęgło od A6 C7 2.0TDI (podobno mocniejsze niż zwykłe 2.0 w A4)
-
Audi S5 8T 3.0TFSI CAKA 333KM Stronic STAGE 3 534KM 636NM by GREGOR10 Najmocniejsze S5 3.0TFSI w Polsce
Wyniki konkretne. Cięzko znaleźć obecnie motor z tak gigantycznym potencjałem jak 3.0TFSI. Śmieszne kółko na kompresorze robi taką robotę jak w innych silnikach zmiana turbo dając znacznie lepszy dół. W S5 jest ta sama skrzynia DL501 co w 3.0TDI ? Moge zapytac czego uzywasz do programowania jej? MagPRO? Napisz coś o wypasie
-
Problem z DPF w A4 B8 3.0TDI
Wszystko zalezy jak jest prseprowadzana regeneracja filtra. Jesli polega na samym wypaleniu albo wyplukaniu syfu to jakis czas pojezdzi i to samo bedzie. Filtry maja mase roznych powlok naniesionych na ceramike i bez ich regeneracji samo wypalenie niewiele da. Oczywiscie wszystko zalezy od stopnia i przyczyny zatkania filtra, stary filtr inaczej trzeba regenerowac niz nowy zatkany ale nieprzepalony. W kwestii usuniecia to my robimy tak ze dzwiek jest nie do poznania czy filtr jest czy nie. Kwestia spawania puszki w odpowiedni sposob. Druga wazna rzecz to zostawienie kata jesli ktos nie cisnie na duza moc tylko interesuje gosamo dpf off. Wtedy roznice w zapachu spalin nie sa az tak drastyczne.
-
Problem z DPF w A4 B8 3.0TDI
A oil.ash nie da sie usunac z filtra.
-
Problem z DPF w A4 B8 3.0TDI
Nie patrz na sadze tylko na oil ash. Oil ash na poziomie 0.29 to prawie kres wydyjnosci filtra.
-
Problem z DPF w A4 B8 3.0TDI
A ile masz juz nalatane? Jak bledow nie ma to jezdzic ale szalu niema bo filtr juz ma sporo pylu wiec obstawiam ze 300k juz masz? Niedlugo spodziewalbym sie problemow.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na FB dwa tygodnie temu przeczytałem o śmierci Wodeckiego i tylko się wkur%^%łem że ktoś ploty sieje mało smaczne, ale jak się później okazało było to proroctwo.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
masz źródło? Dużo już takich niusów widziałem i masa z nich nie sprawdziła się
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Przypadek co najmniej ciekawy. Takich bonusów w serii nie mają nawet CAGA 143KM nie mówiąć o CAGC. Na jakim biegu było auto hamowane?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
stanley sprawdza ale tylko VAGi a nie japońce
-
Audi A5 8T Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey
Podobnie przedlift B8 wygląda na szerszy od polifta. Ale neony w jednym i drugim robią robotę.
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Full LED był w przedlifcie a w polifcie jeszcze matrix.
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Był / jest matrix w polifcie jak najbardziej.
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Podsumowanie budżetowe napraw zrobiłeś? Ciekaw jestem ile wszystko stanęło wiedząc jak był uderzony .
-
S-tronic szarpanie przy ruszaniu
S-tronic w Audi A4 jest od blisko 10 lat a oni dalej leczą choroby wieku dziecięcego
-
Audi A5 8T Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey
Nie będą przerabiał na lifta skoro auto w jednym kawałku mam. Co innego jak jest uszkodzone Dorezam zaplanowane rzeczy , ale lifta nie będzie...no chyba że zderzaczek z tyłu.
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Od momentu kiedy kupiłem pierwsze auto zawsze byłem na jakimś forum, czy to Seata czy Audi A3 A4 A5, ale koniec końcem zostałem tylko tutaj. Dlaczego? Bo kiedyś nikt nie jechał po kimś bo zderzak nie taki, bo lampy rezane po swojemu bo ktoś czegoś nie wie a nawet jak ktos nie umiał znaleźć to i ludzie linki podsylali. Niestety robi się coraz gorzej. Bo diesle są beee , bo zderzaki od RSa to wiocha , bo ledy nie takie , bo felga chińczyk a opony nie premium . Dajcie żyć innym po swojemu. Zeby nie było OT to powiem że wspieram projekt gorąco bo jesteś pionierem na całej lini.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ALe jak byś jednak sprzedawał to pierwszy zapisuję sie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zrobił bys deal swojego życia biorąc to auto, ale sprzedając je za 2 miesiące zrobiłbys sku%#$&#stwo swojego zycia .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mecenas , jak się umawiasz to przyjeżdzaj :P
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemano
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czym ty Boski d*pę wozisz jak C6 sprzedałeś ? Nic nie pochwaliłeś się
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panie moderator, coś trzeba zrobić z tym. Kiedys tak nie było, jakoś więcej ludzie gadali. Wiem że nikogo do niczego nie zmusisz, ale chyba coś ostatnio atmosfera siadła i jak Boseron auta nie kupi to juz nikt gęby nie otworzy.
-
A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
Wtorek godzina 20. Galeria Kazimierz parking pomarańczowy, ostatnie piętro