Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. Ale kolega napisał że nie ma TPMS więc nie wywaliło mu tego błędu. A ikonka TPMS inaczej wygląda.
  2. Bardziej stawiam że czujnik ABS dał do zrozumienia że coś mu nie bangla bo lewa strona robi więcej obrotów koła od prawej albo odwrotnie
  3. może gałkę do autoamatu tą ładną? albo dekory, a może coś jeszcze. Zostały Ci jakies graty z rezania? może coś akurat by mnie zainteresowało.
  4. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A czy ten soft K0098 zmienia funkcjonalność DABa ? Pewnie nie Z innej beczki pytanie, ktoś kiedyś na forum robił moda na dołożenie przycisków pamięci do foteli elektrycznych. Podrzuci ktoś linka ?
  5. A poszła juz do nowgo włąściciela ? Jesli nie to można zrobić małego deala na zamianę pewnych gratów
  6. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bardziej myśle o flashowaniu sterownika. Auto z polskiego salonu, konfigurowane na zamówienie a Ci wciskają klientowi samochód z DABem który nie działa w PL i Tunerem TV który tez nie działa w PL.
  7. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli zwykły DAB u nas nie zabangla w ogóle? Da się go jakoś przekodować?
  8. bardzo ładne logi Ale mam obawy czy ten parametr podają w blokach pomiarowych po 2010r
  9. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    OK, ale czy zwykły DAB u nas działa? Mam to coś w aucie już zamontowane i nie idzie ogarnąć .
  10. Przepraszam, że się wtrącam, ale to chyba jest Gromady Grudziądz... Teee, Miodek jeden już jest na forum, drugiego nie trzeba
  11. No to ja robiłem parę lat wstecz, nie wiedziałem że się posypalo Ale z drugiej strony dymac z wymianą oleju godzinę ... Słaba perspektywa
  12. Możesz jechać z olejem do sentysza na gromady grudziac , koło mnie
  13. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wywali ci CP ORAZ BŁEDY Chyba ze bedzie identyko zakodowane A JAKIE MASZ NUMERY ? bo nie wszystkie chodza u nas u mnie 14 stacji śmiga Sprawdzone 4F0 035061D ktos cos wie?
  14. Bo tez jestem z Mielca, tylko mieszkam w Krakowie teraz. Może mały spocik kiedys w RMI ? skrzynia jest super jak chodzi o pracę , trwałość wszyscy znają. Nie można niestety mówić że ludzie nie umieją się z nimi obchodzić bo Tipami nawet jak jeździ rzeźnik nic takiego się nie dzieje przy 100k przebiegu. Tak można usprawiedliwiać każdą awarię w samochodzie, np cieknące amortyzatory po 100k, można usprawiedliwić tym że kierowca po dziurach za bardzo jeździ BTW, Domek92. Nie masz MMI 3G+ Dekory były ori czy dokładałes? 3.0 204KM nie ma czasem ośki zamiast 4WD? Jeżeli tak to zapomnij tym aucie, szkoda lać paliwa w 3.0 bez Q
  15. Manual z CCWA to biały kruk A po lifcie to już w ogóle nie do ogarnięcia. domek92. jesteś z Mielca? Pytanie do posiadaczy A5, czy u was tapicerka drzwi trzeszczy ?
  16. Założe Ale najpierw trzeba ogarnąć sprzedaz poprzedniej, przygotowac nową do godnej prezentacji
  17. Mistrzuniu, sprawdz parametry które nazywają się ZQC o tym pisałem.
  18. Pisz lepiej jaki wypas. Gratulacje zakupu. Ja od tygodnia jestem póki co szczęśliwym posiadaczem takiej .
  19. Spoko, po co drążyć jak auto juz ktoś inny kupił
  20. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A czemu miałbyś to robić? Wszystko w normie
  21. Zmienie jak A4 znajdzie nowego właściciela
  22. A5 sportback Sorry, ale albo ja jestem ułomny albo ty. Ciezko inaczej zrozumieć Twoje słowa... "Btw, zawsze mnie smiesza te teksty mirkow handlarzy auto od handlarza zawsze jest po zrobionym dopiero co grubym serwisie bo przeciez to normalka, ze najpierw sie zawozi auto do naprawy i wymiany totalnie wszystkiego tak aby kupujacy nawet mial swiezutki olej, filtry i rozrzad "
  23. Tylko że Przemek to nie handlarz. Ludzie na pewnym poziomie zwyczajnie robią serwis nie patrząc na to że za miesiąc auto idzie na sell. Ma być zrobiony i tyle. Co byś powiedział na to że kupiłem teraz auto które miało zrobiony remont skrzyni w sierpniu a w październiku serwis w ASO a w listopadzie zostało wystawione? Słowo klucz ? FIRMA, faktura VAT, koszty itd.
  24. Jeżeli tak, to bluźnisz Radziu i to mocno.
  25. OdpadaBtw, zawsze mnie smiesza te teksty mirkow handlarzy auto od handlarza zawsze jest po zrobionym dopiero co grubym serwisie bo przeciez to normalka, ze najpierw sie zawozi auto do naprawy i wymiany totalnie wszystkiego tak aby kupujacy nawet mial swiezutki olej, filtry i rozrzad Widziałeś auto??? To dziób w kubeł!!! Auto jest mojego przyjaciela...prywatne, jeździ nim od 3lat po Krakowie, dopiero co robił duży serwis bo miał jeszcze nim jeździć jakieś dwa lata ale trafiła się fajna opcja F10 wiec zmienia... Btw widziałem już Twoje ogłoszenia jak sprzedawałeś auto...Mirku !!! Przemek Bete sprzedaje?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.