Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. Dzieki za mojego pierwszego (ale na pewno nie ostatniego) spota i rady! do następnego razu! Fotele rozumiem ogarnięte;)
  2. edraven odpowiedział(a) na edraven temat w 2.0TDI
    Czytałem już wcześniej, ale miałem nadzieje że ktoś może jeszcze inne bardziej optymistyczne pomysły podda;) O ile dobrze rozumiem to jeśli to byłby dwumas to wpada on w rezonans okresowo zależy jak mu się ułoży...i stąd może być efekt niesystematycznych wibracji? Dzięki proszę moderatora o przeniesienie tematu do wątku http://a4-klub.pl/2-0-202/problem-wibracjami-postoju-326540/ Przepraszam za zamieszanie
  3. edraven opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Cześć, jestem świezo po zakupie B8 2.0 TDI, niestety dosłownie dzień po zakupie na postoju poczułem i usłyszałem wibracje w samochodzie na zmianę ustające i nawracające po kilku minutach. Klasycznych objawów dwumasu nie odczułem przy zakupie a auto trzy razy oglądałem w różnych odstępach czasu i ani razu nic takiego się nie pojawiło. Było w serwisie i to samo. A teraz taki kwiatek... Macie jakies propozycje? Dzieki za pomoc!
  4. Postaram się zaglądnąć we wtorek. Do zobaczenia!
  5. Hej wszystkim, czy spoty wtorkowe są zawsze? Może czas się wybrać
  6. Kupiłeś auto używane 14 letnie i od tego warto zacząć. Wskazania na zegarach to przypadłość audic z tych lat, uwalony procek, naprawa ok 3-4 stówy jeśli to to. Kontrolka airbag to może być typowa usterka obluzowanej wtyczki, więc trzeba sprawdzić połączenia. Co do szpachli na drzwiach no to sorry, widziały gały co brały, ale jeśli ne ma innych miejsc na konstrukcji auta które mają szpachle to można to olać. Roboty moim zdaniem na 1500 pln. Chyba nie tak dużo? Ważne że silnik spoko bo koszty tam rosną lawinowo. Nie wiem skąd u Ciebie taki pesymizm?
  7. Powiedz mi po co Ci w ogóle takie kreski na 200PS? Kreskami się jeździ czy autem?! Pojedziesz na 3 różne hamownie i rozrzut wyników będziesz miał 5 % i tu możesz mieć swoje 10PS mniej lub więcej. Poza tym na obcej hamowni (jesli to była obca) goście mogli Ci celowo wykres wyrezać na słabszy żeby niby wyszło że u gorszego tunera robiłeś a oni moga Ci zrobić ładniej. Gregor ma racje że to dobry wynik, tyle z tego motoru z serii sie dostaje nie chcąc katowac motoru. Wiem że K03S ma potencjał na >200 PS, ale nie na tym setupie bo to nie turbo trzyma moc w tym wypadku .
  8. Jeżeli chcesz się bawić to kup sobie już nowy sterownik na podmianę. Do podpinania EDC15 na stole potrzebujesz przejściówki ze złącza OBD na gniazdo sterownika albo znać pinologie interfejsu i sterownika. Wygląda to dokładnie jak złącze które wpinasz do sterownika tyle że zakończone wtyczką która podpinasz do interfejsu. dodatkowo trzeba zasilić sterownik .
  9. Krzysiek, Małopolska, Kraków, A3 8L fan marki Audi miejmy nadzieje przyszły właściciel A4. Witam serdecznie klubowiczów. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.