Treść opublikowana przez edraven
-
B8 TrOOOOp
Jakie wyposażenie...toż to bieda jak ..uj
-
B8 TrOOOOp
Tarcze wystarczy. Strasznie wkur€&@#ce są takie z mph.
-
B8 TrOOOOp
No i zegary i radio.
-
B8 TrOOOOp
Sprawdzić błędy. Nie sądzę żeby skasował Crash datę w aucie na.handel.
-
B8 TrOOOOp
Fotele. Eko skóra jest nie do jazdy , ogólnie dramat.
-
B8 TrOOOOp
Zwróćcie.uwagę na.to ze auta ze stanów bardzo rzadko mają wywalone jaśki. Wg innych norm mają odpalić więc pewnie kierownikowi odpalił ale pewnie wymienił bo koszt żaden a.auto inaczej prezentuje się.
-
AUDI S5 8T SPORTBACK 3.0TFSI 333KM S-TRONIC
Tunelu nie trzeba tylko panel z przyciskami. No i od dołu. Rozwazylbym najpierw przeróbkę, jak się nie uda to wybierak zmienić.
-
AUDI S5 8T SPORTBACK 3.0TFSI 333KM S-TRONIC
Graty nowego wozidla. Motor pełen sztos!! Co do gałeczki zabawy jest trochę. Albo wymiana wybieraka albo przeróbka obecnego zeby oczko w wybieraku było skierowane w wlasciwym kierunku czyli obrócenie końcówki wybieraka o 90stopni.
-
Audi A5 8T Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey
U nas w PL reklamówki luźno po autostradzie nie latają ale wiem co ciebie może denerwować. Powinna być opcja działania z samego CCS bez ACC wyłączana z MMi. Bardzo zdziwiło mnie że radar nie wykrył sarny stojącej na drodze jak słup. Z tego co wiem to możesz wylosować ACC o zakodować jako CCS .jakiś tam błąd ostanie się ale działać powinno.
-
Audi A5 8T Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey
Będę za ok 2 tygodnie. Z chęcią mały spot zrobimy.
-
Audi A5 8T Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey
Lakiernik będzie we wrześniu bo nie dam rady teraz na tak długo auta odstawić. ACC wyszło mnie tyle co graty i zdjęcie CP czyli +/- 1600 PLN . Mam manetki pod ACC poliftowe do opylenia razem z czujnikiem kąta skrętu . U mnie nie siadły bo były z Kostal a potrzebowałem Valeo.
-
Audi A5 8T Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey
-
Fotele z A5 do A4 B8
podejdą z Avanta ale nie podejda z A5. A5 ma 4 miejsca i inne wyprofilowanie kanapy tylnej.
-
dpf kat 3.0 tdi bkn
u nas tak się mówi na smród Jak wstawisz downpipe głośniej nie będzie jak zostawisz puche to będzie dzwonić, ale nie tragicznie.
-
dpf kat 3.0 tdi bkn
Niczemu nie zaszkodzi poza tym że będzie waliło mocniej. Wstawisz w miejsce puchy downpipe i będzie miodzio.
-
Skoda Kodiaq 2.0 TSI STYLE TATOWÓZ cz.3
dobry wóz! Kurę na masce tylko zakleić, lać paliwo i jeździć
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
a czemu chcesz zmienić ACC na zwykły? Tak, musisz cofnąć wszystkie kodowania , zmienić manetki a jak nie zmieniasz to powinny manetki ACC chodzic jak zwykły CCS jeżeli wykodujesz go.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi , graty X6. Kosa wozidło.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jaki lans...Lancerem w serii?
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Bo nie lubie takich niedokończonych projektów. Coś jast a nie działa. A nie chce montować lane'a w przyszłości.
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Wygląda że zagadka rozwiązana. Najprostszym rozwiązaniem niegenerujacym ryzyka jest zakup manetek 8K0xxxxxx z obsługą ACC i zastosowanie taśmy 8K0953568G . Niestety u mnie manetek poliftowych nie będzie bo one w wersji z ACC nie występowały bez lane assista. Producentem manetek z samą obsługa ACC jest Kostal i ich numery zaczynają się od 8R0 ale taśmy z producentem Valeo oczywiście nie są wymienne. Dlatego chcąc manetki lift musisz kupić je z Kostal mój przykład pokazuje że taśma może się gryźć z autem. dzieki za pomoc Paudib8 i Miodzio pozostaje zdjęcie ochrony bo tylko od niej został błąd. W wolnej chwili wrzucę kodowania i spis sterowników.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ile teraz kosztuje u Bełta zdjęcie ochrony komponentu?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i masz zeznanie składać do urzędu marszałkowskiego ? albo wojewódzkiego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To pracuj nad tym kontaktem, bo bez niego cała reszta kontaktów to c..j
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A jest jeszcze miejsce w którym nie trzeba sie na Kercziego powoływać ? PS.