Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. Wszystkie zdrowe CRy maja w seri bonus. robiłem Ostatnio CJCB 136PS które w serii miało 144PS , nie chce wiedzieć ile bonusu one maja jak wyjeżdzają z fabryki skoro te z przelotem 150-200k dalej mają taki bonus.
  2. Nie chciałem przytaczać konkretnych przykładów żeby nasi forumowi sympatycy lokalnych drużyn nie poczuli krwi
  3. Boseron, piję bardziej do tego że znaczna większość meczy nie ma tak spektakularnego przebiegu i zmuszanie się do oglądania przeciętnej gry nie sprawia mi radości.
  4. Można nie kochac piłki, jak 22 chłopa gania za piłką bez emocji , a jedyna bramka jest wynikiem zbiegu okoliczności to uwierz mi że ciężko przekonać się do oglądania meczu.
  5. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Oryginalnego 3g+ nie było w 2009 roku, ale można spotkać czasem jednostkę np 3G low ale ze slotem na kartę sim i 2 karty SD. Ale nie ma to nic wspólnego z jednostką 3G+.
  6. Ile z ciekawości za malowanie dajesz od sztuki? Kolor ma znaczenie na cenę? Jak pójdzie w czarny połysk jak pisałeś to będzie bajka!
  7. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie musi bo może być wzięte od A6 C6 i będzie miało 4F0 albo od innego auta. Nie ma na to reguły.
  8. Bezpieczny soft dla CAHA to 205-210, pierwszy słaby punkt to ślizganie sprzęgła powyżej 430Nm. Jednym slizga innym jeszcze nie. drugi problem to duży niuton dla B8 w ośce niestety nie daje frajdy z jazdy, ruszanie autem w manualu słabo wygląda, dopiero 3 bieg ładnie ciągnie bez zrywania trakcji. Poczytaj sobie ten wątek , dużo ci sie rozjaśni.
  9. edraven odpowiedział(a) na Paweł Netkowski temat w 1.9TDI
    Jeżeli masz VAGa zrób zapis parametrów pracy silnika na 3 biegu od niskich odbrotów (1500) do 4000 obr. Wchodzisz kolejno w grupę 003, 008, 011 i dajesz zapis kazdej z nich po kolei, czyli w sumie 3 przejazdy z butem w podłodze. To co się zapisze znajdziesz w katalogu LOGS w miejscu gdzie jest VCDS zainstalowany, wrzucasz tą zawarttość do aplikacji w necie na vaglog.pl i linki przesyłasz na forum . Bez tego problemu nie rozwiążesz. A w pierwszej kolejności otwierasz maskę i sprawdzasz każdy z węży podciśnieniowych czy nie są obluzowane albo pęknięte, a następnie węże odchodzące od Turbo do intercoolera i od intercooolera do kolektora. one też nie mogą mieć pęknięć. Sprawdź również sam IC czy nie ma jakiejś nieszczelności.
  10. Temperatura na zegarach zgadza Ci się mniej więcej z temperaturą na VAGu? Nie masz wahań temperatury na zegarach np szybkie spadki i wzorsty?
  11. Po co kupowac dystanse jak można kupic felge z dobrym ET. W B8 przy różnych problemach z doborem opon dystans nie pomaga jak zaczynają sie problemy.
  12. Tez nie lubie dystansów, koło dobre,
  13. Brąz metalic jest miazga! Sporo allroadów w tym kolorze wychodziło.
  14. Wzór felgi też robi robote, moje 8.5j ET29 tyle nie wystają a mam spory rant.
  15. a felga sama ile odstaje?
  16. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, gdzie złapać Cany do PDC tył żeby ciągnąć wiązki do canów z przodu?
  17. o rany boskie, straszny balon! Co to za opona i jaka felga? Pewnie 8.5J z a5 ET29.
  18. Robiłeś jakieś rozpoznanie auta? Dzwoniłeś pytałeś? Komis czy prv?
  19. albo handlarz z ukrainy, rosji, litwy, czech, słowacji itd... nie tylko Polacy kupują w DE.
  20. pisze ze ma sie pojawic na otomoto
  21. Cudów z klapą się nie spodziewaj bo Gateway do zmiany na 90% + zdjęcie CP więc juz masz stały koszt którego nie przeskoczysz a nic nie wnosi do auta.
  22. Dawaj info co z Paskiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.