Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. A czemu się uszkodziła ? Masz podejrzenia ?
  2. Mogła ktoras świeca padnac , ale mogą też być elektrycznie sprawne a nie grzać cała o objętością i efekt będzie taki sam jak od świecy który w ogóle nie grzeje. Stąd zwykle wymienia się komplet by nie było takich efektów.
  3. Nic się nie stanie jak będziesz mierzył na zapłonie. Przewieź gdzieś auto bo ciężko Ci będzie na zewnątrz cokolwiek sprawdzić w instalacji, a moim zdaniem trzeba szukać problemu gdzies w przerwanym obwodzie.
  4. Fajnie, ale to tak jakby drewno sobie hydrografiką zrobić.
  5. edraven odpowiedział(a) na BiloneG temat w 1.8T
    Obrzygane , ale nie na 2.5l /10000km :/ Poza tym znakowałbys teren mocno przy takich ubytkach. chyba że znakujesz?
  6. Ale te dekory to masz kozackie
  7. a czy sprawdzałeś miernikiem pod sterownikiem silnika te bezpieczniki czy tylko wzrokowo? miernik zawsze Ci powie czy masz przepływ prądu, czy gdzieś obwód nie jest przerwany. Wszystko na zapłonie sprawdzaj. Sterownik hamulca to będzie taka mała skrzyneczka (10x14cm) leżąca zaraz przed zaciskami bezpieczników. Musi tam być. A nad sterownikiem hamulca będzie moduł komfortu.
  8. Z prawej strony w bagażniku sprawdz wszystkie bezpieczniki, bo jak czytam to masz problem z oświetleniem z tyłu, a za nie odpowiada moduł komfortu w bagażniku (pionowo przykrecony w bagazniku z prawej strony po zdjęciu boczka) Sprawdz czy wszystkie połączenie przy module są na miejscu., czy kable całe. Aku rzeczywiście do ładowania bo powinien mieć 1.5V więcej, ale przy 11.5 powinien zakręcić przynajmniej .
  9. A dodatkowo włącz zapłon i przyłóż do kazdego z bezpieczników (tych pod maską) miernik i sprawdz czy podaje napięcie. Jak krtórys nie podaje to daj znać który . Jezlei nie parkujesz w garazu tylko pod chmurką to może kuna?
  10. a miałes może jakiś soft w aucie robiony? Sterownik otwierany był? Przekaźniki można sprawdzić w tej skrzynce. Sprawdz jeszcze bezpieczniki w bocznej skrzynce. coś było ostatnio rezane w aucie?
  11. Pierwsze co to zdejmij pokrywe sterownika silnika (pod wlewem płynu do spryskiwaczy) i sprawdz wszystkie bezpieczniki. Tam, jest ich kilka które daja taki efekt jak się przepalą. Jeżeli auto nawet nie kręci to stawiam na to.
  12. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, szukam lustra pod HBA czarnego 8K0857511D,E,F Ktoś coś?
  13. Kupując ten motor musisz kupić go z sterownikiem i wiązką , bo tez się różnią. Nie wiem jak z wymianą gołego słupka,ale podejrzewam że też są różnice.
  14. Facet, po co pytasz o zdanie jak jesteś praktycznie w 100% przekonany do swojej decyzji. SWAP to nie tylko motor, ale ożenienie ze sobą starej budy z nowym silnikiem. Niestety CGLC i CAGA mają tyle samo wspolnego ze soba co je różni. Masa pierdół do ogarnięcia w osprzęcie. Na swapie nie jeden już sie srogo przejechał w kosztach ukrytych których żaden mechanik nie wyliczy ci od ręki a później zabijają cały biznes.
  15. edraven odpowiedział(a) na edraven temat w 3.0TDI
    Silnik po odpaleniu pracuje od razu równo, dlatego specjalnie się tym nie przejmuje. Czasem dłużej zakręci naawet na ciepłym, ale podobno to kwestia pompki paliwa. Jedynie co mnie zastanowiło to sposób grzania inny niż w 2.0TDI gdzie widac było nawet przy -5 że musi sobie chwile odczekać zanim zacznie kręcić a tutaj tego nie ma.
  16. Siema i znowu do nowego bede się pół roku przyzwyczajał
  17. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja jeszcze nie przyzwyczaiłem się do zmian sprzed dwóch lat a tu znowu rewolucja
  18. wierzycie że lustro z numerami 8K0 xxxxxxx nie pasowałoby do B8 ?
  19. Też go w ETCE nie widziałem w B8, ale co ono może mieć innego niz lustra z B8?
  20. Panowie , czy to lustro obsłuzy HBA ? Nie ma go na liscie na początku posta, ale wygląda że ma wszystko co trzeba i jest z przedlifta. 8k0857511f
  21. Bardziej miałem na mysli wersje jaką ma Snajper. Takiej nie znajdziesz poniżej 200k. Zapytaj go ile dał za swoją albo ile była warta jak miała 3 lata? RS6 nowe też da się kupić poniżej 500k, ale co to będzie za RS
  22. Problem w tym że nowe B9 a 3 letnie S7 w tej samej kasie chodzi , a kupno nowego S7 na takim wypasie to inna bajka finansowa.
  23. Nowy akumulator przecież był naładowany więc prąd daje. Nie kodowany Aku robi problemy ale później. Może bendiks w rozruszniku zablokowany? Spróbuj pozyczyc prądu na starym Aku i zobaczysz. Jak stary kręcił to niepotrzebnie zmieniales go.
  24. edraven odpowiedział(a) na edraven temat w 3.0TDI
    Sprawdziłem temperatury, wszystkie zgadzają się z rzeczywistymi. Dalej na zimnym rozrusznik kręci od razu po włożeniu kluczyka. Przy ujemnych temperaturach powinien po włożeniu odczekać od 1 sekundy do kilku zanim zacznie kręcić grzejac wtedy świecami , a tego widać nie robi. Chociaż spiralke zapala.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.