Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. Gratulacje zakupu w takim setupie !
  2. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a może ktoś chętny na wydech od RS6 C6 bez katów, reszta komplet.
  3. Nie twoja, to pewnie ta s5 o której pisali Musieli podniesc sobie prestiż akcji która przeprowadzili
  4. Dymienie to jedno, gorsze jest narastanie Nm, ostry pik i równie ostry spadek. Nie masz wrażenia że auto ciśnie z dołu i szybko się kończy? Nie robi się tak programu chyba że na czyjeś ewidentne życzenie. Setup mocno obciążający sprzęgło, skrzynie i reszte przeniesienia napędu. Poza tym 400nm z AWX na seryjnych gratach? WTF Na poczatek wykres wygląda jakby pomiar był źle wykonany, na którym biegu auto było hamowane? seria w AWX na 146KM?? LOL
  5. Rozbitek z przodu to może się zgadza, ale mogą też przeszczep zrobić z jakiegoś spalonego cudaka z US przywiezionego tylko na numery, Myślisz że nawet dziś mało takich aut jeździ?
  6. Dziwne że auto po ponad miesiącu dalej w większości kompletne. Amatorzy ...
  7. Na rozbitka to by właśnie budę zabrali a resztę na sell. A buda została.
  8. No to wurger, na Twoim miejscu teraz oddałbym do ASO auto na kompletowanie a fakture niech dają do ubezpieczyciela. Ale jak sie można domysleć wywalą ci szkode całkowitą i radź sobie sam.
  9. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To takie rezanie to żadne rezanie nie biore w takim razie jak tylko przyciąć wystarczy
  10. ...i sprzedanie starego, bo nie przypominam sobie żebyś za to stawiał na zlocie , a tak sie cieszyłes
  11. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jesli pytasz o bagaznik dachowy to nie pasuje Tak, pytam o dachowy, a kojarzysz gdzie jest kolizja? może da się przerobic jakoś? Bo bagazniki do q5 za grosze chodzą.
  12. Nie bałeś się że spadniesz w dół?
  13. no właśnie dzisiaj sobie tak delikatnie looknąłem i co najwyżej weszły by tam 3 paluszki AA a nie akumulator. nie wiem jak w sedanie ale Avant licho :/
  14. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Maestrowie, ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć czy bagażnik z audi q5 pasuje do B8?
  15. wiem, tylko była rozkmina co z AKU, jakoś to upchali,ale jak narazie to troche paździerzem leci od tego. Muszą sie bardziej postarać.
  16. a tutaj A5, może by coś z tego było
  17. Przygotowania robią pod Youngtimera, czyli karoseria przygotowana do malowania.
  18. No to jak nie dostałeś jeszcze kasy z ubezpieczenia masz przejebane teraz
  19. Jak juz zdjęcie pokazujesz to zrobiłbys sobie porządek w kablach Przesłać Ci trytki? W lewym nadkolu może źle nie wygląda ale tak jak piszecie, maleństwo tam wejdzie i w dodatku żadnej jednostki nie może tam być albo konkretne rezanko. W A6 też to tak źle nie wygląda, tyle że butla mała. ale aku dalej we wnęce koła.
  20. Też troche temat rozkminiałem bo czasem można wyrwać ladną sztuke z USA i przerobić na junkersa, ale największy jak dla mnie problem to ten nieszczęsny zbiornik :/ Zabili LPG w nowych Audicach na amen! Wszystko można znieść ale nie bagażnik z jakims jebuckim zbiornikiem bo przeciez nie wywalę aku do bagażnika!
  21. Drugie ucho ma zdrowe, nie byłby dyzurnym
  22. Najpierw niech się Bieniek odezwie czy dalej zainteresowany
  23. Mógłbym go zobaczyc ale dopiero jutro. U nich problem jak zwykle z jazdą próbną bo kosztuje 20 zł :D:D (na kazdym aucie maja taka naklejkę, chyba że się wycofali juz z tego) Nie lubie ich bo picują auta jakby chcieli ukryć że auto było używane. Import z ameryki... cudów się nie spodziewaj Sprawdź go najpierw w CARFAX jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Gdzieś słyszałem opinię o tym komisie (jeśli to ten na rogu grota roweckiego i kobierzyńskiej) że tam raczej nie są pewne auta. Jeśli można tak b. delikatnie napisać. Ale może trzeba sprawdzić... To jest drugi oddział tego komisu co się zwinął z Conrada koło Arge ostatnie zdanie nie jest prawdziwe na corada kiedyś był autohit i juz go nie ma , może o innym miejscu rozmyślamy.
  24. Mógłbym go zobaczyc ale dopiero jutro. U nich problem jak zwykle z jazdą próbną bo kosztuje 20 zł :D:D (na kazdym aucie maja taka naklejkę, chyba że się wycofali juz z tego) Nie lubie ich bo picują auta jakby chcieli ukryć że auto było używane. Import z ameryki... cudów się nie spodziewaj Sprawdź go najpierw w CARFAX jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Gdzieś słyszałem opinię o tym komisie (jeśli to ten na rogu grota roweckiego i kobierzyńskiej) że tam raczej nie są pewne auta. Jeśli można tak b. delikatnie napisać. Ale może trzeba sprawdzić... To jest drugi oddział tego komisu co się zwinął z Conrada koło Arge
  25. Z własnego doświadczenia wiem że skrzynia biegów słabo współpracuje z niutonem powyżej 400 dlatego osobiście nie inwestowałbym w turbo jesli masz ośke.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.