Treść opublikowana przez edraven
-
montaż telefonu/słuchawki audi
nie moge powstrzymac się od pytania: A po Ci ten telefon !? Kuzyn ma to w A8 i za cholere nie moge ogarnąć do czego to uzywac mając blootothem połączony z autem telefon.
-
okopcone koncówki wydechu
ja jak jeszcze mialem DPFa koncówki mialem tak czyste że można było z nich jeść, nawet na palcu nic nie zostawało dlatego dziwi mnie że mając DPF, koncowka może się odymić...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pewnie gościa widziałem kiedyś na spocie tylko nie wiedziałem że to on a co ? Zmarł w piątek. Na forum A3 jest temat ze wszelkimi informacjami. Smutna informacja, szczególnie że osobiście go poznałem Też go znałem, równy facet, wygadany i życzliwy. Życie choć piękne tak kruche...
-
B8 TrOOOOp
ja wole autospecial
-
B8 TrOOOOp
Dzięki. Widziałem to zestawienie, ale miałem na mysli kompletny zestaw montazowy, bez podawania pojedynczych detali.
-
B8 TrOOOOp
Panowie, da się kupić zestaw śrub/wkrętów do mocowania osłony skrzyni biegów. Za kazdym razem jakiś mechanior jedną śrubkę skubał i dzięki temu ostatnio osłone zgubiłem
-
Zerwany gwint miski olejowej caga
Można spróbować na początek przeciągnąć tym samym gwintownikiem i dać podkładkę miedzianą,ale skoro był wyciek to podejrzewam że tam wybrane jest 1/3 gwintu bo jakiś amator krzywo wkręcał na chama... Szukaj gwintownika i korka z większym "M" Ile kosztuje używana miska?
-
A4 B8 Avant | PROJEKT DUNNY
Nie obawiaj się felg 19, a już napewno 18. Sam kiedyś miałem cykora ale okazało się ze praktycznie nie ma spadku komfortu między 16 a 18. Wiem ze to nie brzmi racjonalnie ale to auto ma takie zawieszenie. A prowadzenie niebo a ziemia. Gratuluje fury! Powodzenia w dalszych modach:)
-
B8 TrOOOOp
potrzebowałem ostatnio oring do przew. hamulcowego...tylko z zestawem za 70PLN :/
-
B8 TrOOOOp
Ja mam alkantare ze skórą i uwazam to za najlepsze połączenie jakie może być w samochodzie. Wygląda niesamowicie, nic sie nie mechaci chyba że ktos ma juz mega zjechaną. tyłek na alkantarze nie poci sie jak w full skórze. Boczki w alkantarze tez wyglądaja dużo lepiej, ale to oczywiście kwestia gustu. niektórzy mówią że ich denerwuje że sie alkatara czesze jak zamsz ale mi akurat to się podoba. Dla mnie same plusy, jak dobra cena i stan to tylko brac!!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W specialu na poniedziałek, zobacze jeszcze u bełta,ale cena pewnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie potrzebuje śrube przegubu FEBI 31324, obdzwoniłem kilka sklepów i bieda, długie terminy. Pomoże ktoś? A potrzebna na popołudnie albo jutro rano...
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Panowie, znajoma kupiła byłe auto Trepka, poprzedni właściciel nie ogarnął tematu klimy mimo że zapewniał przy sprzedazy że trzeba jedynie czynnik wymienić ;/ Trepek zmienił panel klimy z tunelem na polift jak to dużo ludzi robi, panel świeci jak trzeba, nawiewy hulają ale klima (kompresor) nie rusza. Podpięcie plusa do kabla brazowo białego nie robi roboty, a podpinałem równiez bezpośrednio z aku. Klima oczywiście nabita i szczelna, kompresor podpięty na krótko działa. Macie jakies pomysły jak ruszyć temat? może ktoś w Krakowie potrafi temat ruszyć?
-
A6 C7 2014
można zdecydowanie to poprawić, oczyścić odpowiednimi preparatami i nie będzie wielkiej różnicy jak w nowym fotelu. Skóra znowu będzie delikatnie matowa a pomarszczenia też magicy jakoś wyciągają. Szukaj tematu w dziale z detailingiem.
-
A6 C7 2014
Tak, miękka skóra, brak środków do konserwacji skóry i może tak wyglądac.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ludzie, przeciez nie wszystkie 2.0TSI przepały mają na poziomie 1l/2000 km. Duża część bierze 1-2l/10000km i nikt wtedy nie uznaje tego za przepał. słyszy się o tych które pogrążyły właściciela (albo ASO) Skoro VAG zył z tematem kilka lat bez akcji serwisowych to znaczy że nie był to tak krytyczny problem jak by się miał wydawać (albo cały czas nie wiedzał jaka jest przyczyna źródłowa problemu)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie uwzględniasz jeszcze tego że nowe silniki spalają 3/4 gazu przy 1/4 beny ze względu na konieczność chłodzenia wtryskiwaczy ktore muszą pracować równolegle do pracy wtryskiwaczy gazowych. Poza tym zobacz sobie ile jest audic z młodszych niż 2008 rok z gazikiem, wtedy zobaczysz że to nie kalkuluje się. na okragło 10l gazu + 3 litry beny i koszt 100km rośnie do ok 30PLN nie uwzględniając kosztów instalacji którą będziesz spłacał przynajmniej rok , a do tego dochodzą przeglądy instalacji, częstsze wymiany świec i przewodów WN i okazuje się że cały zysk z instalacji idzie w piach.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No właśnie, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia:) niestety ale po 2010r Junkersa już do żadnej benzyny z Audi nie wsadzisz, bo ekonomicznie się to nie kalkuluje.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gnojówe trzeba wiedzieć która kupic a nie brać 2.0 PD 170ps bo najtaniej stoją i wtryski do wymiany bo auto klęczy. Fantomas ile robisz kilo rocznie jednym i drugim? Gdybyś robił 30k na auto to wątpie bys tak pisał o 2.0tsi.
-
B8 TrOOOOp
To już nawet 3.0 TDI nie będzie miało podwójnych kominów? pewnie mieli dość tych rezaczy co do 2.0 pakowali podwójne i powiedzieli basta! Nikt nie będzie miał, jeno 2.0TSi
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Mam taki zestaw i felga owszem nie wystaje,ale już rant ochronny opony wystaje. inaczej mówiąc całość wystaje tyle ile rant ochronny na oponie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi wam klimy nie zapewnia w biurze? Czy może zachęca do jazdy autem z klimą?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak Dante juz wpadnie na spota to przywali od razu z dwururki ze swapem na 3.0TFSI i taboretami z RSa
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Musi byc czas dla fanów na oglądanie;)
-
Montaż dodatkowych monitorów MMI 3G
Odgrzeje kotleta i powiem krótko... ODPUŚĆ. Odtwarzanie filmów w MMI jest tak toporne że odpalisz to kilka razy i szlag Cie trafi że trzeba jakieś durne konwersje robić każdego pliku .mpg, .avi itp a system nie dysponuje kodekami ani nie jest w stanie ich pobrać znikąd. Jedyne co chodzi dobrze to płyty DVD, reszta konwersja a takie coś by mnie nie urządzało bo dzieciaki stale coś nowego pewnie chcą oglądać.