Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. powinienes ogarnąc VCDSem 14 bez problemu, robiłem kodowania VCDSem 12 w q5 i octavii 2015
  2. Polecam się całkiem ładnie siadlo motor zdrowy, ale kultury pracy spodziewalem sie lepszej;)
  3. Masz się podpiac do kogoś innego z B8? niezależnie od tego czy ma czujnik czy nie. VCDS11 powinien bez problemu to kodować. nie chce mi sie wierzyć by MCE było jakies trefne i nie puszczało kodowania czujnika
  4. Dobrze wpisaujesz ale widocznie masz za słabego VCDSa skoro nie puszcza tego kodowania. Każdy z nas ma tak samo zakodowany czujnik. AF na 6 Bajcie
  5. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Juz kiedys z kuzynem upitoliliśmy cięgno montując gałe z przyciskiem z przodu Da sie naprawić i hula do dziś. :]
  6. Mi tez nie podaje stanu naładowania aku poprawnie w MMI 3GH.
  7. nie zrobisz. autocom nie przeprowadza kodowań tego typu, tylko adaptacje w najlepszym wypadku
  8. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Można zmienić wszystko w adaptacjach. U mnie zwalnia sue bez pasów i bez noznego wcisnietego.
  9. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Można, ale działające tylko na rok 2015 bo nowsze jeszcze nie złamane.
  10. ...rozumiem że multifunkcje i jaśka będziesz rezał zlituj sie i nie rób odpustu...
  11. Lece ale w przyszly weekend za Toruń a później Koszalin. Co potrzeba?
  12. Nie warto, alu zaczyna sie utleniac i za rok felgi do roboty.
  13. Ciężko ocenić bo o ile cenę samego filtra i sond można oszacować ( 3-5k z montażem?) o tyle problemem jest kto napisze program obsługujący filtr i ile za to weźmie :] Jeżeli oczywiście mówimy o doposażeniu Twojego AWXa w filtr?
  14. edraven odpowiedział(a) na Filip Ledziński temat w 2.0TDI
    Wszystko w temacie co napisał Wilu. Przy okazji można zrobic program. Jaki masz nalot? Jeżeli sporo powyżej 200k to filtr zwyczajnie się skończył. Jak relatywnie niski to powodem zajechania filtra może być: a) padniety czujnik różnicy ciśnień lejące wtryskiwacze c) słabo ładująca turbina / padnięty przepływomierz Jesli ECU nie zgłaszało takich usterek to zywot filtra dobiegł końca.
  15. Nie cuduj i bierz ORI uzywki. Od cholery tego...
  16. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mumen chyba ma/miał napisz do niego.
  17. Młody, Ogr dobrze gada. Jeszcze gałka to jako tako do B5 pasuje, ale kiera od TT/S3 ?? WTF??!!. Jak pięść do nosa, różnica kolosalna i stylistycznie nie pasuje do niczego.
  18. Dzięki panowie za spota.
  19. @boseron, @transit Paniusie...
  20. 5-7k do dołożenia i nie ma bata że taniej zrobisz. Deska i poduchy razem ponad 3k plus bixy, klapa zderzak i błotniki plus robota. Niewiadomo co z chłodnicami? a w środku suchar :/ Nie warto moim zdaniem za te $$
  21. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Stawiam na czujnik róznicy ciśnień padnięty. Mógł zdechnąć wceśniej nie dając na deske info a teraz zbierasz tego owoce. Uwalony czujnik doprowadza szybciutko do zawalenia filtra bo auto nie może przejść procedury dopalenia a po kilku nieudanych próbach może być juz za późno.
  22. dużo ludzi płacze za tym a płacze jeszcze bardziej po zalaniu auta po burzy Widocznie czujnik traci napięcie po zapłonie w Audicach a w VW juz nie :]
  23. Nie ma tej funkcji w Audi.
  24. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Myślę ze jednak kasa wzięła gore. Pewnie trzeba dorzucić jakieś 50k żeby odebrać B9 z przyzwoitym wyposazeniem
  25. Mogą, maja tylko przewodzic prad.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.