Treść opublikowana przez edraven
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
7k wersja oficjalna czy wersja jak dla Cubra? a z Klima coś myslales?
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Myśle że jeszcze pare gratów byś upchnął Np Klime i radary
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi, widzę że Lenox widzę cichaczem sprzedał Ci fakersa na pierwszym zdjęciu;)
-
B8 TrOOOOp
Też o tym kiedyś myślałem, ale nie mogłem znaleźć numerów a gdzieś mi się obiło o uszy że audi coś takiego wypuściło. Podpinam się do pytania wobec tego.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
to spróbuj może pokombinować jakie kodowanie zostało zmienione przy włączaniu procedury SS on/off. Może da radę jakieś zmiany zaobserwować w MCE, w silniku
-
B8 TrOOOOp
a nie chcesz im tego odesłać za niezgodność towaru z opisem i zdjęciem? Troche bym się wk.@#$ł za takie coś skoro płaci się nie mało za GOTOWĄ wiązkę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeżeli nie znajdę wczęsniej skontaktuje się z Toba. Dzięks
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, ponawiam pytanie. Ma ktos dostep do ELSY z bazą SEATa? Pilnie potrzebna instalacja tempomatu.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
trzeba naprawdę przypier@#$ić w hamulec żeby zadziałało, moim zdaniem zdecydowanie za późno działa. spróbuj tak,
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, poratuje któryś schematem instalacji tempomatu do ibizy 6J 1.4TDI 2010r. ??
-
B8 TrOOOOp
nie wszystkie 18" ładnie "oddają" cale, niektóre (szczególnie te masywne) wyglądają jak 17" podobnie i 19" . Jak ciężki wzór to wygląda blado.
-
B8 TrOOOOp
nie bój się 19" a tym bardziej 18" . Docenisz zdecydowaną różnicę na plus w prowadzeniu samochodu. A komfort nie spadnie aż tak jak się możesz spodziewać. 17" to niestety balon na to auto bo koła są ogromne same w sobie nie do porównania do poprzednich a4 b5/b6/b7 czy a3.
-
B8 TrOOOOp
wzór ładny, ale zginie z oponą 17" w B8.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Potwierdzone, w przedlifcie nie działa. Silnik zagrzany i SS działa jak dzialal. Mam MCE z końcówka 063M. I wartość kanału 34-4.a juz się cieszylem:(
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
W takim razie u mnie nie siadło to jak trzeba, bo na starcie mam w kanale 34 cyfrę 4 i po zmianie na 36 czyli +32 wraca po zgaszeniu do pierwotnych ustawień start stopu.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
zakodowałem , przyjęło kodowanie,ale stan przycisku nie zostaje zamrożony po ostatnim zgaszeniu silnika pod dodaniu 32, wraca do włączonego SS. Nie wiem czy gasi bo nie zagrzał się silnik żeby SS zadziałał, ale coś mi się wydaje że tak jak pisał Grzesiek, pod kanalem 34 coś innego się kryje Nie ma podpowiedzi żadnych niestety. jak nie będzie błędów myślisz że się ktos zorientuje że auto nie miało oryginalnie ADSa? Wątpię
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
czyli przycisk nie jest nartwy skoro pamieta ostatnie ustawienia. ciekawe czy przyjmie mi to kodowanie bo dużo może zalezeć od MCE. dziwne że nie koduje się tego w silniku w ogóle...
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Od kiedy to masz wykodowane? Przycisk jest martwy ?
-
Dekory z włókna węglowego - listwy CARBON
Czekam na efekt końcowy, póki co wygląda obiecująco Próżnia z odkurzacza wystarcza czy mieliście pompkę jakąś? Jak temat Ci się ładnie uda to myśle że zamówienia się posypią Powodzenia
-
B8 TrOOOOp
racja bo jeszcze tram z OC i NNW się PZU nie wywinie,ale z AC juz myśle że będą knuć
-
B8 TrOOOOp
A ja mysle że sprawa i tak trafi do sądu bo PZU bardziej opłaca się wydać 50k na dobrą papugę niz od strzała wywalić 550k.
-
B8 TrOOOOp
Co to za finał sprawy? Zwolnienie gościa do przewidzenia było, w gruncie rzeczy nic nie wiemy wiecej niż było wiadomo. Finał jest taki że teraz kilku gości kmini gdzie ciąć bude żeby ładnie ćwiartka weszła.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Właśnie miałem pisać, nie było milej pani ale z Panem też się udało załatwić. Pomimo że auto Seat to podał mi numer. Coś na poczatku marudził że nie podają numerów przez telefon,ale jakoś dał się przekonać Dzięki.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiem wiem, za chude nadkola... ale koło od RSa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
RS6 ? czy mi się wydaje...