Treść opublikowana przez edraven
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak sie wyrobię to wpadnę dzisiaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jedzie ktoś o 18.00?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To ja myślałem o wyjeździe o 17.00 , wcześniej nie dam rady
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bede jechał jednak wcześniej niż planowałem, więc jak ktoś chce to moze jechać ze mną. Jedziemy do BT grupą?
-
Delikatne drgania na jałowych obrotach
Ori, podobno zamiennik ciezko dobrze trafić i nie sprawdza się. nie wiem jak u ciebie z buczeniem, ale miałem podobny problem. Im zimniej tym bardziej buczał ale w trakcie jazdy. Jak się nagrzał buczenie ustawało prawie całkowicie. Troche z mechanikiem walczylismy z tym istanęło na wymianie dwóch wieszaków wydechu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja w piątek wieczorem jadę...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ile dałeś w końcu za regeneracje? Bo pamietam jakiś gruby $$ się szykowal
-
Q5 FY czyli... służbówka ;)
Gratki! myśle ciepło o takiej ;) a6 poszła do ludzi czy została u was ? Na BT będziesz nią?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A dorzucisz pająka? i lustro prawe od 126p
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
225 na 8.5 to żaden naciąg
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Lato? miało być, ale dobrze że nie założyłem bo okazało się że opona z 2014r juz z boku peknięta. Trzeba coś szukać na szybko teraz.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Od drewnianej krzywki po dziadku superbaba uparta odrobine, ale poddała sie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak wytrzymasz do wieczora to wpadnij do mnie ale po 18.00. 793 642 574
-
Wymiana oleju w skrzyni automatycznej w nowym aucie?
Nie wiem czy wiesz ale w misce skrzyni automatycznej jest montowany wielki magnes ktory ma wyłapywać wszelkie opiłki. Jak skrzynia miałaby pracować kilka tys na oleju z wędrującymi opiłkami to kolejna wymiana oleju pomoże jej jak umarłemu kadzidło. Każdy robi jak chce, ale ja uznaje oryginalne części za najlepszą jakość jaką można otrzymać.
-
Wymiana oleju w skrzyni automatycznej w nowym aucie?
Dla mnie przerost formy nad treścią. Olej fabryczny to najlepszy olej jaki moze być zalany. Kupisz inny "oryginalny" albo aso zaleje Ci swój "oryginalny" i zrobisz gorzej skrzyni niż robisz jeżdżac do pierwszej wymiany na tym samym. Pierwsza wymiana w stroniku to 60k więc nie jakis dramat. Ponadto nie porównywałbym stopnia obciążenia skrzyni przy docieraniu do stopnia obciążenia silnika, silnik zdecydowanie więcej musi znieść niż skrzynia.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oni mają pierścienie dystansowe, ja potrzebuje te plastikowe centrujące ;)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry :hi: Gdzie w Krakowie kupi pierścienie centrujące ?
-
A6 C7 Allroad 3.0 BiTdi nowe koło RS6c7 20"
Gratulacje zakupu. Dla mnie auto kompletne. Patrząc na nową A6 C8 strach myśleć jak będzie allroad wyglądał, bo półka wysoko zawieszona została .
-
Delikatne drgania na jałowych obrotach
Raczej poduchy, podobnie mialem. Wymiana poduch i z bani. Poduchy u mnie obie wylane, błędów brak. Ewentualnie do sprawdzenia poducha skrzyni.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobra furmanka, A8 w longu nie często się trafia zadowolony ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak się odrobie po urlopie. Więc pewnie poczatek marca.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanta, nie cykaj się tylko rób masz dobre DSG więc bez stresu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol, czym w rodzinie jezdziliście jak całe moce zostały zaangażowane ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
-
2.0 120 KM
Nie wprowadzaj człowieka w błąd. z wersji 120KM można bezpiecznie wyciągnąć dokładnie taką samą moc co z 143KM CAGa czyli okolice 180KM. Wszytsko co więcej chcesz to już mniejsze bądź większe modyfikacje mechaniczne. Zaczyna się od turbo z CAHA i okolice 200-210 są w zasięgu , jedyne ryzyko to wytrzymałość sprzęgła (może ślizgać) robiliśmy takich aut kilka do tej pory, jak chcesz to podesle na PW wykresy albo zajrzyj na FB, https://www.facebook.com/digisoftpowered/ Pozdro