Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. 7k wersja oficjalna czy wersja jak dla Cubra? a z Klima coś myslales?
  2. Myśle że jeszcze pare gratów byś upchnął Np Klime i radary
  3. Kerczi, widzę że Lenox widzę cichaczem sprzedał Ci fakersa na pierwszym zdjęciu;)
  4. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Też o tym kiedyś myślałem, ale nie mogłem znaleźć numerów a gdzieś mi się obiło o uszy że audi coś takiego wypuściło. Podpinam się do pytania wobec tego.
  5. to spróbuj może pokombinować jakie kodowanie zostało zmienione przy włączaniu procedury SS on/off. Może da radę jakieś zmiany zaobserwować w MCE, w silniku
  6. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a nie chcesz im tego odesłać za niezgodność towaru z opisem i zdjęciem? Troche bym się wk.@#$ł za takie coś skoro płaci się nie mało za GOTOWĄ wiązkę.
  7. Jeżeli nie znajdę wczęsniej skontaktuje się z Toba. Dzięks
  8. Panowie, ponawiam pytanie. Ma ktos dostep do ELSY z bazą SEATa? Pilnie potrzebna instalacja tempomatu.
  9. trzeba naprawdę przypier@#$ić w hamulec żeby zadziałało, moim zdaniem zdecydowanie za późno działa. spróbuj tak,
  10. Panowie, poratuje któryś schematem instalacji tempomatu do ibizy 6J 1.4TDI 2010r. ??
  11. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie wszystkie 18" ładnie "oddają" cale, niektóre (szczególnie te masywne) wyglądają jak 17" podobnie i 19" . Jak ciężki wzór to wygląda blado.
  12. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie bój się 19" a tym bardziej 18" . Docenisz zdecydowaną różnicę na plus w prowadzeniu samochodu. A komfort nie spadnie aż tak jak się możesz spodziewać. 17" to niestety balon na to auto bo koła są ogromne same w sobie nie do porównania do poprzednich a4 b5/b6/b7 czy a3.
  13. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wzór ładny, ale zginie z oponą 17" w B8.
  14. Potwierdzone, w przedlifcie nie działa. Silnik zagrzany i SS działa jak dzialal. Mam MCE z końcówka 063M. I wartość kanału 34-4.a juz się cieszylem:(
  15. W takim razie u mnie nie siadło to jak trzeba, bo na starcie mam w kanale 34 cyfrę 4 i po zmianie na 36 czyli +32 wraca po zgaszeniu do pierwotnych ustawień start stopu.
  16. zakodowałem , przyjęło kodowanie,ale stan przycisku nie zostaje zamrożony po ostatnim zgaszeniu silnika pod dodaniu 32, wraca do włączonego SS. Nie wiem czy gasi bo nie zagrzał się silnik żeby SS zadziałał, ale coś mi się wydaje że tak jak pisał Grzesiek, pod kanalem 34 coś innego się kryje Nie ma podpowiedzi żadnych niestety. jak nie będzie błędów myślisz że się ktos zorientuje że auto nie miało oryginalnie ADSa? Wątpię
  17. czyli przycisk nie jest nartwy skoro pamieta ostatnie ustawienia. ciekawe czy przyjmie mi to kodowanie bo dużo może zalezeć od MCE. dziwne że nie koduje się tego w silniku w ogóle...
  18. Od kiedy to masz wykodowane? Przycisk jest martwy ?
  19. Czekam na efekt końcowy, póki co wygląda obiecująco Próżnia z odkurzacza wystarcza czy mieliście pompkę jakąś? Jak temat Ci się ładnie uda to myśle że zamówienia się posypią Powodzenia
  20. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    racja bo jeszcze tram z OC i NNW się PZU nie wywinie,ale z AC juz myśle że będą knuć
  21. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A ja mysle że sprawa i tak trafi do sądu bo PZU bardziej opłaca się wydać 50k na dobrą papugę niz od strzała wywalić 550k.
  22. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co to za finał sprawy? Zwolnienie gościa do przewidzenia było, w gruncie rzeczy nic nie wiemy wiecej niż było wiadomo. Finał jest taki że teraz kilku gości kmini gdzie ciąć bude żeby ładnie ćwiartka weszła.
  23. Właśnie miałem pisać, nie było milej pani ale z Panem też się udało załatwić. Pomimo że auto Seat to podał mi numer. Coś na poczatku marudził że nie podają numerów przez telefon,ale jakoś dał się przekonać Dzięki.
  24. wiem wiem, za chude nadkola... ale koło od RSa
  25. RS6 ? czy mi się wydaje...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.