Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. Temu Panu w tym aucie to tylko miejsce gdzieś w okolicach automatu biletowego ?
  2. nie sfajczysz tak szybko pompy zeby komunikacji nie dawała
  3. to na bank masz gdzies przerwę w instalacji.
  4. Podaj vin samochodu o podrzuce schematy. najpierw wejdz w moduł ABS i sprawdz czy kodowania nie są wyzerowane. Nie zapniesz biegu jak ABS nie działa, nawet dziwie sie ze w ogóle zapaliło. Szukałbym problemów tez w komunikacji na poziomie CANa, moze przewód jakis urwany ? Czy w innych modułach są błedy w konunikacji? Podeslij najlepiej kompletny skan auta
  5. Panowie, zapraszam do skorzystania z promocji
  6. Panowie, zapraszam do skorzystania z promocji
  7. zapraszam do skorzystania z promocji na tuning w zachodniopomorskim
  8. Panowie , zapraszam do skorzystania z promocji na tuning w Koszalinie
  9. Panowie, zapraszam do skorzystania z promocji na tuning w zachodniopomorskim
  10. masz pamięc foteli? Bo jezeli masz to sterowanie fotelami pochodzi z modułu, jezeli nie masz to sterowanie jest prymitywne z samego pradu dochodzącego do modułu . Z tego co piszesz to myśle ze masz.
  11. zdejmij panel fotela kierowcy i sprawdź czy wtyczka któras nie wypadła. Później sprawdź bezpiecznik foteli w lewym słupku A.
  12. Dobrze się czyta, przynajmniej można się pośmiać bo tyle zostało. Każda partia jest w taki czy inny sposób oderwania od rzeczywistości, dlatego każdy kto zajadle nawołuje do głosowania na takich czy innych w moim odczuciu ma coś nie tak pod deklem...
  13. Jakbym auta nie sprzedawał to bym się zjawił
  14. Postaram sie wpasc;)
  15. edraven odpowiedział(a) na dawid.marks temat w 3.0TDI
    Wchodzisz w adaptacje w silniku i będziesz miał procedurę do wyboru, a pozniej krok po kroku. Tylko CCWA, CAPA tego nie ma. Warto to zrobic przed wymianą oleju żeby nie meczyc swiezego oleju bo z 30 minut auto silnik będzie się grzał dosyc mocno.
  16. edraven odpowiedział(a) na dawid.marks temat w 3.0TDI
    Jak masz silnik CCWA to warto zrobić procedurę czyszczenia EGR. Temat dosyć upierdliwy , u mnie pomoglo plus dobre grzanie autem od czasu do czasu.
  17. edraven odpowiedział(a) na dawid.marks temat w 3.0TDI
    Bo problemem nie jest sam EGR a jego chłodnica. Czy EGR został wymieniony razem z nią?
  18. edraven odpowiedział(a) na kbik temat w Małopolskie
    Dzwonić chłopaki Dzwonic chłopaki 793642574
  19. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Działają światła? Jeżeli wywala na desce błąd świateł do tego to sprawdź bezpiecznik na prawym słupku A
  20. Nikogo wczoraj na spocie nie było...nikogo!
  21. za mała różnica w ET żeby taka zmianę zrobiło.
  22. Powiedz lepiej że nie masz czym :D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.