Treść opublikowana przez edraven
-
Kontorlka koło zębate z wykrzyknikiem
Ale kolega napisał że nie ma TPMS więc nie wywaliło mu tego błędu. A ikonka TPMS inaczej wygląda.
-
Kontorlka koło zębate z wykrzyknikiem
Bardziej stawiam że czujnik ABS dał do zrozumienia że coś mu nie bangla bo lewa strona robi więcej obrotów koła od prawej albo odwrotnie
-
Audi A5 8T 3.0 TDI SPORTBACK
może gałkę do autoamatu tą ładną? albo dekory, a może coś jeszcze. Zostały Ci jakies graty z rezania? może coś akurat by mnie zainteresowało.
-
B8 TrOOOOp
A czy ten soft K0098 zmienia funkcjonalność DABa ? Pewnie nie Z innej beczki pytanie, ktoś kiedyś na forum robił moda na dołożenie przycisków pamięci do foteli elektrycznych. Podrzuci ktoś linka ?
-
Audi A5 8T 3.0 TDI SPORTBACK
A poszła juz do nowgo włąściciela ? Jesli nie to można zrobić małego deala na zamianę pewnych gratów
-
B8 TrOOOOp
Bardziej myśle o flashowaniu sterownika. Auto z polskiego salonu, konfigurowane na zamówienie a Ci wciskają klientowi samochód z DABem który nie działa w PL i Tunerem TV który tez nie działa w PL.
-
B8 TrOOOOp
Czyli zwykły DAB u nas nie zabangla w ogóle? Da się go jakoś przekodować?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
bardzo ładne logi Ale mam obawy czy ten parametr podają w blokach pomiarowych po 2010r
-
B8 TrOOOOp
OK, ale czy zwykły DAB u nas działa? Mam to coś w aucie już zamontowane i nie idzie ogarnąć .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przepraszam, że się wtrącam, ale to chyba jest Gromady Grudziądz... Teee, Miodek jeden już jest na forum, drugiego nie trzeba
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to ja robiłem parę lat wstecz, nie wiedziałem że się posypalo Ale z drugiej strony dymac z wymianą oleju godzinę ... Słaba perspektywa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Możesz jechać z olejem do sentysza na gromady grudziac , koło mnie
-
B8 TrOOOOp
wywali ci CP ORAZ BŁEDY Chyba ze bedzie identyko zakodowane A JAKIE MASZ NUMERY ? bo nie wszystkie chodza u nas u mnie 14 stacji śmiga Sprawdzone 4F0 035061D ktos cos wie?
-
Audi A5 8T 3.0 TDI SPORTBACK
Bo tez jestem z Mielca, tylko mieszkam w Krakowie teraz. Może mały spocik kiedys w RMI ? skrzynia jest super jak chodzi o pracę , trwałość wszyscy znają. Nie można niestety mówić że ludzie nie umieją się z nimi obchodzić bo Tipami nawet jak jeździ rzeźnik nic takiego się nie dzieje przy 100k przebiegu. Tak można usprawiedliwiać każdą awarię w samochodzie, np cieknące amortyzatory po 100k, można usprawiedliwić tym że kierowca po dziurach za bardzo jeździ BTW, Domek92. Nie masz MMI 3G+ Dekory były ori czy dokładałes? 3.0 204KM nie ma czasem ośki zamiast 4WD? Jeżeli tak to zapomnij tym aucie, szkoda lać paliwa w 3.0 bez Q
-
Audi A5 8T 3.0 TDI SPORTBACK
Manual z CCWA to biały kruk A po lifcie to już w ogóle nie do ogarnięcia. domek92. jesteś z Mielca? Pytanie do posiadaczy A5, czy u was tapicerka drzwi trzeszczy ?
-
Audi A5 8T 3.0 TDI SPORTBACK
Założe Ale najpierw trzeba ogarnąć sprzedaz poprzedniej, przygotowac nową do godnej prezentacji
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Mistrzuniu, sprawdz parametry które nazywają się ZQC o tym pisałem.
-
Audi A5 8T 3.0 TDI SPORTBACK
Pisz lepiej jaki wypas. Gratulacje zakupu. Ja od tygodnia jestem póki co szczęśliwym posiadaczem takiej .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spoko, po co drążyć jak auto juz ktoś inny kupił
-
B8 TrOOOOp
A czemu miałbyś to robić? Wszystko w normie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zmienie jak A4 znajdzie nowego właściciela
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A5 sportback Sorry, ale albo ja jestem ułomny albo ty. Ciezko inaczej zrozumieć Twoje słowa... "Btw, zawsze mnie smiesza te teksty mirkow handlarzy auto od handlarza zawsze jest po zrobionym dopiero co grubym serwisie bo przeciez to normalka, ze najpierw sie zawozi auto do naprawy i wymiany totalnie wszystkiego tak aby kupujacy nawet mial swiezutki olej, filtry i rozrzad "
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko że Przemek to nie handlarz. Ludzie na pewnym poziomie zwyczajnie robią serwis nie patrząc na to że za miesiąc auto idzie na sell. Ma być zrobiony i tyle. Co byś powiedział na to że kupiłem teraz auto które miało zrobiony remont skrzyni w sierpniu a w październiku serwis w ASO a w listopadzie zostało wystawione? Słowo klucz ? FIRMA, faktura VAT, koszty itd.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeżeli tak, to bluźnisz Radziu i to mocno.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
OdpadaBtw, zawsze mnie smiesza te teksty mirkow handlarzy auto od handlarza zawsze jest po zrobionym dopiero co grubym serwisie bo przeciez to normalka, ze najpierw sie zawozi auto do naprawy i wymiany totalnie wszystkiego tak aby kupujacy nawet mial swiezutki olej, filtry i rozrzad Widziałeś auto??? To dziób w kubeł!!! Auto jest mojego przyjaciela...prywatne, jeździ nim od 3lat po Krakowie, dopiero co robił duży serwis bo miał jeszcze nim jeździć jakieś dwa lata ale trafiła się fajna opcja F10 wiec zmienia... Btw widziałem już Twoje ogłoszenia jak sprzedawałeś auto...Mirku !!! Przemek Bete sprzedaje?