Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W b8 nie uruchomisz boosta, z tego co uruchamiałem u ludzi to wygląda że tylko stare liczniki z przebiegiem w małych wyświetlaczach maja ta funkcję. Np A6 C6, A3 8P
  2. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Masz problem że na zewnątrz jasno a czujnik i tak zapala światła mijania?
  3. można, zwykle odrobinę słabsze robimy niż manuale. 170-175PS i 370nm
  4. @ MOHITO, dzięki za spotkanie wszystko hula ładnie? SDSa zrobimy jak podejrze sobie kodowanie w swoim aucie albo ktos z kolegów poratuje.
  5. Dawaj zdjęcia lifta , a nie gdzies tam pisac na forum po kątach
  6. Boseron, wyprzedajesz meble bo brakuje Ci do A8? Daj spokój, jakoś pomożemy...
  7. W F10 nie ma takich problemów. W B8 granica między wysokim momentem a uslizgiem sprzęgła jest niewielka. nawet niski moment rzedu 380nm nie gwarantuje braku uslizgu, takie już felerne są sprzęgła w 2.0TDI. ja zmieniłem sprzęgło przy 230k tylko z powodu dzwoniącej dwumasy a o uslizgu nie było mowy pomimo 412nm. Warto kupić sprzęgło od 2.0 TDI w a6, mówią że nie pasuje, ale to nie prawda a jest zdecydowanie mocniejsze.
  8. Dzięki również dowiedziales się coś Cuber o 3GP do swojego ? Będzie korki obsługiwał?
  9. U mnie jest 245 na 8,5J i lezy dobrze więc pół cala mniej może nie zrobi dużej różnicy, ale będzie troche gorzej wyglądać.
  10. Zmień konsole na polifta to zacznie się to jakoś kleić do siebie.
  11. Raczej o diesel boxer z subaryny czy d4d d cat z avensisa nie można powiedzieć że są bezawaryjne. każdym w erze downsizingu trafiają się babole, a tym bardziej o żadnym aucie nie da się powiedzieć że przeleci 500k bez remontu motoru czy wymianie osprzętu.
  12. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie ma tam zabezpieczeń innych, poszukaj bo mozę być drugi wkręt. Odkręć ten śmieszny opornik dmuchawy i zobaczysz chyba drugi wkręt. Zobacz sobie otwory na wkręty na tych zdjęciach. http://allegro.pl/wentylator-audi-a4-b8-allroad-a5-q5-dmuchawa-nowa-i5651346115.html Walnęła Ci dmuchawa? Ja swoją też już naprawiałem
  13. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jeden wkret od dołu do odkręcenia (po zdjęciu schowka oczywiście) a później obrót o 90 st. i zejdzie
  14. Nie wiem co wy ludzie kombinujecie z tymi oponami, jak dajesz zamiennik który srednicę ma 16mm mniejszą o opony wzorcowej to godzisz się na przekłamywanie licznika. Poza tym auto z takimi oponami wygląda nieproporcjonalnie i od razu widać że dziwnie stoi na kołach.
  15. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    66k przecież z niej nawet numery nie zostały
  16. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no własnie, komforty chyba jako jedyne miały wentylacje , dobrze pamietam?
  17. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To chociaż juz ktos mógł S liny zamówić z logiem RS. A może ktoś komforty sobie przerobił na logo RS ?
  18. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jezeli szybko chcesz je ożenić to 3000 za wszystko powinno być OK, jezeli masz czas i chcesz czekać na amatora bezowej tapicerki to wystaw za 4000. Legalne moduły są duuuuzo warte. Swoja droga to fotele w elelktryce ważą chyba ze 100kg sztuka i dałoby się z masy sporo zejść, i auta przestały by wazyc prawie 2T
  19. Robiłem kiedyś program w 2.0TFSI w Pasku CC i musze powiedziec że było to auto które po sofcie wywarło na mnie najlepsze wrażenie , ale problemy z braniem oleju może mieć jak kazde TFSI z tamtych lat.
  20. Będziemy mieć nowego trenera. Mimo wszystko zasługują na kogoś z nazwiskiem . szkoda bo po takim meczu mogą zawodnicy jak Szmal bądź Bielecki zakonczyc kadrę.
  21. Przegrany w szatni. A informacja że wystarczy przegrać "tylko" 4 bramkami to był gwóźdź do trumny.
  22. Dali sobie zrobić z ryja galarete
  23. Yato ma taki zestaw z naciętym stożkiem z trwardego plastiku. Nic mi się na razie nie połamało i ogólnie dobrze się tym pracuje.
  24. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    0.01l wychodzi ok 15-17kkm :] podesle Ci ciekawe zestawienie zalezności ilości oilash od przebiegu 0,01l / 10kkm zapełnia sie przy przebiegach zblizających się do 300kkm
  25. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gabryś, kolega jest w stanie osiągnąć bo ty masz z tego co pamiętam ok 200 ale liczone w mililitrach a nie w litrach (czasem VAG pokazuje tą wartość w litrach a czasem w mililitrach , tak więc 179 odpowiada 0,179l)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.