Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakie wyposażenie...toż to bieda jak ..uj
  2. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tarcze wystarczy. Strasznie wkur€&@#ce są takie z mph.
  3. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No i zegary i radio.
  4. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sprawdzić błędy. Nie sądzę żeby skasował Crash datę w aucie na.handel.
  5. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Fotele. Eko skóra jest nie do jazdy , ogólnie dramat.
  6. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zwróćcie.uwagę na.to ze auta ze stanów bardzo rzadko mają wywalone jaśki. Wg innych norm mają odpalić więc pewnie kierownikowi odpalił ale pewnie wymienił bo koszt żaden a.auto inaczej prezentuje się.
  7. Tunelu nie trzeba tylko panel z przyciskami. No i od dołu. Rozwazylbym najpierw przeróbkę, jak się nie uda to wybierak zmienić.
  8. Graty nowego wozidla. Motor pełen sztos!! Co do gałeczki zabawy jest trochę. Albo wymiana wybieraka albo przeróbka obecnego zeby oczko w wybieraku było skierowane w wlasciwym kierunku czyli obrócenie końcówki wybieraka o 90stopni.
  9. U nas w PL reklamówki luźno po autostradzie nie latają ale wiem co ciebie może denerwować. Powinna być opcja działania z samego CCS bez ACC wyłączana z MMi. Bardzo zdziwiło mnie że radar nie wykrył sarny stojącej na drodze jak słup. Z tego co wiem to możesz wylosować ACC o zakodować jako CCS .jakiś tam błąd ostanie się ale działać powinno.
  10. Będę za ok 2 tygodnie. Z chęcią mały spot zrobimy.
  11. Lakiernik będzie we wrześniu bo nie dam rady teraz na tak długo auta odstawić. ACC wyszło mnie tyle co graty i zdjęcie CP czyli +/- 1600 PLN . Mam manetki pod ACC poliftowe do opylenia razem z czujnikiem kąta skrętu . U mnie nie siadły bo były z Kostal a potrzebowałem Valeo.
  12. ACC available Polecam mod wszystkim niezdecydowanym . Ale tylko ma sens przy automacie.
  13. edraven odpowiedział(a) na Audix123 temat w Audi A4 B8
    podejdą z Avanta ale nie podejda z A5. A5 ma 4 miejsca i inne wyprofilowanie kanapy tylnej.
  14. edraven odpowiedział(a) na djzak temat w Audi A4 B6/B7
    u nas tak się mówi na smród Jak wstawisz downpipe głośniej nie będzie jak zostawisz puche to będzie dzwonić, ale nie tragicznie.
  15. edraven odpowiedział(a) na djzak temat w Audi A4 B6/B7
    Niczemu nie zaszkodzi poza tym że będzie waliło mocniej. Wstawisz w miejsce puchy downpipe i będzie miodzio.
  16. dobry wóz! Kurę na masce tylko zakleić, lać paliwo i jeździć
  17. a czemu chcesz zmienić ACC na zwykły? Tak, musisz cofnąć wszystkie kodowania , zmienić manetki a jak nie zmieniasz to powinny manetki ACC chodzic jak zwykły CCS jeżeli wykodujesz go.
  18. Kerczi , graty X6. Kosa wozidło.
  19. Jaki lans...Lancerem w serii?
  20. Bo nie lubie takich niedokończonych projektów. Coś jast a nie działa. A nie chce montować lane'a w przyszłości.
  21. Wygląda że zagadka rozwiązana. Najprostszym rozwiązaniem niegenerujacym ryzyka jest zakup manetek 8K0xxxxxx z obsługą ACC i zastosowanie taśmy 8K0953568G . Niestety u mnie manetek poliftowych nie będzie bo one w wersji z ACC nie występowały bez lane assista. Producentem manetek z samą obsługa ACC jest Kostal i ich numery zaczynają się od 8R0 ale taśmy z producentem Valeo oczywiście nie są wymienne. Dlatego chcąc manetki lift musisz kupić je z Kostal mój przykład pokazuje że taśma może się gryźć z autem. dzieki za pomoc Paudib8 i Miodzio pozostaje zdjęcie ochrony bo tylko od niej został błąd. W wolnej chwili wrzucę kodowania i spis sterowników.
  22. ile teraz kosztuje u Bełta zdjęcie ochrony komponentu?
  23. i masz zeznanie składać do urzędu marszałkowskiego ? albo wojewódzkiego
  24. To pracuj nad tym kontaktem, bo bez niego cała reszta kontaktów to c..j
  25. A jest jeszcze miejsce w którym nie trzeba sie na Kercziego powoływać ? PS.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.