Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. Nie zmienisz tego, tak musi zostać.
  2. ccuber, nie spodziewalem się że Cie tak poniesie z oglądaniem 8P za 16k z quattro
  3. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzik http://pro-choice.pl/
  4. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ronal 1524 to inaczej 8e0 071 495.Tapniete z SGS7 jeżeli mają rzeczywiście otwór 66.6 to nie moga być 8E xxx xxx bo byłby wtedy od B7 a B7 ma 57 otwór. Albo gość coś sciemnia albo wyszedł ten model z otworem 66.6. a może macie jakies fajne fele do B8 18" z dobrą gumą zimową?
  5. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    https://www.olx.pl/oferta/nowe-oryginalne-felgi-audi-18-5x112-a4-a6-q3-q5-a3-tt-a8-CID5-ID71kmz.html Podrzuci ktos numer tej felgi?
  6. Chomika odpuść dla świętego spokoju
  7. a na końcu jak wszystko sprawdzisz i nie będzie poprawy zgłoś się na korektę dawek startowych.
  8. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nic się generalnie z silnikiem strasznego nie dzieje przy 128stC oleju, ale przy takiej częstej jeździe trzeba go częściej wymieniać, nawet po 5k. olej degraduje sie tym szybciej im większe temperatury pracy osiąga.
  9. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A może skrzypienie? Mam takie skrzypienie przy cofaniu ze skrętem kół ale u siebie narazie stawiam na łożysko na MacPersonie
  10. No tak, przez to auto straciło 50% mocy, 30% z uroku, 17% z respektu.
  11. Możesz wrzucic foty z montażu? zaskoczony jestem że przełączanie tyle trwa, bo miało być tak pięknie że praca tylko na LPG itp... Mam informacje od znajomego zajmującego się gazem że po nowym roku mają się pojawić homologowane instalacje DLM z LPGTECHa , włączając w to silniki v6.
  12. Dante dzisiaj koło pętli na Kurdwanowie Pozdro ale to juz dawno było
  13. w kazdym aucie gdzie indziej może być. u mnie w b8 jest na lewym słupku A. może byc gdzies na wspólnym bezpieczniku z innym modułem, przeleć miernikiem wszystkie bezpieczniki .
  14. Sprawdź miernikiem na pinie 4 i 16 napięcie, ewentualnie czy dioda na kablu świeci (jeżeli jest) Jeżeli nie ma napięcia to szukaj bezpiecznika , jezli napięcie jest to interfejs uwalony bądź linie diagnostyczne uwalone na samochodzie. Zobacz w ogóle czy piny nie wyskoczyły z gniazda.
  15. Dawać co się na spocie we wtorek działo może byc pw
  16. w Passacie b5 teścia był ten sam problem , wystarczy uderzyc czyms w silnik wentylatora na postoju przy działającej klimie. jeżeli zastartuje po któryms uderzeniu to znaczy że silnik ma wywalone szczotki. Ciezko wymienić je, więc łatwiej będzie kupic nowy wentylator, albo dla dłubaczy pozostaje demontaż i dobranie czegoś zbliżonego.
  17. Nie kopiuj w takim razie całego kodowania tylko z palca spróbuj wpisać kodowanie bajt po bajcie.
  18. Podpinam się do pytania, jak zakodować regulacje ambienta w polifcie?
  19. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja tam na tą skrzynię to bym w dzień chuchał, a w nocy kocykiem przykrywał, by się czasem zepsuć nie chciała Z multitronic jest jak z 2.5TDI, fajne, póki chodzi W ECU mi powiedzieli, że na manualu max jaki robią to 215KM, bo więcej sprzęgło nie ogarnie, a co dopiero multi. Ma ktoś podłączoną na stałe kamerkę w aucie? Chodzi mi o to, żeby chodziła 24h/7d w samochodzie, by po zamknięciu samochodu na parkingu też nagrywała. Nie rozładuje akumulatora przez np 3 dni? a co jak przyjdzie zostawić auto nie na 3 dni tylko na 5 bo cos wypadnie? Będzie Ci się uśmiechało latać do sąsiada prąd pożyczyć? nie mówiąc o zimie gdzie pojemność aku dramatycznie spada i każdy utracony prąd jest na wage złota...
  20. Zasugerowałem sie bo w stopach lezał worek. ale rzeczywiście nie było kolan w b8. Ceny deski są bardzo różne, ale cieżko trafić bez połamanych zaczepów dlatego ładne są drogie.
  21. edraven odpowiedział(a) na Harry Zott temat w 2.0TDI
    Ile auto ma nalatane na tym filtrze? Jezeli to nie jest więcej jak 300k i filtr nie regeneruje sie częściej jak 600-700km to nie ma konieczności usuwania filtra żeby zrobic te 170PS. Trzeba sprawdzic sprawność filtra i podjąć decyzje czy robić program z DPF czy bez. Chyba że nie masz cisnienia żeby go zostawić to lepiej przy okazji robienia tuningu wyciąć i wyprogramowąc z ECU. Jak masz wątpliwości możesz pisac na pw.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.