Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zdecydowanie pierwsza. Sam je rozważam. Chyba WRC ma takie.
  2. edraven odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Inne marki
    Podoba mi się wątek o Twoim F31, wiadać że dalej tęsknisz do Audi 2 lata poturlasz się i pewnie zmienisz, jak nie szybciej. co do plastików to uwazam że mają dużo gorsze od Audi, nawet porównując do A1 czy A3, coś bardziej jak poziom Alfa Romeo.
  3. Skrzynia to już nie taki wydatek jak kiedyś. Firmy odkryły zestawy naprawcze zamiast wymiany połowy skrzyni a jazda stronikiem rewelacyjna. Chociaż nowe 8 biegowe ZFy też ładnie zmieniają a komfort większy.
  4. Ładna sztuka. Jaki to kolor? Skrzynia robiona już była? S Line zewnętrzny z przodu w przedlifcie to jakaś pomyłka gratulacje i szerokości.
  5. Pocieszyles mnie;) pochwal się. FV czy umowa?
  6. Nie nie chce sprzedać ale widzę że za jakiś czas trzeba będzie auto wciągnąć na firmę.
  7. Myślę że może wystarczyć kasacja błędów. Normalne że radary przestaja dzialac po odpieciu i ponownym włączeniu. Ten system akurat jest wyjątkowo wrażliwy na takie akcje.
  8. Auto Auto perfekt, polecam! Swoją drogą u mnie przebieg podobny a za 3.0tdi w s tronie nikt mi nie da 70k chyba. Może by lift zrobić?
  9. Jaki masz przebieg? spróbuj kilka razy delikatnie przypalić sprzęgło ale z wyczuciem. moze masz zeszkloną powierzchnię tarczy i nie ma juz odpowiedniego tarcia.
  10. Najlepszego dla wszystkich na święta!
  11. Aż zaskakuje że nowe 2.0 i 2.5 w Porsche to boxery a nie tfsi-ki z Vaga chyba że zaraz się okaże że tłoki to wcale nie tak płasko pracują w tych Porsche na dokładkę w cayenne i macanie jest 3.0tdi a nowe Lambo Urus ma mieć 4.0bit... Przypadek? Nie mówiąc o najbrzydszym aucie świata Bentayga z 4.0tdi. Chyba tylko dzisiaj Ferrari zostało co nie robi żadnych akcji z silnikami.
  12. Gratulacje wyboru To auto na spółkę z R8 pokazuje że era wolnossaków jeszcze nie skończyła się Skrzynia pdk w GT3 ma coś wspólnego z Stronikiem w R8?
  13. Ktoś ma ELSE do skody działającą? Potrzebuję jedną wiązkę sprawdzić.
  14. Wypada czarny grill zrobić żeby z resztą dobrze grało. Ładne auto. Ładny kolor. Malina. Jak że spalaniem w manualu? Niezbyt częsty setup
  15. edraven odpowiedział(a) na KERCZI temat w Audi A8/S8
    Kerczi, dobre koło zimowe, ale chyba ciężko czyści sie
  16. edraven odpowiedział(a) na martindrafts temat w 3.0TDI
    Tak ma być. Czujnik różnicy cisnien w tym przypadku ciśnienie spalin porównuje do ciśnienia atmosferycznego.
  17. Nie ma reguły, padnie po sofcie i bez softu. Wszystko zalezy od serwisu auta.
  18. W takim przypadku jak piszesz to raczej stawiałbym że wtryskiwacze mają między soba na tyle duże odchyłki w dawkowaniu że słabe paliwo potrafi to nasilić. Zalej Spulunga
  19. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    B8 2.0Tdi tak ma że poniżej 10 na zewnątrz nie trzyma temperatury . Albo inaczej mówiąc pokazuje faktyczną a nie jak stare 1.9 tdi które na zegarach miały 90 a w kompie 78
  20. Pochwal się coś więcej co tam w bawarce siedzi;) jaki rok, jaki wypas. B8 szkoda strasznie bo fajne auto i jeździło jak trzeba . x drivea raczej nie polubisz. To on sprawia że bawarka nie jedzie przy takiej mocy. Myślę że B8 po sofcie wcignelaby ją;)
  21. rozbiłeś Pan bank Właśnie to mi się podoba w nowych RSach, łącznie z obecnym RS6/RS7 że nie sa to auta tylko dla zakręconych freak'ów tylko dla zwykłych ludzi. Da się tym jeździć na codzień bez wyrzeczeń a co najlepsze z umiarkowanym spalaniem. Pewnie nie uwierzycie ale RS7 MY2015 kuzyna ma średnie spalanie 13,5/100km.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.