Treść opublikowana przez edraven
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki za mojego pierwszego (ale na pewno nie ostatniego) spota i rady! do następnego razu! Fotele rozumiem ogarnięte;)
-
Okresowe wibracje na postoju
Czytałem już wcześniej, ale miałem nadzieje że ktoś może jeszcze inne bardziej optymistyczne pomysły podda;) O ile dobrze rozumiem to jeśli to byłby dwumas to wpada on w rezonans okresowo zależy jak mu się ułoży...i stąd może być efekt niesystematycznych wibracji? Dzięki proszę moderatora o przeniesienie tematu do wątku http://a4-klub.pl/2-0-202/problem-wibracjami-postoju-326540/ Przepraszam za zamieszanie
-
Okresowe wibracje na postoju
Cześć, jestem świezo po zakupie B8 2.0 TDI, niestety dosłownie dzień po zakupie na postoju poczułem i usłyszałem wibracje w samochodzie na zmianę ustające i nawracające po kilku minutach. Klasycznych objawów dwumasu nie odczułem przy zakupie a auto trzy razy oglądałem w różnych odstępach czasu i ani razu nic takiego się nie pojawiło. Było w serwisie i to samo. A teraz taki kwiatek... Macie jakies propozycje? Dzieki za pomoc!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Postaram się zaglądnąć we wtorek. Do zobaczenia!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej wszystkim, czy spoty wtorkowe są zawsze? Może czas się wybrać
-
[a4 b5] a4 1.9 tdi 115 kuni
Kupiłeś auto używane 14 letnie i od tego warto zacząć. Wskazania na zegarach to przypadłość audic z tych lat, uwalony procek, naprawa ok 3-4 stówy jeśli to to. Kontrolka airbag to może być typowa usterka obluzowanej wtyczki, więc trzeba sprawdzić połączenia. Co do szpachli na drzwiach no to sorry, widziały gały co brały, ale jeśli ne ma innych miejsc na konstrukcji auta które mają szpachle to można to olać. Roboty moim zdaniem na 1500 pln. Chyba nie tak dużo? Ważne że silnik spoko bo koszty tam rosną lawinowo. Nie wiem skąd u Ciebie taki pesymizm?
-
Prośba o ocenę wykresu ,po korekcie?
Powiedz mi po co Ci w ogóle takie kreski na 200PS? Kreskami się jeździ czy autem?! Pojedziesz na 3 różne hamownie i rozrzut wyników będziesz miał 5 % i tu możesz mieć swoje 10PS mniej lub więcej. Poza tym na obcej hamowni (jesli to była obca) goście mogli Ci celowo wykres wyrezać na słabszy żeby niby wyszło że u gorszego tunera robiłeś a oni moga Ci zrobić ładniej. Gregor ma racje że to dobry wynik, tyle z tego motoru z serii sie dostaje nie chcąc katowac motoru. Wiem że K03S ma potencjał na >200 PS, ale nie na tym setupie bo to nie turbo trzyma moc w tym wypadku .
-
Czy auto ma chipa i czy logi są ok?
Jeżeli chcesz się bawić to kup sobie już nowy sterownik na podmianę. Do podpinania EDC15 na stole potrzebujesz przejściówki ze złącza OBD na gniazdo sterownika albo znać pinologie interfejsu i sterownika. Wygląda to dokładnie jak złącze które wpinasz do sterownika tyle że zakończone wtyczką która podpinasz do interfejsu. dodatkowo trzeba zasilić sterownik .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Krzysiek, Małopolska, Kraków, A3 8L fan marki Audi miejmy nadzieje przyszły właściciel A4. Witam serdecznie klubowiczów. Pozdrawiam