Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam zasade że nie wymieniam działających elementów. bo nowe nie znaczy że będą działać a nie szukać daleko wymieniłem termostat w A3 na oryginał który nie działał. To będą wymieniać "gwarancyjnie" jak tak to A dwumasa sie nie tłucze ;? )
  2. Miodek, ściąganie auta z ukrainy nie jest dobrym pomysłem A tak serio nie masz możliwości zlecenia przelewu w PLN na konto odbiorcy. Kiedys w Mbanku taki przelew zrobiłem poza UE.
  3. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam zasade że nie wymieniam działających elementów. bo nowe nie znaczy że będą działać a nie szukać daleko wymieniłem termostat w A3 na oryginał który nie działał.
  4. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A dzieje się cos z nim?
  5. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zimno sie zrobiło i niedogrzewa silnika na krótkich dystansach? jeżeli tak to olej bo ten typ tak ma :/
  6. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sprawdź wszystkie osłony aluminiowe wokół wydechu przy okazji bo one tez tak mogą dzwonic a mocowania tych osłon wołaja o pomste do nieba.
  7. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A rezałeś coś w tej okolicy?
  8. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeżeli polujesz na quattro i zależy ci na nim to przedlifta wyrwiesz za 60k, na polifta niezbędne minimum to 70k za słaby wypas. Osobiście nie kupiłbym drugi raz ośki, bo B8 mają taki rozkład masy i przełozenia skrzyni że przyspieszanie przy niutonie na poziomie 400 nie jest efektywne, koło kręci jak szalone. 3.0TDI jeździ super, ale ciężko będzie znaleźć pewną sztukę która nie będzie skarbonką w budżecie do 60k nawet z roczników 2010-2012.
  9. Mało cmentarzy? Wszystkie już obleciałeś?
  10. Na cmentarze a nie po galeriach sie uganiać...
  11. nagar pojawia się na wydechu jak masz dużo nalatane i filtr już nie wyrabia, albo zapodasz jakieś dziwne paliwo, albo turbo sie kończy, albo olej pije. Generalnie w większości tych przypadków i tak filtr powinien sobie z tym poradzić, ale zdarza się że nie radzi sobie. Wyczyść sobie rurki i obserwuj kiedy się coś pojawia, po tankowaniu, czy może po grzaniu na autostradzie albo w innych okolicznościach.
  12. Wąż do zmiany i problem rozwiązany. Silnik nie dostaje zadanej ilość powietrza więc nie będzie w pełni spalał zadanej sterownikiem dawki paliwa, stąd tryb awaryjny oraz dymienie. Dasz radę sam zmienić.
  13. Przód będzie schowany. dystans 10mm byłby idealny, ale te z kołnierzami zaczynają sie od 15mm, gdzies widziałem 12 mm i tez by były. Tył idealnie.
  14. O jakim wyświetlaczu mówisz? FIS w zegarach? Jeżeli tak to jest masa firm które robią naprawy tego. jeżeli w radiu RNS to co innego, grubsza sprawa, ale też do ogarnięcia.
  15. Ramzes, masz co dla mnie?
  16. musisz naprawdę dobrze przypier@@$ć hamulcem żeby zadziałało nie ty pierwszy o to pytasz;) Moim zdaniem troche za późno się to włącza, ale jednak się włącza.
  17. Idzie to zrobić ale samym komputerem z interfejsem tego nie zrobisz ciekawe... Dotąd jedynie w VW dało się to zakodować. Podzielisz się?
  18. Zdjęcie tak, ale wykres nasz
  19. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nooo, może pół kilo ołowiu i uda sie wywazyć
  20. u nas ostatnio zjazd tłustych furek Zalajkujcie post i stronke jak możecie https://www.facebook.com/Digi-Soft-Powered-746278932164796/
  21. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Az dziwne że numery auta są aż tyle warte, bo więcej wartościowych rzeczy to cięzko tam znaleźć.
  22. edraven odpowiedział(a) na Goffer3 temat w 2.0TDI
    Dobrze że się udało. Fajnie że piszesz jak rozwiązałeś problem, niektórym cięzko się pochwalić sukcesem
  23. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wsadzałeś DP czy została pusta puszka? Jak DP to juz taka jakby uja zrobisz, jak pucha to nic tylko rezać ją i możesz wsadzić jakiś ceramiczny katalizator z allego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.