Treść opublikowana przez edraven
-
A4 B9 Avant sport 2.0 TDI quattro S tronic
Gratulacje zakupu w takim setupie !
-
B8 TrOOOOp
a może ktoś chętny na wydech od RS6 C6 bez katów, reszta komplet.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie twoja, to pewnie ta s5 o której pisali Musieli podniesc sobie prestiż akcji która przeprowadzili
-
Nadmierne dymienie po wirusie ? 1.9 AWX 165km / 404.8NM
Dymienie to jedno, gorsze jest narastanie Nm, ostry pik i równie ostry spadek. Nie masz wrażenia że auto ciśnie z dołu i szybko się kończy? Nie robi się tak programu chyba że na czyjeś ewidentne życzenie. Setup mocno obciążający sprzęgło, skrzynie i reszte przeniesienia napędu. Poza tym 400nm z AWX na seryjnych gratach? WTF Na poczatek wykres wygląda jakby pomiar był źle wykonany, na którym biegu auto było hamowane? seria w AWX na 146KM?? LOL
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rozbitek z przodu to może się zgadza, ale mogą też przeszczep zrobić z jakiegoś spalonego cudaka z US przywiezionego tylko na numery, Myślisz że nawet dziś mało takich aut jeździ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziwne że auto po ponad miesiącu dalej w większości kompletne. Amatorzy ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na rozbitka to by właśnie budę zabrali a resztę na sell. A buda została.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to wurger, na Twoim miejscu teraz oddałbym do ASO auto na kompletowanie a fakture niech dają do ubezpieczyciela. Ale jak sie można domysleć wywalą ci szkode całkowitą i radź sobie sam.
-
B8 TrOOOOp
To takie rezanie to żadne rezanie nie biore w takim razie jak tylko przyciąć wystarczy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
...i sprzedanie starego, bo nie przypominam sobie żebyś za to stawiał na zlocie , a tak sie cieszyłes
-
B8 TrOOOOp
Jesli pytasz o bagaznik dachowy to nie pasuje Tak, pytam o dachowy, a kojarzysz gdzie jest kolizja? może da się przerobic jakoś? Bo bagazniki do q5 za grosze chodzą.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie bałeś się że spadniesz w dół?
-
PRINS robi 6 generacje
no właśnie dzisiaj sobie tak delikatnie looknąłem i co najwyżej weszły by tam 3 paluszki AA a nie akumulator. nie wiem jak w sedanie ale Avant licho :/
-
B8 TrOOOOp
Maestrowie, ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć czy bagażnik z audi q5 pasuje do B8?
-
PRINS robi 6 generacje
wiem, tylko była rozkmina co z AKU, jakoś to upchali,ale jak narazie to troche paździerzem leci od tego. Muszą sie bardziej postarać.
-
PRINS robi 6 generacje
a tutaj A5, może by coś z tego było
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przygotowania robią pod Youngtimera, czyli karoseria przygotowana do malowania.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to jak nie dostałeś jeszcze kasy z ubezpieczenia masz przejebane teraz
-
PRINS robi 6 generacje
Jak juz zdjęcie pokazujesz to zrobiłbys sobie porządek w kablach Przesłać Ci trytki? W lewym nadkolu może źle nie wygląda ale tak jak piszecie, maleństwo tam wejdzie i w dodatku żadnej jednostki nie może tam być albo konkretne rezanko. W A6 też to tak źle nie wygląda, tyle że butla mała. ale aku dalej we wnęce koła.
-
PRINS robi 6 generacje
Też troche temat rozkminiałem bo czasem można wyrwać ladną sztuke z USA i przerobić na junkersa, ale największy jak dla mnie problem to ten nieszczęsny zbiornik :/ Zabili LPG w nowych Audicach na amen! Wszystko można znieść ale nie bagażnik z jakims jebuckim zbiornikiem bo przeciez nie wywalę aku do bagażnika!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Drugie ucho ma zdrowe, nie byłby dyzurnym
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Najpierw niech się Bieniek odezwie czy dalej zainteresowany
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mógłbym go zobaczyc ale dopiero jutro. U nich problem jak zwykle z jazdą próbną bo kosztuje 20 zł :D:D (na kazdym aucie maja taka naklejkę, chyba że się wycofali juz z tego) Nie lubie ich bo picują auta jakby chcieli ukryć że auto było używane. Import z ameryki... cudów się nie spodziewaj Sprawdź go najpierw w CARFAX jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Gdzieś słyszałem opinię o tym komisie (jeśli to ten na rogu grota roweckiego i kobierzyńskiej) że tam raczej nie są pewne auta. Jeśli można tak b. delikatnie napisać. Ale może trzeba sprawdzić... To jest drugi oddział tego komisu co się zwinął z Conrada koło Arge ostatnie zdanie nie jest prawdziwe na corada kiedyś był autohit i juz go nie ma , może o innym miejscu rozmyślamy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mógłbym go zobaczyc ale dopiero jutro. U nich problem jak zwykle z jazdą próbną bo kosztuje 20 zł :D:D (na kazdym aucie maja taka naklejkę, chyba że się wycofali juz z tego) Nie lubie ich bo picują auta jakby chcieli ukryć że auto było używane. Import z ameryki... cudów się nie spodziewaj Sprawdź go najpierw w CARFAX jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Gdzieś słyszałem opinię o tym komisie (jeśli to ten na rogu grota roweckiego i kobierzyńskiej) że tam raczej nie są pewne auta. Jeśli można tak b. delikatnie napisać. Ale może trzeba sprawdzić... To jest drugi oddział tego komisu co się zwinął z Conrada koło Arge
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Z własnego doświadczenia wiem że skrzynia biegów słabo współpracuje z niutonem powyżej 400 dlatego osobiście nie inwestowałbym w turbo jesli masz ośke.