Treść opublikowana przez edraven
-
B8 TrOOOOp
W b8 nie uruchomisz boosta, z tego co uruchamiałem u ludzi to wygląda że tylko stare liczniki z przebiegiem w małych wyświetlaczach maja ta funkcję. Np A6 C6, A3 8P
-
B8 TrOOOOp
Masz problem że na zewnątrz jasno a czujnik i tak zapala światła mijania?
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
można, zwykle odrobinę słabsze robimy niż manuale. 170-175PS i 370nm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
@ MOHITO, dzięki za spotkanie wszystko hula ładnie? SDSa zrobimy jak podejrze sobie kodowanie w swoim aucie albo ktos z kolegów poratuje.
-
B8 made by me. Lift Sline 20" RS daszek
Dawaj zdjęcia lifta , a nie gdzies tam pisac na forum po kątach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron, wyprzedajesz meble bo brakuje Ci do A8? Daj spokój, jakoś pomożemy...
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
W F10 nie ma takich problemów. W B8 granica między wysokim momentem a uslizgiem sprzęgła jest niewielka. nawet niski moment rzedu 380nm nie gwarantuje braku uslizgu, takie już felerne są sprzęgła w 2.0TDI. ja zmieniłem sprzęgło przy 230k tylko z powodu dzwoniącej dwumasy a o uslizgu nie było mowy pomimo 412nm. Warto kupić sprzęgło od 2.0 TDI w a6, mówią że nie pasuje, ale to nie prawda a jest zdecydowanie mocniejsze.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki również dowiedziales się coś Cuber o 3GP do swojego ? Będzie korki obsługiwał?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
U mnie jest 245 na 8,5J i lezy dobrze więc pół cala mniej może nie zrobi dużej różnicy, ale będzie troche gorzej wyglądać.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zmień konsole na polifta to zacznie się to jakoś kleić do siebie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Raczej o diesel boxer z subaryny czy d4d d cat z avensisa nie można powiedzieć że są bezawaryjne. każdym w erze downsizingu trafiają się babole, a tym bardziej o żadnym aucie nie da się powiedzieć że przeleci 500k bez remontu motoru czy wymianie osprzętu.
-
B8 TrOOOOp
nie ma tam zabezpieczeń innych, poszukaj bo mozę być drugi wkręt. Odkręć ten śmieszny opornik dmuchawy i zobaczysz chyba drugi wkręt. Zobacz sobie otwory na wkręty na tych zdjęciach. http://allegro.pl/wentylator-audi-a4-b8-allroad-a5-q5-dmuchawa-nowa-i5651346115.html Walnęła Ci dmuchawa? Ja swoją też już naprawiałem
-
B8 TrOOOOp
jeden wkret od dołu do odkręcenia (po zdjęciu schowka oczywiście) a później obrót o 90 st. i zejdzie
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Nie wiem co wy ludzie kombinujecie z tymi oponami, jak dajesz zamiennik który srednicę ma 16mm mniejszą o opony wzorcowej to godzisz się na przekłamywanie licznika. Poza tym auto z takimi oponami wygląda nieproporcjonalnie i od razu widać że dziwnie stoi na kołach.
-
B8 TrOOOOp
66k przecież z niej nawet numery nie zostały
-
B8 TrOOOOp
no własnie, komforty chyba jako jedyne miały wentylacje , dobrze pamietam?
-
B8 TrOOOOp
To chociaż juz ktos mógł S liny zamówić z logiem RS. A może ktoś komforty sobie przerobił na logo RS ?
-
B8 TrOOOOp
jezeli szybko chcesz je ożenić to 3000 za wszystko powinno być OK, jezeli masz czas i chcesz czekać na amatora bezowej tapicerki to wystaw za 4000. Legalne moduły są duuuuzo warte. Swoja droga to fotele w elelktryce ważą chyba ze 100kg sztuka i dałoby się z masy sporo zejść, i auta przestały by wazyc prawie 2T
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robiłem kiedyś program w 2.0TFSI w Pasku CC i musze powiedziec że było to auto które po sofcie wywarło na mnie najlepsze wrażenie , ale problemy z braniem oleju może mieć jak kazde TFSI z tamtych lat.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Będziemy mieć nowego trenera. Mimo wszystko zasługują na kogoś z nazwiskiem . szkoda bo po takim meczu mogą zawodnicy jak Szmal bądź Bielecki zakonczyc kadrę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przegrany w szatni. A informacja że wystarczy przegrać "tylko" 4 bramkami to był gwóźdź do trumny.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dali sobie zrobić z ryja galarete
-
Demontaż tapicerki drzwi przednich
Yato ma taki zestaw z naciętym stożkiem z trwardego plastiku. Nic mi się na razie nie połamało i ogólnie dobrze się tym pracuje.
-
B8 TrOOOOp
0.01l wychodzi ok 15-17kkm :] podesle Ci ciekawe zestawienie zalezności ilości oilash od przebiegu 0,01l / 10kkm zapełnia sie przy przebiegach zblizających się do 300kkm
-
B8 TrOOOOp
Gabryś, kolega jest w stanie osiągnąć bo ty masz z tego co pamiętam ok 200 ale liczone w mililitrach a nie w litrach (czasem VAG pokazuje tą wartość w litrach a czasem w mililitrach , tak więc 179 odpowiada 0,179l)