Treść opublikowana przez edraven
-
B8 TrOOOOp
widzieli? Ktoś wyzwanie podejmie? ;)
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Życzę cierpliwości przy wymianie przycisków ułamane ząbki na bank, oby tylko po jednym z czterech Może ktoś się skusi na taka gałę ? :>- Audi A5 8T SPORTBACK LIFT 3.0TDI
Wygląd kot! Gratulacje zakupu i bezawaryjności zycze- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ino muzyka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ogarneliscie te lampy?- sprzeglo czy skrzynia poszla
To sprawdz czy półoś gdzies się nie ukręciła albo wieloklin obrobił w skrzyni albo półosi.- Niebieskie A4 Avant B8 lift S-line
Pierwsze Audi i od razu zacny wypasik ! Pogratulować- B8 TrOOOOp
Zbiornika nie musisz zmieniać, trzeba dołozyć pompkę tylko z tego co kojarzę.- A4 B8 Avant Lift Quattro - Cz II -215PS 460Nm By Dynosoft
Powiesz w końcu ile wyceniasz? Kumpel rozgląda się i chce mu temat zarzucić. Z innej beczki nie masz lustra pod hba czarnego? Szukam, ale ceny chore.- 2.0 TDI CAHA-termostat diagnoza
te samochody tak mają. Nie ty pierwszy doktoryzujesz sie nad termostatem w 2.0tdi CR- A4 B8 Avant Lift Quattro - Cz II -215PS 460Nm By Dynosoft
gibons, powiedz chociaz jaka cena bo tak łyso- Nowicjusz - wątek powitalny
siema! Powodzenia w zgłębianiu morza informacji- sprzeglo czy skrzynia poszla
Raczej komplet. Trzeba rozkecić i będziesz wiedział.- sprzeglo czy skrzynia poszla
Sprzęgło- Witam czy są promocje dla członków forum na czipowanie silników
Niestety outsourcing to norma i nie ma w tym nic dziwnego. Przyjeżdża jakiś totalny wynalazek jak ostatnio Cadillac Escalade na wyłączenie zmiennych faz na sterowniku Delco...kto się tego podejmie na żywca? Jak się ma człowiek nauczyć czegokolwiek? Na czym próbować? a są ludzie którzy to robią i robili wiele razy. Czasem nie ma co wyważać otwartych drzwi.- oswietlenie na nogi
Da się włączyć w ukrytym zielonym menu albo kodując VCDSem. Pojawi się dodatkowa opcja w MMI Ambient light.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bawarie Boski za ile pogoniłeś? Tylko jak masz kłamać to nie pisz nic- A6 C7 3.0TDi | Quattro | 20" | wydech aktywny
Jest Kosa Gratulacje skrzynia pracuje ładnie, żadnych dziwnych redukcji, szarpania?- AVANT CCWA + STRONIC PRZYSPIESZENIE
Nie znam zadnego 3.0TDI CCWA na stockowym sofcie które fabryczne przyśpieszenie osiąga (nawet z LC) więc nie masz czym się przejmować. Ciesz się że masz taką ładną serię. Jaki masz przebieg z ciekawości? Jak masz VCDSa to możesz sprawdzić zapełnienie filtra tzw. Oil Ash.- Duże spalanie.
Po sprawdzeniu błędów trzeba na poczatek sprawdzić VCDSem czy czujnik temperatury jest OK, następnie termostat. Jeżeli oba wykluczysz to przepływomierz i przepustnica. Jezeli nie masz VCDSa albo czegoś podobnego to zostaje Ci jedynie wizyta w zakładzie. Tak, niedogrzewający się silnik będzie wpływał na duże spalanie.- B8 TrOOOOp
Zaraz , czy dobrze kumam że fotele z elektryka mają z automatu moduł pamięci? No raczej nie.... Mam elektrykę ale bez pamięci. Więc jakoś te prądy dochodzą bez modułu . A modułu pod fotelem nie mam.- trzesienie przy rozruchu
crash sensor będzie od klemy, tak jak napinacze pirotechniczne pasów też dają crash sensor.- trzesienie przy rozruchu
Był problem z akumulatorem , auto rzuciło palnie. stawiam że na mrozie mogło sciąć się paliwo w baku i w filtrze i stąd problem ze zbyt niskim ciśnieniem paliwa. Zalać dobrej ropy , wymienić świece (wszystkie) , skasować błędy i jeździć.- B8 TrOOOOp
Od A8. Et37, 9j. Ogólnie od A8 by dużo siadło kółek. - B8 TrOOOOp